Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

<p>

 

Te karty SĄ parowane. A wydaje Ci się, że nie są, bo:

  • klucze parujące są znane.
  • każda karta używa TYCH SAMYCH kluczy parujących.

Są na stałe wpisane w specjalnym sofcie dla niektórych dekoderów i dlatego działają.

Podobnie jak karty HD+ w wersji HD01 i HD02 także Nagra.

O kurde, że też na to nie wpadłem. :shock::oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariva 4K to zupełnie inny odbiornik, ma okrojony oscam, karta może ruszy, ale będzie wymagane dostanie się do konfiguracji oscam, może root i ręczne dodanie klucza RSA. Dla osoby nie obcykanej - nie do przejścia. Normalnie bez skonfigurowania oscam karta Tivusat w Arivie 4K nie ruszy (nie kojarzę, aby były wbite fabrycznie wymagane dane - raczej nie są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote karty są nowsze - w 2016 roku można było oglądać 8 meczów ME 2016 w UHD - 4K.

Na niebieskich nie było dostępu do tych meczów.

https://satkurier.pl/news/129665/tivusat-mecz-otwarcia-euro-2016-takze-w-uhd-na-13e.html

https://satkurier.pl/news/127565/ktore-mecze-euro-2016-w-uhd-4k.html

https://satkurier.pl/news/129597/tivusat-i-rai-testuja-uhd-na-13e-dla-euro-2016.html

 

PS. najlepiej zainwestować w dekoder sat na linux - E2 minimum 1 czytnik kart + 1 wejście na moduł CI/CI+

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda... Arive 4K wybrałem ponieważ Android wydawał mi się najbardziej user friendly . Ten tuner chciałem kupić dla mojej mamy, która do tej pory używała do nagrywania nagrywarki HDD/DVD Samsunga - niedawno padła. W zastępstwie pomyślałem o tunerze z dobrze rozwiązanym interface-m. Głownie chodzi mi tutaj o to by menu było proste w obsłudze i by szczególnie było dobrze rozwiązane nagrywanie (mam zamiar zakupić do tunera dysk twardy - w Arivie można było nawet zamontować wewnątrz)oraz menu do przeglądania nagranych programów.. Tutaj najbardziej zależy mi na tym by nazwy programów, które są nagrane były zapisywane w sensowny sposób (data godzina kanał może), w drugiej kolejności na tym by można było zmienić ich nazwę - do tego ważne by było aby najeżdżając na poszczególną pozycję w menu nagrań wyświetlał się podgląd nagranego programu - chociażby stopklatka. W dalszej kolejności - dobrze bym widział możliwość edytowania nagrań - wycinania z nich reklam, może to odrobinę za dużo ale Android dawał zdaje się takie możliwości Czy system E2 Linux też zapewnia takie rozwiązania?

 

Może poradzilibyście mi tuner na którym zadziała tivusat oraz który miałby ładnie rozwiązane menu - szczególnie pod względem nagrywania i przeglądania kanałów? Nie potrzebuję nic więcej.

 

Czy Ariva 253 to nowszy model 250? - Arivy 250 nie widzę w sprzedaży tomkep napisał że na arivie 250 tivusat działa na 253 tez ma szansę? Czy menu nagrań jest tu dobrze rozwiązane?

Edytowane przez Tonny5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ale nie jest powiedziane, że nigdy nie będzie w TivùSat, a że od października badana jest oglądalność u użytkowników tej platformy, to nadawcy zaczęli się TivùSat dokładnie przyglądać, więc nie jest wykluczone wzbogacenie oferty o wszystkie kanały z ogólnokrajowych MUX-ów z Dtt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...