Skocz do zawartości

Witamy na forum SAT Kurier


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie, kilka godzin spałem, a tu już odyskusja wre w niemal wszystkich działach. No jestem miło zaskoczony :D Nie spodziewałem się natychmiast takiego ruchu.

 

Sprawę moderowania wyjaśniłem myślę w miarę klarownie. Póki co ja sprzątam jak ktoś naśmieci i jednocześnie obserwuję - jak tylko wyłoni się pewna grupa osób zawsze chętna do pomocy - zrobimy głosowanie i każdy zostanie wyróżniony. Sprawę najwyżej przyśpieszę, jeśli sprawa wymknie się mi spod kontroli :wink:

 

Co do forum ML, Media2 i SK - nasze forum odbiega tematyką od ML i Media2 - będziemy kierować się w stronę techniki satelitarnej, z mniejszym naciskiem na media. Zresztą sami widzicie, że niektórych działów brak, są inne. Jeżeli ktoś lepiej czuje się w tematyce medialnej, tu nie znajdzie wiele miejsca na dyskusję - póki co odsyłam na Media2 - forum ML z tego co wiem spotkało włamanie. Możliwe, że uda się odtworzyć kopię bazy, ale tego nie wie nikt - teraz nie specjalnie nas to obchodzi - niech robią co chcą i życzymy im powodzenia :)

 

Zaraz idę na drugą zmianę do roboty - macie być grzeczni :P A tymczasem przeglądnę co tam popisaliście ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś wyjaśnić. Popełniłem mały błąd przy rejestracji i nie mogłem się logować jako Alan. Poprosiłem administratora czy może błąd naprawić. Jak widać błąd został naprawiony i jest ok. Dzięki.

W między czasie założyłem konto z nickiem Wojciech. Informuję żeby nie było zamieszania, że to dwie różne osoby, a może tamto konto wykasować?

Zresztą adminin będzie wiedział co z tym zrobić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mogą pisać goście to się wtrącę z prostą myślą:

są userzy którzy gdyby takich for było nawet dwadzieścia to zarejestrowaliby się na wszystkich, na każdym chcieliby być modami i na każdym napisaliby przez sześć godzin ze czterdzieści postów o niczym :)

Uroda internetu?

gosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są userzy którzy gdyby takich for było nawet dwadzieścia to zarejestrowaliby się na wszystkich, na każdym chcieliby być modami i na każdym napisaliby przez sześć godzin ze czterdzieści postów o niczym :)

 

Bardzo dobrze powiedziane. Zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...