Skocz do zawartości

Rosyjskie kanały


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oczywiście, że się różni. Wersja z 13E jest okrojona o amerykańskie filmy i seriale, ważniejsze transmisje sportowe i rozrywkowe programy na licencjach zagranicznych. Ramówka Pervyj z 13E w znacznej części wypełniona jest programami wyprodukowanymi w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A ja sie pytam, kiedy to rosyjskojęzyczna stacja Belarus TV dostanie licencje na nadawanie w sieciach kablowych na terenie Polski :?::cry:

 

 

I to jest paranoja, Polska żąda aby zarejestrowac Belsat TV na Białorusi, ale nie ma zamiaru zarejestrować Belarus TV (stacja dla Białorusinów mieszkającyach poza granicami państwa).

 

 

Polska mysli ze wszystko dostanie za darmo, coś za coś, wiec czekamy aż zadumani politycy w Polsce zaczną mysleć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niedawno na Hot Birdzie pojawił się kolejny rosyjski kanał - RT Doc. Ramówka tego kanału nie jest na razie znana, ale będzie zapewne prezentował filmy dokumentalne. Dotychczas oglądając ten kanał natknąłem się tylko na filmy przyrodnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety o tym kanale od 15 marca można będzie mówić w czasie przeszłym, gdyż zostanie wtedy zakodowany w Viaccess PC 4.0. Link do newsa https://satkurier.pl/news/62762/rtg-tv-z ... marca.html. Szkoda, bo czasem można tam trafić na ciekawe programy, a od połowy marca zostanie nam łapanie okienek w kodowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Obecnie sporządzam listy kanałów FTA z Hotbirda 13E i Astry 19,2E i są to listy językowe. Właśnie wziąłem się za kanały rosyjskojęzyczne ale mam problem bo nie wiem które z nich aktualnie nadają z tych satelitów w przekazie darmowym. Konkretnie chodzi mi o stacje Russia 1 i Channel One Russia (tak się one chyba nazywają po angielsku) bo resztę tego co tam jest już znalazłem. Niestety tych dwóch nie mogę wyszukać po nazwach i stąd moje pytanie czy są one tam dalej jako FTA?

 

PS. Po bliższym przyjrzeniu się sprawie coś dziwnego jest z tymi kanałami. Mają one parametry odbioru na Hotbirdzie 13E: Channel One Russia aka Perviy Kanal Evropa - 12597/V/94, Rossia 1 vel Rossiya 1- 11117/V/130. I teraz u mnie wykrywa kanał o nazwie R1 ale to jakieś telezakupy po hiszpańsku czy niemiecku a Channel One Russia w ogóle nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to jesteśmy w Anglii, że musimy używać tych angielskich protez językowych?

Piervyj Kanał na Hotbirdzie znajdziesz pod ID "1TVRUS Europe", zaś Rossija 1 w ogóle nie nadaje na Hotbirdzie. Jest tylko RTR Planeta (odpowiednik naszej TV Polonii), ostatnio, po wielu zmianach, nadawana pod nazwą Rossija RTR, a identyfikowana jako "RTR".

"ID-y" kanałów można łatwo sprawdzić na KingOfSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale czasem można użyć "protez" bo na necie sami Rosjanie ich używają - http://eng.1tvrus.com/ :)

 

Dzięki za info o "1TVRUS Europe" - tego chyba właśnie szukałem ale sprawdzę już rano. W każdym razie jeśli LyngSAT ma teraz aktualną listę kanałów na 13E to powinny tam być takowe rosyjskojęzyczne kanały FTA: RTR Planeta, Pierwyj Kanał Ewropa, RBK TV, Rossija 24, RTG TV, Music One Russia, Russia Music Box, Sarafan, Shanson TV, Sojuz TV, TBN Rossija, TV ARM RU i Ułybka Rebionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...