Skocz do zawartości

Bundesliga w Eurosport 2...


strzelec1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi wcale o kase .

Tylko o to ze glowny kanal Eurosportu nie moze byc rozdzielony na te panstwa ktore beda od nastepnego sezonu nadawac Bundeslige.

Inaczej ma sie sprawa z Eurosport 2 ktory to nadaje kilkanascie narodowych wersji wiec dlatego to tutaj bedzie bundesliga,

to ze kanal jest w drozszych pakietach nie mialo znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie bedzie w Eurosport 1 poniewaz jest on ogolno dostepny a do 2 trzeba dokupic pakiet ...

Mam polsat i bede mial taniej niz w cyfrze w cyfrze mowice ze 60 w komfortowym a w polsacie mam pakie familijny 37.90 i dokupic wystarczy pakiet sport za 13.90 razem =51.80 o 7.20 taniej niz w cyfrze :D a moim zdaniem bundesliga jest bardzo interesujaca ..A teraz sportklub ma coraz gorzej bo bundeslige ma eurosport sportklub ma tylko Puchar Anglii dobry ale to nie pilka co weeknd moze powalcza o Premiera Division :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczedziles 7 zloty na eurosport2 w polsacie, wiec sie ciesz ale nie placz z e ligi hiszpanskiej nie masz ktora jest w cyfrze. Musialbys za to wszystko zapalcic 18 zl wiecej wiec pewnie to duzo dla Ciebie, no ae bedziesz mial eurosport 2 za 7 zl taniej niz w cyfrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale Eurosport wykupił prawa do 1 jak i 2 ligi więc może 2 liga niemiecka będzie na eurosporcie głównym...

Akurat. Już to widzę. W końcu w Niemczech Eurosport 1 jest FTA. Zaraz premiere by się przyczepiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport raczej jest przejściową - okazyjna stacją pokazującą Bundesligę , bynajmniej próbującą pokazać.

Nie ma nawet mowy o rozdzielaniu niczym Sport Klub meczy o tej samej porze na dwa swe kanały, Eurosport, jako stacja o olbrzymiej oglądalności na świecie nigdy by na to wpadł, bo to był by cios samóbójczy, by pokazać jedną dyscyplinę na dwóch swych kanałach jednocześnie live . Tym bardziej że to jest Bundesliga, a więc nie konkurencja a liga ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesligi nie będzie na głównym Eurosporcie, jak również nie będzie jej we wszystkich krajach gdzie jest dostępny EUSP2. Bundesliga i 2.Bundesliga nie koliduja ze sobą, mecze są (przynajmniej te z których są transmisje) o różnych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oferta Eurosport 2 nie jest na pewno tymczasowa. Jeżeli Bundesliga będzie oglądana to za trzy lata można się spodziewać ponownie. Eurosport zaznaczam że kupuje prawa w 22 krajach więc ma pierwszeństwo co do wyłączności w Polsce. Cyfra+ i Polsat musieliby przepłacić żeby wygrać ten przetarg. Po trzech latach dobrej oglądalności spodziewałbym się nowej oferty na kolejne 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Kolega nie oglądał Bundesligi na Sportklubie- tu to jest koszmarna jakość. Zawsze lubiłem oglądać niemiecką ligę, ale przez tą jakość odrzuca mnie od tv i wolę oglądać I ligę polską w TVPSport niż Bundesligę... W porównaniu z tym kanałem jakość obrazu Eurosport 2 to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...