Skocz do zawartości

Urodziny Użytkowników forum SK


dana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

No to ja teraz podam swoją datę urodzin. Pewnie jakaś część z Was już wie, którego roku się urodziłem. :)

Ale za nim podam: Proszę, żeby ze względu na mój wiek, nie traktowano mnie jak jakieś dziecko, które niczego nie wie.. Mam nadzieję, że przez to nie pogorszy się Wasza opinia o mnie (jeśli w ogóle jakąś mam). Może moje wypowiedzi nie stoją na najwyższym poziomie, ale naprawdę staram się pisać jak najjaśniej, i nie popełniać błędów.

 

No to podaję: Urodziłem się 07.06.1997r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 80% małolatów :shock:. Już wiadomo skąd na forum tyle narzekań :lol2: Tata/mama kupił/kupiła CP/C+/N a synuś/córka narzeka na forum bo to bo tamto. Będziecie mieli własną kasę to zobaczycie na jaką platformę będzie was stać :> .

A żeby mój post nie odbiegał od tematu oto moja data: 26.10.1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.12.1992, ale piszę jakbym miał 10 lat mniej.

 

Zawsze chciałem poznać kogoś, kto ma zbliżoną datę urodzenia do mojej. 9.12.1992 :)

Co do przecinków i ortografii, ja z ortografią nie mam dużych problemów, ale przez interpunkcję dużo tracę punktów na wypracowaniach :/ , tak więc proszę o subtelne zwrócenie mi uwagi, gdy zrobię błąd. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
8.12.1992, ale piszę jakbym miał 10 lat mniej.

 

Zawsze chciałem poznać kogoś, kto ma zbliżoną datę urodzenia do mojej. 9.12.1992 :)

Co do przecinków i ortografii, ja z ortografią nie mam dużych problemów, ale przez interpunkcję dużo tracę punktów na wypracowaniach :/ , tak więc proszę o subtelne zwrócenie mi uwagi, gdy zrobię błąd. Z góry dziękuję :)

Na to po przecinku nie zwracaj uwagi. :lol2: Akurat tak wtedy napisałem, ale to trochę z dziwnych względów.

 

Ale ten początek grudnia jest obsadzony! 3. - Adam Małysz 7. - Robert Kubica A 9.12. lubię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...