Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie wolałbym wprowadzenie do platform MTV Dance i MTV Hits które są niestety tylko w kablówkach, a szkoda. Poza tym wprowadzenie do Polski VH-1 Classic i BET (kiedyś już był) też bym miło przyjął :)

 

Co do tego Rebel TV - nie wiem. Mam nadzieję, że będzie w miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Rebel TV będzie FTA, z czego jestem bardzo zadowolony :D:

Stacja prezentować będzie głównie muzykę rockową i ma być dostępna z satelity Hot Bird w wersji free-to-air. Więcej
Teraz wystarczy tylko poczekać na start kanału i mieć nadzieję, że w ostatniej chwili nie zmienią zdania tak, jak pewna francuska firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość, Rebel TV będzie FTA :jupi: Ostatnio sporo nowości można było przeczytać odnośnie postępów w pracach nad telewizją, ale zawsze mi brakowało wiadomości o dystrybucji kanału. W zasadzie oprócz wirtualnemedia_pl (którego news przegapiłem), żaden dobry portal nie podał o emisji FTA z 13E, chyba, że nieuważnie czytałem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na razie nie wiadomo, ale rosyjskie serwisy już wszystko wiedzą :D

Новый музыкальный канал Rebel TV начнет вещание 1 ноября 2009г.

1 ноября 2009 года начнет вещание новый польский музыкальный телеканал под названием Rebel TV. Производством канала занимается компания 4fun Media SA*.

Запуск телеканала Rebel TV будет сопровождаться рекламной кампанией на радио и в интернете. Канал будет посвящен року и джазу, целевой аудиторией канала станет молодежь в возрасте 18 - 39 лет. На канале также планируется запуск ночного блока, в рамках которого будут показаны различные программы и шоу для взрослых зрителей.

Владелец телеканала ведет переговоры с телевизионными операторами на тему привлечения канала к их программному предложению. 

Nie wiem skąd portal tvsatelit.ru to wydłubał :roll: Raczej proszę się nie nastawiać, że jutro będzie start :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... No to mamy niespoDZIEWANKĘ... :D

Na początku myślałem, że to bujda z tego portalu rosyjskiego, no ale po przeczytaniu news'a na satkurier.pl zmieniłem zdanie. Wiedziałem, że kanał miał ruszyć na początku listopada, ale żeby już 1-szego? Nie kryję zadowolenia, ale przypominam, że nie jest to jeszcze pewne na 100%. :)

EDIT: Zerknijcie na datę dodania tego newsa... No i jednak start Rebel TV się teraz oddala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z Sat Kuriera pochodzi z 8 września. Akurat rosyjskie portale mają taki tupet, że systematycznie im się trafia pisanie tekstów na podstawie tego, co już dawno temu się pojawiło. Wiemy tylko to, że kanał ma wystartować na początku listopada, albo w listopadzie. Prawdopodobnie, bo inauguracja może też zostać odwleczona na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...