Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc jak odebrać paczkę TVP na dekoderze Philips DSR 3201, ponieważ lista sama się nie uaktualnia;(

 

Ten dekoder do tego nie nadaje się. Potrzebny jest odbiornik z DVB-S2/MPEG-4, np. dystrybuowane przez CYFRĘ PHILIPS DSR 6201/91 (HD) czy Philips DSR 7201/91 (HD PVR). Zadzwoń na infolinię, to może zaproponują Ci jakąś korzystną wymianę dekodera. Ewentualnie rozejrzyj się za jakimś tunerem uniwersalnym (ceny kształtują się od mniej więcej 500zł w górę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+ wprowadza do oferty Animal Planet HD. Abonenci platformy mogą go oglądać od 16 września.

 

CYFRA+ oferuje Animal Planet HD w pakiecie Prestiżowym HD+ bez dodatkowych opłat lub jako opcję dodatkową dla abonentów pakietów Prestiżowego+, Komfortowego+ oraz Podstawowego+. Do 11 listopada kanał mogą oglądać za darmo wszyscy abonenci CYFRY+ z aktywowaną przynajmniej jedną opcją HD. Animal Planet HD znalazł się na 74. pozycji w dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że od podstawowego bo zwykły AP jest tylko od komfortu. Zapewne spowodowane jest to inną ramówką bo w przypadku EUSP2 ramówki się pokrywały i dali wersję HD tylko od komfortu wzwyż. Czekamy na NGC Wild i History. TVP HD już mogą sobie darować. :lol: Dodali do listy szybciej niż sądzili najwięksi optymiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dodali go dla wszystkich tylko na jakiś krótki czas a potem pewnie będzie kosztował z 5 zeta.

Ja osobiście nie jestem zainteresowany tym kanałem.

Mam nadzieje że im bliżej startu Orange Digital tym C+ będzie bardzej agresywny w poszerzaniu oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz po konferencji Nki poszła gminna wieść że do Cyfry dołączą AP HD i NGC Wild ale tylko SD (bo ramówki się pokrywają a materiału HD jest niewiele i się niby nie opłaca). Czy Nkowicze potwierdzają że na NGC Wild materiału HD jest niewiele? Animal HD ma być cały w HD z inną ramówką niż SD ale za to z częstymi powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie ten sam Animal Planet HD co w N wiec ramówka jest znana. Chociaż mało mnie podnieca ta informacja, skoro znowu jest to opcja dodatkowa. Do końca roku miało nowych kanałów nie być, ale jak się pojawił AP HD to powiedzili, że negocjują jeden nowy kanał. Podejrzewam, że w obliczu startu platformy TVP i Orange to tej jesieni jeszcze czekają nas niespodzianki - wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek :) Jakość jest fantastyczna, właśnie oglądam życie Waranów na wyspie Komodo , kolory bajka i ostrość bez zarzutu. No teraz o rekinach pod szkłem ,cudowneeee chyba to będzie mój ulubiony program , bo po prostu oczu nie można oderwać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaporowa czy nie to dla mnie nie istotne bo ja chciałabym oglądać tylko te co lubię , sport mnie nie interesuje więc te kanały odpadają natomiast MTVHD jest beznadziejna naprawdę nie ma co oglądać. Jedynie NG I AP by mnie interesowały więc powinien być podział tematyczny dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno jakiś użytkownik twierdził, że do końca roku nie będzie żadnych nowych kanałów, tym bardziej HD. :)

Coraz bardziej mnie Cyfra zaskakuje. Jedynie co mnie nadal wkurza to właśnie dodatkowo płatne kanały HD.

Tak, pseudo "dobrze poinformowanych" na forum nie brakuje. Teraz w obliczu startu dwóch nowych operatorów walka będzie na noże. Skorzystamy my abonenci. Co prawda wielu wartościowych programów na rynku polskim już nie ma, ale zawsze można konkurować ceną. Pierwsza jaskółka. Zniesienie opłat za wynajem dekoderów. W końcu stało się możliwe coś, co przez wiele lat było niewykonalne. Ciekaw jestem co w grudniu będzie się działo bo inne platformy tez nie śpią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...