Skocz do zawartości

Ciekawe kanały FTA z 12.5°W


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Siema.Próbowałem dzisiaj złapać kanały Sportitalia ale mi się nie udało.Może ktoś potwierdzić czy parametry kanałów nie uległy zmianie?

Jakie jest zalecane pionowe ustawienie anteny dla pozycji 12.5w ? Takie jak dla HB czy może jak dla Amosa? Który tp

ma najmocniejszy sygnał? Dzisiaj złapałem jedynie Sportklub z Thora.Niestety jakość tego kanału nie jest powalająca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na tej pozycji włączono niekodowany muzyczny kanał MTV+ Italy.

Kanału nie odbieram poprawnie (jedynie mogę podejrzeć jego zawartość), ponieważ nadawany jest z transpondera w modulacji 8PSK/ACM.

 

Kanał jest także nadawany z 13E, w ramach Sky Italia i kodowany w NDS VideoGuard.

 

Parametry do odbioru:

Atlantic Bird 1, 12718 H, SR= 36510 2/3, DVB-S2, 8PSK/ACM.

 

Zapy:

f38172e798a41d13med.jpg

7516c41a4a725974med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jest tak źle...

Brak kanałów Sportitalia to jednak duża strata, lecz jeszcze coś ciekawego zostało

muzyczne: to MTV Italia, MTV+ oraz RTL 102.5

sportowe: bardzo duża liczba niekodowanych przekazów... w tym polskie przekazy dla Polsatu Sport

ogólen: La7, La7d, La5, K2

 

To w dużej mierze dzięki przekazom sportowym ten satelita jest nadal popularny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Kanały Sport Italia zostały wyłączone z tej satelity w SD

Zostały tylko kanały w HD, które niestety są trudniejsze w odbiorze.

Mam nadzieję, że nie jest to zapowiedź wyłączenia wszystkich kanałów SI na tej satelicie.

Jak pogoda się poprawi (bedzie stabilniejsza) to postaram się złapać te w HD na mojej 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg kingofsat są na częstotliwości:

Eutelsat 12 West A 12718.00 H 36512

Mi tez się ich jeszcze nie udało złapać, ale nie próbowałem za dużo bo oglądałem w SD.

 

EDIT: u mnie na 90 tylko strzępy sygnału i tych kanałów nie wyszukuje :/ Znalazło kilka kanałów, które o dziwo wg kingofsat też są na tym transporterze

BTW. Dlaczego ten transporter jest rozbity na kingofsat na 3 'podtransportery' z tymi samymi parametrami :?

Może ktoś inny zobaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...