Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Podłączyłem dawno nie używany dekoder Philips HD i okazało się że mam również problem z aktualizacją programów naziemnych i satelitarnych. Soft zaktualizowałem, ale przy próbie aktualizacji listy kanałów dekoder się zawiesza. Programy ze starej listy dekoder odtwarza poprawnie. Czy udało się komuś rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Hehe, i po co aktualizowałeś? Na PVR-ach po Cyfrze+ też nie ma napisów na HBO HD. Na C+ normalnie są. Składałem nawet reklamację z tego tytułu i mi odpisali, że nie bo nie.

 

Nic to nie da. głownie problem wynika z bałaganu w napisach jakie wprowadza właściciel transpondera - Cyfrowy Polsat.

Na E2 widać dokładnie ten bałaganik.

Co do reklamacji - odpowiedzieli słusznie bowiem to jak są nadawane napisy dyktuje platforma p. Solorza. NC+ musiałaby z powrotem przenieść nadawanie tych kanałów na swoje transpondery. do czasu tego idiotycznego współdzielenie emisji na sat nie będzie poprawnego funkcjonowania napisów, EPG itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nastepujacy problem; dekoder nie reaguje na pilota, przycisk power, wylaczanie z sieci. Na wyswietlaczu swieci zolta dioda lub jest czarny. Ale najciekawsze jest to, ze jak wlacze tv, wyswietlacz sie "ozywia" i pojawia sie zegar. Gasze tv, znika zegar i wyswietlacz zachowuje sie jak wyzej. Macie pomysl co to moze byc i czy jest szansa na reanimacje tunera ? Wymiana nie wchodzi w rachube bo tuner jest moja wlasnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam!

 

Rozdzielam sygnał przez clone+ i do jednego z TV mam podłączony dekoder Philips dsr 6201/91. Niestety ale nie mogę na nim w żaden sposób zaktualizować listy kanałów i po tym jak niedawno wyłączyli sygnał SD to co drugi kanał praktycznie nie działa. Czy ktoś jeszcze używa tego dekodera i ma jakieś rozwiązanie na aktualizację listy kanałów lub wie gdzie można dostać nowy soft dla niego ? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...