Skocz do zawartości

Rai Sport i Rai Sport+ HD


Przemek14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się na czas mundialu w RPA RaiSport 2 będzie zakodowany (a po co ten kanał stworzyli . Będzie kanałem mundialowym )

Co ciekawe on nadaje od 12:00 (RaiSport 1 nadaje programy nie licząć powtórek od 24:00 do 09:00 - po 09:00) i niektóre transmisje live (na RaiSport 1 też jest transmisja live) .

Dziennikarze wiedzieli jak dla mnie że Rai zrobi jakąś rewolucję i RaiNews przeniosą na częstotliwość 10,992 Mhz pol. V SR - 27500 FEC - 3/4 VPID - 520 AudioPID - 690

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nieźli ludzie tam pracują. :D Dziś przed południem na Rai Sport 1 była powtórka meczu GER x GHA z Mundialu 2010. Kanał był zakodowany. Na RS2 leciało to samo - FTA. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś mecz na Rai Sport 1 był kodowany, a co ciekawe mecz Ghana - USA na kanale Rai Sport 2 był FTA, więc nie wiem dlaczego kodują mecze na Rai Sport 1.

Mam takowe wrażenie, że kanał 2 jest nie jako kanałem +1 - z opóźnieniem czasowym. Taką samą sytuację o jakiej kolega @andi12 wspomniał zaobserwowałem bodajże wczoraj jak leciała powtórka studia meczu Niemcy - Hiszpania, nie doczekałem jedynie do rozpoczęcia meczu, lecz obstawiam, że ten mecz mógł lecieć FTA.

Tylko trochę taka praktyka jest pozbawiona logiki, w tym sensie, że kanał 1 koduje, a na 2 jest dla wszystkich. No ale jak jest, to nie należy narzekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

na którym rai 1 czy 2 wiem że jak na 1 zakoduja to na 2 często leci po godzinie FTA mam takie zapytanie jakie prawa do pokazywania sportów zimowych posiada rai sport ??? wiem że narciarstwo alpejskie i chyba PŚ w biegach mężczyzn i kobiet maja na żywo ( ale tylko niektóre konkursy )i retransmisje skoków narciarskich ( kilku konkursów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...