Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – zapowiedzi


Speedy179
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ma tego kanału jeszcze, ale może dadzą. Szkoda, że do kanałów niekodowanych TP nie dodała kanału Eska TV, który od początku października jest niekodowany na tp "n-ki", a problemu nie robi nadawanie w DVB-S2, bo w sumie ich dekoder w końcu odbiera ten format nadawania, ale cóż cała TP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś jest na rzeczy, może czekają, żeby więcej kanałów wrzucić naraz. Przecież na satelicie nie ma w ofercie FOXlife, Disney Channel, TVP Sport, a te kanały nie są na wyłączność. Podobno też już kilka kanałów traci w najbliższym czasie wyłączność. Pożyjemy, zobaczymy. Czas pokaże. Oby nas mile zaskoczyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa. Jeśli masz kłopoty z odbiorem zadzwoń do TP i niech ci uprawnienia wyślą. A wracając do tematu rzeczywiście mogliby również zacząć zrównywać ofertę sat z tą z IPTV. Mieliby konkretną ofertę za nieduże pieniądze. Choć i podobno ta obowiązująca promocja czyli 10 miesięcy za darmo przy umowie na 2 lata nieźle się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nowości mają być dwa kanały Discovery: Historia oraz ID. Do końca 2009 miało zostać włączone DVB-T, lecz chyba nie włączą. Ostatnio zostało dodanych mnóstwo filmów, programów oraz bajek do VOD m.im znane z Orange Sport "Zebi goool" oraz "Piękna forma" i wiele bajek: "Franklin" czy "Baranek Shoun". W nowym roku ma się pojawić nowy dekoder z dyskiem oraz kanały HD. To by chyba wszystko z nowości i aktualności w Platformie Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szkoda ze juz niema w ofercie VOD cos gratis... chyba tylko mecze orange ekstraklasy pozostały za free.

A jesli chodzi o kanały HD mam pytanko powinny działac na tym dekoderze co teraz wszycy posiadaja czy bedzie trzeba wymieniac na ten nowy z dyskiem.

 

TE 2 discvery mam nadzieje ze beda na pakiecie podstawowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem rachunek za telefon z TP i załączonej ulotce jest podana informacja że Discovery Historia i ID Investigation będą dostępne dla wszystkich od 1 marca br.

Dla wszystkich, bowiem wejdą zarówno do pakietu L i M, bez zmiany cen.

No w końcu coś się ruszyło :brawo:

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...