Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, rotalplus napisał:

A w jakich pakietach są te nowe kanały:

ES 4

Teen Nick HD

Novelas+

W Orange Love Standard (IPTV) nie mam obecnie wykupionego pakietu Eleven ale ES 4 HD mogę oglądać podobnie jak obecny w pakiecie optymalnym ES 3 HD. Pozostałe wymienione kanały na tą chwilę również mogę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum Orange: 

Cytat

 

Od 6 grudnia 2021 Klientom IPTV (telewizja kablowa) posiadającym ofertę Orange Love Standard, internet + telewizja + telefon internetowy, oraz Klientom Pakietu Optymalnego, udostępniamy promocyjnie kanał CANAL+ 4K ULTRA HD pod numerem 276. Otwarte okno dotyczy Klientów którzy mają lub dokupią pakiety:

Canal+ Prestige - od 6.12.2021 do 28.02.2022,

Canal+ Select - od 6.12.2021 do 6.01.2022.

Otwarte okno będzie dostępne:

W technologii światłowodowej, na dekoderach: Dekoder 4K, Dekoder Premium 4K.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał:

Czyli może okazać się, że paczka Canal+Prestige z C+4K będzie kosztować ok 60-70 zł. 😉

szkoda, że nie od razu 100 zł. Nie zrozumiem dlaczego muszę kupować pełny pakiet prestige, jeśli interesuje mnie Canal+ Dokument, ale sport nie oglądam. Czyli w zasadzie dla 3 kanałów: Canal+ Premium, Canal+Film, Canal+Dokument, a muszę te wszystkie sportowe i z powtórkami i serialami mieć. 3 kanały HBO kosztują 25 zł.

1 godzinę temu, Wyso napisał:

Biorac pod uwagę, że trzeba związać się umową na 2 lata cena kanałów c+ w orange jest absurdalna. Bezposrednio ma stronie canal+online jest taniej i bez umowy.

w czasach dostępności canal+ online ciężko im będzie o klientów, którzy się będą wiązać. I wydaje mi się, że 12 mcy nie 24, co nie zmienia faktu iż to także cyrograf jest. I niekorzystne ceny na tak nasyconym i konkurencyjnym rynku, który odchodzi od tv linearnej na rzecz tańszego i bardziej mobilnego online-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...