Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4FunTV emituje tyle gier SMS-owych ponieważ są bardziej dochodowe niż czaty pomiędzy moderator -> widz. Taka prawda. I to one zdecydowanie weszły na antenę a ta na siebie musi zarabiać. I w sumie przyznam się szczerze, że wysłałem jednego SMS-a do jakiejś wróżby do 4FunTV. I co ciekawe - dostałem odpowiedź zwrotną SMS-em jak i na belce na dole ekranu. :] No, ale ogólnie wiadomo, że to pic na wodę.

 

Rebel.tv moim zdaniem przy targecie jaki sobie określił nie będzie emitował gier SMS-owych. Przynajmniej takich jak na Vivie czy właśnie w 4FunTV. Myślę, że strategia rozwoju będzie inaczej rozplanowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel TV startuje w grudniu

Nie później niż 15 grudnia 2009 roku ma ruszyć nowa polska stacja muzyczna pod nazwą Rebel TV. Nowy kanał ma prezentować muzykę rockową. Dostęp do Rebel TV uzyskają abonenci platform satelitarnych i sieci kablowych.

Dystrybucją nowego kanału zajmuje się firma PrOgram. Firma prowadzi rozmowy z operatorami na temat dołączenia nowej stacji do ich ofert. Jako jedna z pierwszych sieci kablowych, która włączy do swojej oferty kanał Rebel TV będzie telewizja kablowa Toya.

Rebel TV będzie kierowana do widzów między 18. a 39. rokiem życia. Na antenie dominować ma muzyka rockowa i smooth jazz.

dvbnews.pl

 

Byle weszli wcześnij niż 15 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś ciekawego :

 

http://www.programpl.biz/office/rebeltv.pdf

 

Osobiście wiąże duże nadzieje ,że kanał ten stworzy nową jakość wśród stacji muzycznych w Polsce i być może za jakiś czas spółka "4Fun Media" wpadnie na pomysł by stworzyć kanał o tematyce :Hip-Hop/Rap bo takiej muzyki w polskich mediach również brakuje. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Ty byś wolał stacje prezentującą wyłącznie rap i hip-hop to raczej spółki 4fun Media nie bardzo interesuje bo program jest adresowany do widzów w przedziale wiekowym 18-39. A Twój gatunek to raczej dotyczy w większości zakresu 10-17 lat.

 

Co do samego tematu to na początku 4funTV puszczał 70% klipów właśnie o tematyce rockowej więc jestem mile zaskoczony że powracają do starych dobrych czasów. Co ważne kanał będzie nadawał już od samego początku istnienia 24h na dobę co cieszy a w programie widzę sporą różnorodność gatunkową od klasycznego rocka, ballad po chill-out a nawet rockowe remiksy. :brawo: Wszystko to zwiastuje niezłą niespodziankę na Mikołaja byle tylko była ona FTA co by wszyscy mogli się z niej cieszyć! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, że będą puszczać trochę starszego rocka bo obecnej "napie.....nki" to się nie da słuchać

 

ps. kiedyś też słuchałem hip-hopu ale od kiedy usłyszałem piosenki PInk Floyd to zrozumiałem, że ten cały hip-hop to jedno wielkie g...

od jakiegoś roku nie wyobrażam sobie dnia bez High hopes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 8903 napisał

ja mam nadzieje, że będą puszczać trochę starszego rocka bo obecnej "napie.....nki" to się nie da słuchać
:/ i ma w zupełności rację.Rainbow kiedyś śpiewali "long living rock&roll".Mam nadzieję,że właśnie takiej muzyki nie braknie w nowej stacji,w szerokim tego słowa znaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka

Od dzisiaj Doda ma nowego managera,

 

którym jest Jarosław Burdek – dziennikarz i manager z blisko dwudziestoletnim stażem, aktualnie dyrektor programowy nowej telewizji muzycznej – Rebel TV. Wcześniej był m.in. prezenterem radiowym (Radio Kraków, Radio ESKA), dyrektorem programowym MTV, dyrektorem promocji Sony BMG, zastępcą dyrektora TVP2. Od października br. prowadzi swoją firmę konsultingową i producencką.

 

„Propozycję Dody przyjmuję bez wahania – stawiam na jej wielki talent muzyczny i charyzmę. Będziemy ciężko pracować nad nagraniem najlepszej płyty w jej karierze i nad zmianami wizerunkowymi. Doda jest dzisiaj w miejscu, gdzie przestają się liczyć plotki i skandale, za to pora na realizację marzeń o światowym poziomie jej wszystkich działań artystycznych, od teledysków po wielkie koncertowe show” – twierdzi Jarek.

 

 

 

Management.

 

Kontakt z nowym managerem Dody ds. PR pod numerem: +48 609 118 151 .

http://www.doda.net.pl/newsShow.php?id=176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wychodzi na to, że jutro, pojutrze, a może nawet jeszcze dziś będziemy mieli w Polsce nowy, od długiego czasu zapowiadany kanał muzyczny - Rebel TV. :brawo::brawo:

Brawo ! Serdecznie życzę temu kanałowi jak największej liczby oglądających, wielu sukcesów i coraz lepszego stylu. :)

 

EDIT:

@VH 1 - A mnie się wydaje, że data '15 grudnia' na ulotce Toyi przedstawiała datę dołączenia kanału do oferty tej sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...