Skocz do zawartości

Topfield 7700hsci dodatkowy czytnik uniwersalny


glumen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem poszukać tego typu modułu ale chyba mało skutecznie, może ktoś mi podpowie jaki konkretnie trzeba kupić i gdzie przede wszystkim. Udało mi się dowiedzieć tylko tyle ze na pewno nie ma możliwości z Polsatem, musi być Cyfrą + i N-ka.

I żeby jeszcze przepuszczał uprawnienia HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w jednym ze sklepów i mają, ale kartę od N trzeba by było wycinać (do kształtu karty sim z telefonu). Czy to jest bezpieczne i czy w ogóle to będzie działało. Co będzie jeśli w przyszłości bym chciał zrezygnować z abonamentu N i zechcą żebym katę zwrócił. Czy w ogóle kiedyś ktoś testował taką konfigurację i czy to będzie odbierać, bo wszyscy sprzedawcy powiedzieli że to tylko czysta teoria ze to będzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty n w Topfieldzie używać nie ma sensu, jeśli od początku miałeś na myśli n, nie TNK - zapomnij o n, bo karta n (ta z nboxów) jest parowana (częściowo) z dekoderem i jej umieszczenie w innym sprzęcie i tak nie zdekoduje wszystkich kanałów. Kartę TNK - Telewizji na Kartę - owszem można tak umieścić i ona ma już gotowe wycięcia - wystarczy wyłamać i już.

 

Przez cały czas jak pisałeś "n" myślałem, że chodzi Ci o Telewizję na Kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "N" to chodzi mi tylko właściwie o dwa kanały TVP HD i TVN HD (resztę mam z cyfry i Polsatu) i wyczytałem że właśnie między innym można je odbierać bez parowania na aktywnym pakiecie Hity filmowe. Jeśli chodzi o samą kartę to moja nic nie ma tzn. żadnych wycięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie można :P Dało się do dzisiaj. Poza tym nie chodziło o aktywny pakiet Hity Filmowe, tylko żeby w ogóle karta była aktywna. Pomijając to, bo sprawa i tak już zdezaktualizowała się - karta n nie ma żadnych wycięć i nie radzę ci jej wycinać, bo później spowrotem do nboxa jej nie włożysz (w takim stanie). Wycięcia ma tylko karta Telewizji na Kartę (ale tam nie ma TVP HD). Ludzie często mylą TNK z n, więc tak założyłem, ale Ty naprawdę myślałeś o karcie n - zapomnij :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...