Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ligi europejskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#221 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3577 postów
  • Od: 01 paź 2013
  • LokalizacjaPlaneta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:42

Ale w sumie dlaczego pałasz taką nienawiścią niemieckie kluby w europejskich pucharach?

A kto mówi od razu o nienawiści?

Mam po prostu na tyle dużo empatii wobec zwierząt, ludzi, moich rodaków (i nie tylko), że jako Polak nie wypada mi zachowywać się inaczej. Nie nawołuję do nienawiści, ja tylko nie kibicuję Niemcom w sportowej rywalizacji międzynarodowej. Nie kibicuję synom, wnukom, prawnukom, spadkobiercom zbrodniarzy niemieckich, którzy cofnęli Polskę w rozwoju. 

Choć nie ukrywam, że przed meczem Legii z Astaną uroniłem nie jedną symboliczną łezkę widząc wybitną oprawę Legionistów. 

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

http://s11.imgs.to/s...tR_dssdsdsd.png

http://s11.imgs.to/share/image/QJwQqSrKtR_dssdsdsd.png

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#222 fan tv

fan tv

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7267 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:43

Ja wiem, że należy pamiętać o historii i w jakiś sposób rozliczać pewne osoby czy narody ale czy taka ortodoksyjność w każdej dziedzinie życia jest normalna?

Jakby tak wszędzie i u każdego było to by się niedało żyć. Podobnymi odczuciami darzysz też Rosjan czy Szwedów?

Choć na marginesie to ja uważam, że Niemcy właściwie nie odpowiedzieli za to co zrobili i za to jak zni.sz.czyli nasz kraj i mi się to nie podoba, ale to nie miejsce na to.

Ale też za co mam mieć pretensję do jakiegoś Larsa z Lipska czy Sebastiana z Willingen za to co zrobili ich rodacy prawie 80 lat temu? Zachowując oczywiście proporcje uważasz, że Łotysze, Słowacy czy Ukraińcy powinni zachowywać się tak samo w stosunku do Polaków?

Mam po prostu na tyle dużo empatii wobec zwierząt, ludzi, moich rodaków (i nie tylko), że jako Polak nie wypada mi zachowywać się inaczej. Nie nawołuję do nienawiści, ja tylko nie kibicuję Niemcom w sportowej rywalizacji międzynarodowej. Nie kibicuję synom, wnukom, prawnukom, spadkobiercom zbrodniarzy niemieckich, którzy cofnęli Polskę w rozwoju.

Przypominam, że Włosi trzymali z Niemcami wtedy.

Użytkownik fan tv edytował ten post 22 sierpień 2017 - 23:10

ZABITY NA ŚMIERĆ   Piątek 14:40   SK_CIN.png             COLUMBO Sobota/Niedziela 12:50/06:00   SK_PULSHD.png

THE WALKING DEAD 6 - MARATON   Poniedziałek  22:00     SK_FHD.png

#223 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3577 postów
  • Od: 01 paź 2013
  • LokalizacjaPlaneta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Napisano 24 sierpień 2017 - 22:04

Przypominam, że Włosi trzymali z Niemcami wtedy. 

To nie miejsce i nie temat na takie dyskusje, ale...

Spoiler

Koniec offtopu. Amen. 

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

http://s11.imgs.to/s...tR_dssdsdsd.png

http://s11.imgs.to/share/image/QJwQqSrKtR_dssdsdsd.png

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#224 fan tv

fan tv

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7267 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 24 sierpień 2017 - 22:52

Tylko jeszcze dopiszę.
Zgadzam się z twoim powyższym zdaniem, ale co mają z tym wspólnego teraz młodzi Niemcy? No chyba, że to wszystko popierają to OK...

Koniec

ZABITY NA ŚMIERĆ   Piątek 14:40   SK_CIN.png             COLUMBO Sobota/Niedziela 12:50/06:00   SK_PULSHD.png

THE WALKING DEAD 6 - MARATON   Poniedziałek  22:00     SK_FHD.png

#225 Pepek94

Pepek94

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1050 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:01

Jak tam sytuacja w europejskich ligach w systemie wiosna-jesień plus Mołdawia w związku z reformą rozgrywek ligowych.

Białoruś - na 10 kolejek przed końcem bój o mistrzostwo pomiędzy Dynamem Mińsk a Szachtiorem Soligorsk.

Estonia - na 9 kolejek do zakończenia sezonu liderem jest Flora Tallin.

Finlandia - 9 kolejek do końca, na czele tabeli HJK Helsinki.

Gruzja - 12 kolejek do końca, a liderem jest Dinamo Tbilisi.

Irlandia - coraz bliżej tytułu mistrzostwa jest Cork City.

Islandia - 5 kolejek do końca, a liderem jest oczywiście Valur.

Kazachstan - liderem jest oczywiście FK Astana.

Litwa - Suduva Mariampol ma sporo do wyrobienia zaległości w związku z udziałem w Lidze Europy. Pozostało jeszcze 5 kolejek do końca rundy zasadniczej, po nich kolejny etap, czyli czołowa 6 wchodzi do grupy mistrzowskiej, na razie mają zapewniony udział Żalgiris Wilno i FK Troki.

Łotwa - FK Babite została wykluczona z powodu ustawiania meczu. Pozostało jeszcze 8 kolejek, a liderem jest Spartaks Jurmała.

Mołdawia - po 8 kolejkach liderem jest Szeriff Tyraspol, ten który wyeliminował warszawską Legię.

Norwegia - na 10 kolejek przed końcem liderem jest Rosenborg Trondheim.

Szwecja - na 9 kolejek przed końcem liderem jest Malmoe FF.

Wyspy Owcze - 7 kolejek pozostało do końca, liderem jest Vikingur Goeta.

Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#226 aboutreka

aboutreka

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2088 postów
  • Od: 21 maj 2009

Napisano dziś, 00:44

W hicie ligi greckiej AEK pokonał Olympiakos 3:2 mimo że przegrywał już 0:2. Vadis zdobył gola ale ozdobą spotkania byl 2 gol gospodarzy z wolnego.