Skocz do zawartości

Rosyjskie kanały


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwyj Kanal w wersji europejskiej jak dla mnie to nic atrakcyjnego. Zdecydowanie polecam Pierwyj Kanal SNG, który nadaje z 53E - jest to wersja przeznaczona dla byłych krajów ZSRR, bardzo zbliżona ramówką do "oryginalnego" rosyjskiego Pierwyj Kanału.

Rossija 1 poprzez satelitę najłatwiej chyba odbierać FTA z Yamala 49E - tylko uwaga, nadają w paśmie C, ba nawet jest tam kilka lokalnych wersji Rossiji 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

1 czerwca 2011 Pierwyj kanał przeszedł na całkowite nadawanie w 16:9 (w cyfrowej telewizji naziemnej w Rosji i satelitarnie) lub 14:9 (w analogowej telewizji naziemnej i w analogowych sieciach kablowych w Rosji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.weewza.com

na tej stronie możecie oglądać m.in. Piervyj Kanal, Rossija 1, NTV Mir i wiele więcej!!

 

serdecznie zapraszam!!!!

 

p.s. czy taki portal z polskimi kanałami na którym będzie można oglądać telewizję lub cofnąć się do 2 - 3 godzin wstecz pojawi się w polsce?

bo ja myślę że powininen powstać portal o nazwie TVarchiwum.pl dzięki któremu będzie można zobaczyć co oglądalśmy od 25/10/1952 do dziś i zobaczyć to jeszcze raz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było możliwe teraz to taki portal ze wszystkimi polskimi stacjami istniejącymi i niestniejącymi by powstał.

 

ale teraz to żadna nowość.

 

ja bym chciał aby taki portal powstał przy współpracy z portalem interia.pl , wp.pl bądź onet.pl i wszystkimi stacjami telewizynymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kilkanaście dni temu z regularnym przekazem wystartował kolejny rosyjski kanał na Hot Birdzie - STS International, jest to wersja międzynarodowa tego kanału, wersja oryginalna nadaje na pozycji 75 E a wersja mołdawska na 16.0 E. Kanał skupia sie na pokazywaniu seriali, koncertów i widowisk muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Pierwyj kanal HD rozpoczął emisję testową w ramach rosyjskich platform Trikolor TV i NTV-Plus. Sygnał jest dostępny na dwóch częstotliwościach 11,919 GHz, pol. L, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK (kodowanie DRE Crypt dla Trikolor TV) i 12,130 GHz, pol. R, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK (kodowanie: Verimatrix/Viaccess 4.0/5.0 dla NTV-Plus) na satelicie Eutelsat 36B (36°E).

https://satkurier.pl/news/81203/pierwyj- ... stuje.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Do rosyjskich kanałów na Hot Birdzie dołączył nie tak dawno kanał Safo TV, na razie emisja tego kanału ma charakter testowym w ramówce nie brakuje rosyjskiego i radzieckiego kina, są też produkcje zagraniczne np. ostatnio widziałem film Kevin sam w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Być może dlatego, że w Europie mieszka dużo Rosjan, a HotBird jest satelitą łatwo dostępnym w całej Europie? Poza tym nie nadają propagandy, tylko rosyjski punkt widzenia. Wiadomo, każdy ma inne zdanie na pewne sprawy. Ja dość często oglądam kanał Rossiya24, czasem też pozostałe. Są przydatne w nauce języka ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem dlaczego nie zostaną wyłączone kanały typu Perviy Kanal Europa, RTR Planeta, Rossija 24 i Russia Today z satelity HotBird?. Przecież te kanały niczym Korea Północna są kłamliwe i propagandowe.

 

Każda stacja telewizyjno-informacyjna jest kłamliwa. W Polsce trzeba byłoby wyłączyć kanał TVN24, bo też nadaje propagandę kłamliwą dla Narodu polskiego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda stacja telewizyjno-informacyjna jest kłamliwa. W Polsce trzeba byłoby wyłączyć kanał TVN24, bo też nadaje propagandę kłamliwą dla Narodu polskiego .

 

Masz rację TVN 24 stał tubą propagandową PO...!!! Ja daleki od zwolenników PiS .. Stacja TVN 24 na psy schodzi.. Co do rosyjskiej telewizji dostępna jest bez problemu w Internecie . Rosja to chyba jedyny kraj który udostępnia swoje kanały tv bez żadnego problemu online. .. Jedynie w ostatnim czasie transmisje sportowe dostępne są na rosyjskich adresach IP. .. Ja oglądam od czasu do czasu ( programy rosyjskiej tv nie ma problemu z językiem) . Oglądam po to aby mieć przeciwwagę do sytuacji na Ukrainie.. Niestety polskie stacje nadają banderowsko-kijowską propagandę nic więcej.. Brak relacji z drugiej strony.. Tak wygląda polska rzetelność dziennikarska żenada..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...