Skocz do zawartości

Urodziny Użytkowników forum SK


dana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie, kiedy obchodzicie swoje urodziny. Mam nadzieję, że nie naruszę tym tematem niczyjej prywatności. Wtedy również w tym temacie będziemy składać życzenia. Rok urodzenia możecie wpisywać.

Ja się urodziłam: 12 października 1993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 stycznia kończę 20 lat :D

 

e tam ja 13.12.1991r.

i z tego takie błedy robie ortograficzne i pisemne a ty nie przejmuj się ponieważ mam koleżanke co taki wiek ma jak twój tylko jest z 25 stycznia a kolege co dwa lub trzy tygodnie temu zaczął gdzieś 28.12.92 i jest naj młodszy

ale bardzo przepraszam ale chyba nie na temat ale i tak ja tylko interesuje się mediami kanałami sat i platformami nie to co inni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14Sierpnia;) hihi Pozdro dla Palikota;p

Najlepsi się urodzili w sierpniu, co nie chłopaki :> Widzę, że przewaga jest urodzonych w latach 90. Czyli jeszcze ucząca się w szkole średniej młodzież. Patrząc na błędy ortograficzne w postach, to tylko chodzicie do szkoły, a nie się uczycie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie tylko oni mają okrojony program, teraz także w klasach licealnych, czy nawet gimnazjach ogranicza się godziny pewnych lekcji. Także ludzi uczący się "normalnie" mają mniejszy program w porównaniu do tego, co było dla przykładu pięć, czy nawet dwa lata temu. Jeśli nauczyciel chce ludzi dokształcić to dokłada im materiału mają mniej godzin rocznie, czyli większy materiał należy przerobić w krótszym czasie.

 

Pamiętam jak cieszyłem się, że nie miałem w 3 klasie gimnazjum informatyki, bo to tak denny przedmiot i nudny, że szkoda o nim gadać, a jeszcze facet mi tylko 5 na koniec wystawił... A właśnie, jeszcze takie porównaniu dla szkół podstawowych. Około 6 lat temu (nie pamiętam dokładnie kiedy) muzyka i plastyka w takich szkołach odbywała się przez cały rok, teraz dzieci mają zajęcia muzyki jeden semestr, a plastyki drugi. Nie wiem co tam jeszcze się okroiło.

 

Lato rządzi! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Poziom nauczania znacznie się obniżył przez ostatnie kilka lat. Kiedyś pójście do np. ogólniaka nie było tak powszechne i oczywiste, jak teraz. Wymagania wobec uczniów gimnazjów są w tej chwili niższe niż kiedyś i łatwiej o dobrą średnią.

 

BTW: Przypomniało mi się moje pierwsze zaliczanie przedmiotu kiedykolwiek - plastyka w przedszkolu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArcticBird: No to Cię zaskoczę. W mojej okolicy to masa ludzi wybiera się do technikum lub zawodówki, a nie do liceum :? Dziwi mnie to nieco, no ale to jest ich wybór.

 

Ja to miałem luzy w przedszkoli maksymalne :P Nie musiałem robić tego, co inne dzieci. Było to nieco niesprawiedliwe, no ale trudno. Byłem uprzywilejowany 8)

 

Pozdrawiam w szczególności urodzonych w wakacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jestem głupi bo poszedłem do technikum, :lol2:

Liceum u mnie zdało mi się po prostu śmieszne - w technikum, nie dość, że poziom wyższy, to i będę miał zawód (a co, jeśli (odpukać) nie mógł pójść z ważnych powodów na studia)? Tak przynajmniej będę miał zawód (trzeba będzie oczywiście zdać egzamin :wink: )

@tomekb1976 Mam nadzieję, że moja ortografia Ci odpowiada. Nie patrz na niektóre brakujące przecinki, bo niekiedy nie chce mi się pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekb1976 Mam nadzieję, że moja ortografia Ci odpowiada. Nie patrz na niektóre brakujące przecinki, bo niekiedy nie chce mi się pisać.

Do Twojej ortografii nic nie mam, skąd ta myśl :?: Sam Miodkiem nie jestem, ale jak widzę pomorze (w sensie pomagać) to nie wiem, czy się śmiać , czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...