Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Artur napisał:

@blondynek102 jakby nasza rządowa telewizja mało emitowała tych telenowel 😏

 

Ale jak ktoś dodatkowo płaci, rządowej darmowej mało zerka, to chce mieć ten kanał NOVELAS+ całodobowo, baba se zażyczyła,chce trzeba zrobić! Podobnie pandemia StudioMed TV. A nie tylko u jednego operatora jest to.

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obiektywnie to również jedna z droższych kablówek ...

Każdy pakiet/ pakiecik jest oddzielnie wyceniany.

Chcesz mieć HBO, C+ , Polsat Premium , Eleven 4K, internet i abonament tel , średnio ok 200- 220 zł.

* chyba się to nie poprawiło. 

Widoczne były  kwadraciki na ciemnym tle , mnie to raziło, potem się przywyczaiłem.

Takiego zjawiska nie widziałem w UPC i obecnie w PC+.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: 

1,5 roku temu z pewną nieśmiałością podchodziłem do Orange. Dziś,  po tym czasie widzę kilka plusów. 

Światłowód bez dwóch zdań wymiata, w ogóle zwiększyłem z umownych 300 do 1 Gb/s (pomaga znacząco w pracy zdalnej, leci mi po kablu). Komórka, bez dwóch zdań wymiata (oferta 5G w cenie, jestem w zasięgu). Telewizja przeciętna, ale w pakiecie Extra jest właściwie wszystko, z wyjątkiem C+, HBO,  Polsatu Sport Premium i Filmboxów.

Czekam na zmianę umowy, bo przejdę właśnie z Premium na Extra albo nawet Standard (często korzystam z Playera i czekam na apkę C+ na Tizen). Był też fajny patent na C+ i HBO w cenie 30 złotych w Playerze i mam aktywny do 2023 :)

 

Niemniej nie żałuję przejścia z NC+ do Orange. 

Dziś jedynie bym ograniczył liczbę programów, bo jednak zmienił się sposób konsumpcji telewizji przeze mnie i nie zależy mi na 200 programach, tylko na tych, które regularnie oglądam, a to w zdecydowanej większości opcja TVN Discovery

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest TVP Kobieta na pozycji 353.

Ciekawi mnie czy będą takie nowości jak Eleven Sports 4, Filmax HD, Dizi, Novelas+, StudioMed TV, DocuBox, Polsat JimJam czy SportKlub - to po pierwsze.

A po drugie czy na dekoderze 4k premium będzie u mnie kafelek Wykup pakiet zamiast TV na życzenie i czy zostanie zlikwidowany z tego dekodera będzie Netflix.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Dodanie kanału Dizi który ruszy od 1.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Telewizja Urbanski napisał:

Jutro pojawi się także jeszcze jeden kanał w ofercie Orange IPTV na pozycji 248.

Będzie to Antena TV.

Co więcej potwierdzone zostało info że nie Eska TV będzie w HD lecz Stars TV.

A co to za twór ta Antena TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...