Skocz do zawartości

[net] Tuba TV


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tuba.TV będzie grała nie tylko Dance, Club i House ale też EuroDance 90's co pokazują na materiałach promocyjny. To bedzie takie MTV Dance polskie jak widać.

Nareszcie jakiś polski kanał bedzie grał też stary poczciwy EuroDance z lat 90-tych :-)

 

Grafika Tuba.TV gona podziwu i przykuwa oko widza. Fajnie rozwiązali info Now i Next :-)

 

No to czekamy na Tuba.TV z satki 13 września! :-)

 

Jeszcze tylko RMF MAXXX TV wystartuje i MTV Net. PL bedzie miało dużą konkurencję na rynku. Być moze to ich zmusi żeby zrobili coś dobrego z ramówka VIVY PL i zmienili format obrazu na 16:9 i przy okazji podnieśli roz. obrazu VIVY i MTV PL na pełny PAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co oznaczają napisy na tych różowych kryształach w prawym dolnym rogu, np. "137 BPM" czy "chic". Ktoś może wie, bo loga brak, a to wydaje mi się zbędne...

To jest ilość uderzeń Bitu na minutę przydatne raczej dla DJa a nie przeciętnego widza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie przekaz tuba.tv wystartuje z tp cyfry plus na sat. hotbird9. w streamie w miejscu kiss tv nadają już planszę tuba.tv i info o starcie 13 września z sat. hotbird9. wprawdzie n-ka tez ma na tym sat. tp ale cyfra plus ma tutaj 3 tp (w tym 2 w dvb-s) i już agora nadaje przez tp cyfry plus swoje radio tok fm. na którejś z tych częst. dvb-s cyfry plus zagości tuba.tv: 10719 V (tp 110) lub 10796 V (tp 114).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co oznaczają napisy na tych różowych kryształach w prawym dolnym rogu, np. "137 BPM" czy "chic". Ktoś może wie, bo loga brak, a to wydaje mi się zbędne...

BPM to tempo danej piosenki. Im wyższe - tym więcej bitów i tym szybsza piosenka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w zupełności, z poczatku liczyłem, że Rebel.tv zapełni pustkę dobrą muzyką rockową ale niestety tak sie nie stało. Wszędzie szmira i techno-trzaski. Do gatunkow muzyki nic nie mam, kazdy slucha co lubi natomiast w tv powinien byc wybor, a nie wszedzie ta sama papka popowodyskotekowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nadawcy najważniejsze są zyski, więc stawia na muzykę, która jest popularna. Stawianie na inny gatunek muzyczny jest ryzykowne.

prawdopodobnie przekaz tuba.tv wystartuje z tp cyfry plus na sat. hotbird9.
Całkiem możliwe, ale należy też wziąć pod uwagę transponder, na którym nadaje CSB TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na przekazie internetowym Tuba TV emitowana jest plansza z zapowiedzią "ODPALAMY JUŻ 13 WRZEŚNIA!". Ta sama, którą możemy zobaczyć na stronie internetowej http://www.tv.tuba.pl:

tubatv.th.jpg

 

Pojawił się również nowy materiał promocyjny Tuba TV na You Tube. Było "siedem" i "sześć", więc teraz przyszła pora na "pięć" (już tylko 5 dni do startu kanału):

http://www.youtube.com/watch?v=Ya3qs7XM ... re=channel

W tym krótkim filmiku pojawiła się informacja, że na kanale Tuba TV będziemy mogli zobaczyć programy o modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl[/url]":rpiuq95s]- Tego dnia wystartuje serwis internetowy Tuba.tv – mówi nam Urszula Szwed-Strych, rzecznik prasowa Agory. Nie chce ona jednak potwierdzić, że w ramach serwisu nadawać będzie telewizja Tuba.tv. - Więcej informacji podamy w poniedziałek – ucina.

Tak jakby się czegoś bali... Tylko czego? Może, że znowu im nie wypali... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicker a co wątpisz? To że nie skopiowałem treści maila ze skrzynki tylko ją przepisałem robiąc błąd to nie znaczy że jest to nie prawdziwe info! Po co miałbym to robić?

Nigdy nie mogę być pewien, gdy sam nie będę mógł sprawdzić autentyczności danej informacji. Takich maili było już wiele i sam nie wiem, czy teraz mam wierzyć czy nie - okaże się w najbliższy poniedziałek. :wink:"Za 4 dni odkryjemy wszystkie nasze karty :-) Prosimy o cierpliwość a na pewno będzie Pan mile zaskoczony." - trochę dziwnie się czyta te dwa zdania i stąd moje podejrzenia, ale zresztą nie jest to jakaś arcyważna wiadomość, więc uznajmy, że piszesz prawdę (a tak swoją drogą - skopiowanie treści maila ze skrzynki jest chyba łatwiejsze od przepisywania :> ).

 

Testowa emisja Tuba TV w miejscu przekazu Kiss TV chyba została przerwana (przynajmniej na razie), bo nie udało mi się dzisiaj tam nic zobaczyć ani usłyszeć - ciągle trwa ładowanie...

 

Dla zainteresowanych, kolejny materiał wideo - "trzy": http://www.youtube.com/watch?v=Rv4ix_PY ... re=channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba ostatni artykuł o Tuba TV przed 13 września, czyli przed dniem wielkiej niewiadomej :P :

press.pl[/url]":16osuabf]Agora SA w najbliższy poniedziałek uruchomi serwis Tuba.tv. Być może tego dnia rozpocznie nadawanie także telewizja muzyczna spółki.

Na stronie Tuba.tv można znaleźć informację: ”odpalamy już 13 września”. Pojawia się również hasło ”Mamy to w Tubie!”. Natomiast m.in. na funpage Tuba.tv w serwisie Facebook.com oraz na YouTube.com zamieszczone są materiały wideo. Z jednego z nich dowiadujemy się o Tuba.tv: ”To pierwszy kanał w Polsce grający tylko muzykę taneczną”. Na końcu umieszczony jest napis: ”Już za kilka dni”.

– 13 września wystartuje serwis Tuba.tv – potwierdza Urszula Szwed-Strych, rzeczniczka prasowa Agory. Pytana, czy wówczas ruszy również kanał telewizyjny spółki, odpowiada: – Więcej informacji o serwisie przekażemy w dniu jego startu.

Agora konsekwentnie nie wypowiada się na temat kanału Tuba.tv. Koncesję na nadawanie tego kanału drogą satelitarną otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sierpniu ub.r.

Czyli w najbliższy poniedziałek na pewno startuje serwis Tuba.tv, więc przekaz na żywo tam również powinien się pojawić, bo czym byłby serwis Tuba TV bez TV, czyli telewizji... :wink:

 

Sprawa startu kanału telewizyjnego z satelity jest już bardziej zagmatwana. Oficjalnie nic nie chcą mówić, a nieoficjalnie wychodzą przecieki tego typu:

tubatv.th.jpg

Po co umieszczali by na planszy testowej napisy typu "pytaj u swojego operatora telewizji satelitarnej", gdyby nie mieli zamiaru startować z satelity? I na dodatek ten napis: "Hot Bird 9 at 13 0E ON-AIR TEST" - muszą mieć już zarezerwowane miejsce na Hot Birdzie, skoro stwarzają planszę testową z takimi elementami...

Na tp. 6 (11.316 V), czyli tam gdzie od niedawna nadaje CSB TV powinno być jeszcze sporo wolnego miejsca, więc dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...