Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.06.2021 o 15:09, GDA napisał:

Przecież to IPTV którą podważasz od samego początku

W Orange trochę inaczej działa to IPTV niż w UPC, jest na oddzielnym vlanie i ma priorytety w sieci. UPC to zwykły streaming, jakbyś włączył sobie iplę.

 

W dniu 3.06.2021 o 15:13, mrozio11 napisał:

Pakiet Extra+ to pakiet w technologii satelitarnej wiec to dobra informacja, że na satelicie w Orange wpadną Polsaty Sport. 

 

Kanały są dostępne tylko dla posiadaczy IPTV, zgodnie z tym co napisane jest w podlinkowanej stronie społeczności Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brtk napisał:

W Orange trochę inaczej działa to IPTV niż w UPC, jest na oddzielnym vlanie i ma priorytety w sieci. UPC to zwykły streaming, jakbyś włączył sobie iplę.

 

 

 

To który z nich ma przewagę jakości obrazu?

UPC z tego co wiem , żeby oglądać potrzebny jest dostęp do Internetu tylko tego operatora.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

A w praktyce,  może ktoś ma możliwość sprawdzenia i porównania?.. :-)

 

Nie mam co prawda porownania do UPC ale Orange na pewno bedzie miał przewagę w szybkosci zmiany kanałów, w telewizji online zwykle trwa to długo, kanał musi sie zbuforować itp, w orange kanaly zmieniaja sie jak na satelicie. W Orange nie wystepuje również opóźnienie obrazu takie jak w różnego rodzaju platformach streamingowych. Tzn wystepuje ok 2 sekund wzgledem tv naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 26 lipca rusza odświeżona oferta zestawu usług w Orange Love. Nowością jest wprowadzenie do oferty Orange na telewizję w technologii satelitarnej możliwość skorzystania z dekodera 4K UltraBox+ lub TVBOX+ od CANAL+. Klienci w ramach oferty na telewizję satelitarną zyskają też dostęp do serwisu CANAL+ online, który umożliwi oglądanie ulubionych programów i treści VOD na dowolnym urządzeniu.

 

Źródło informacji: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/nowosci-w-pakietach-orange-love-wiecej-internetu-i-telewizji-w-zasiegu-reki/

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 Jest to o tyle ciekawe, iż to oznacza, że nie trzeba podłączać dekodera do routera Orange. Czyli teoretycznie dekoder może znajdować się wszędzie. Widać, że od jakiegoś czasu wraca współpraca między C+ a Orange.

 

Uważam jednak uzależnianie rabatu za e-fakturę od uruchomienia aplikacji Mój Orange za bardzo głupi pomysł. Powinny istnieć regulacje, które zakazują tego typu praktyk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukx95 napisał:

Od 26 lipca rusza odświeżona oferta zestawu usług w Orange Love. Nowością jest wprowadzenie do oferty Orange na telewizję w technologii satelitarnej możliwość skorzystania z dekodera 4K UltraBox+ lub TVBOX+ od CANAL+. Klienci w ramach oferty na telewizję satelitarną zyskają też dostęp do serwisu CANAL+ online, który umożliwi oglądanie ulubionych programów i treści VOD na dowolnym urządzeniu.

 

Źródło informacji: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/nowosci-w-pakietach-orange-love-wiecej-internetu-i-telewizji-w-zasiegu-reki/

Szkoda, że dotyczy to klientów telewizji satelitarnej.

Klienci IPTV nie będą mieli dostępu do HDR  i serwisu Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam OL z internetem do 80mb.

dzisiaj dzwoniła Pani i proponowała przejście na światłowód, na kablu nexery. 

Poinformowała mnie ze Orange rezygnuje z opłaty za utrzymanie łącza w domach jednorodzinnych, oraz że od 16 sierpnia CAŁY PAKIET CANAL + ( którego nie mam obecnie w ofercie) będzie w cenie pakietu optymalnego bez dodatkowych opłat. Dodatkowo Polsat Sport również będą w cenie pakietu (do tej pory płaciłem 10zl). Ktoś może to potwierdzić? 

Edytowane przez Rychu78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rychu78 napisał:

Witam. Mam OL z internetem do 80mb.

dzisiaj dzwoniła Pani i proponowała przejście na światłowód, na kablu nexery. 

Poinformowała mnie ze Orange rezygnuje z opłaty za utrzymanie łącza w domach jednorodzinnych, oraz że od 16 sierpnia CAŁY PAKIET CANAL + ( którego nie mam obecnie w ofercie) będzie w cenie pakietu optymalnego bez dodatkowych opłat. Dodatkowo Polsat Sport również będą w cenie pakietu (do tej pory płaciłem 10zl). Ktoś może to potwierdzić? 

 

byłoby całkiem nieźle , też mam orange love 80 mb , światłowód owszem jest na ulicy obok , chciałem wymienić leciwy tuner UHD 88  na 4k z canal+ nie  da rady tylko dla internetu do 10 mb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rychu78 napisał:

Witam. Mam OL z internetem do 80mb.

dzisiaj dzwoniła Pani i proponowała przejście na światłowód, na kablu nexery. 

Poinformowała mnie ze Orange rezygnuje z opłaty za utrzymanie łącza w domach jednorodzinnych, oraz że od 16 sierpnia CAŁY PAKIET CANAL + ( którego nie mam obecnie w ofercie) będzie w cenie pakietu optymalnego bez dodatkowych opłat. Dodatkowo Polsat Sport również będą w cenie pakietu (do tej pory płaciłem 10zl). Ktoś może to potwierdzić? 

Canal+ w cenie optymalnego?

Wydaje mi się to co najmniej podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wyso napisał:

Canal+ w cenie optymalnego?

Wydaje mi się to co najmniej podejrzane.

Kilka razy dopytywałem przedstawicielke. Potwierdzała za każdym razem ze od 16 sierpnia tak będzie. za wszytko czyli komórkę, tel stacjonarny, internet 600mb i pakiet tv optymalny (z c+ oraz Polsat Sport) mam płacić 119zl miesięcznie. 

dopytuje o to ponieważ w przyszłym tygodniu mam mieć podłączony światłowód od upc i teraz się zastanawiam.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ssaa85 napisał:

Zapewne chodziło o kanały z rodziny Canal+,  czyli Domo, Kuchnia, Planete itd.... 

 

być może 😉 jednak pytałem o te kanały. Płace za multi+ 5zl. Dopytywałem. Nie wiedziała czy będą dodatkowo płatne w nowej ofercie. Tak czy siak nie przesłała mi oferty na mail jak obiecała.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.04.2021 o 14:44, robert451 napisał:

czy można rozszerzyć pakiet TV z podstawowego na extra+ i później po m-cu zrezygnować ?

Extra+ jest objęte oddzielna umowa z canal+ na 12 mcy. To nie jest pakiet Orange bezpośrednio jak komfortowy czy multi+

W dniu 3.06.2021 o 14:53, lakiman napisał:

Niezła ofertę ma już  Orange ( chyba najlepszą na rynku), z tym że są ostatnio głosy o pogorszeniu jakości obrazu.

 

Ciekawe, w czym tkwi problem ?

Jak dla mnie to Active Family (wciąż blednie zapisywane przez nich jako Family Active i blednie kwalifikując ten kanał jako sportowy, to kanał lifestylowy ze świetnym show Moontalk) brakuje tego kanału w pakiecie Orange np komfortowym. 
aby go oglądać trzeba dokupić osobny pakiet extra+ powiązany oddzielna umowa 12mczna. Do tego jest on tam w jakości SD i bez funkcji multinagrywarki. A tak to oferta jedna z lepszych na rynku.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...