Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę za granicą?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Drodzy forumowicze,kupilem "telewizjanakarte" moim wnukom w Dani coby jezyka polskiego niezapomnieli

mam pytanie; czy oni z Dani beda mogli przelewem bankowym lub Visa Card placic przedluzenie abbonametu

na platne kanaly ?

niemam e-adresu do operatora by sie spytac,jezeli niesprawiam klopotu to prosze napisac na moj mail

 

h2dp@onet.eu

 

Pozdrawiam

 

Henryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnosnie aktywacji "TnK HD". Mieszkam w Niemczech i obecnie jedyny sposob jak mam, zeby aktywowac karte, to wyslanie smsa. Wyslalem 1,5 dnia temu i nic. Przez internet nie da sie tej karty poki co aktywowac ( w odroznieniu od TnK bez HD). Telefony do BOK dzialaja tylko z polskich telefonow. Czy TnK nie jest zainteresowana klientami mieszkajacymi za granica???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest zainteresowana klientami mieszkającymi za granicą i to co robisz jest oczywiście nielegalne.

Oni nie mogą udostępniać sygnału odbiorcom w innych krajach, bo nie mają na to licencji (w tych innych krajach).

 

http://telewizjanakarte.pl/o_ofercie.html

Z telewizji na kartę możesz korzystać jedynie na terytorium Polski i jedynie dla użytku prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moreti to nie prawda że działają tylko z polskich telefonów, po prostu numery działają tylko w Polsce :) Moja rada skorzystaj z tlen.pl lub gg.pl ściągnij komunikator, włącz tlenofon czy nagłos doładuj konto (nawet 1zł możesz) i możesz dzwonić już na 0-700 w Polsce.

 

Wybaczcie troszkę jakby kryptoreklamę ale podaję najprostsze rozwiązanie które zadziałało z Austrii (tlen), bez łaski i czekania na potwierdzenie rejestracji w sieci VoIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Poprosilem kogos w Polsce, zeby dla mnie aktywowal karte i sie udalo.

Nie bylem swiadomy tego, ze nie mozna uzywac tej karty za granica. Myslalem, ze to jest karta, ktora wlasnie po to zostala stworzona, zeby mozna ja bylo w calej Europie uzywac; zadnych danych, zadnych kont bankowych. Niech napisza duzymi literami na swojej homepage, ze karta uzywalna tylko w Polsce, to bedzie wszystko jasne. Jesli to jest napisane malym druczkiem, gdzies w pouczeniu prawnym, to......

Poza tym, nie musze dodawac, ze bez Polakow mieszkajacych za granica, mogli by zwijac interes przy tak duzej konkurencji na polskim rynku.

Czy jakbym zwrocil pakiet do sklepu, w ktorym kupilem, tlumaczac im, ze to nielegalne sprzedawac za granice, dostalbym zwrot pieniedzy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu raczej chodzi o dekoder a nie platformę, oczywiście dekodery CP, Cyfry+ czy zwykłego TnK mają możliwość ustawienia kilku satwlitów, sam stosuję Samsunga z CP z Astra, Astra 2 (z freeview) HB i Sirius, żaden problem ale niestety nie działa Internetowa Strona Freeview, dlatego najlepiej wziąć dekoder obsługujący freeview z wejściem na moduł CAM i włoży moduł. Jesli jesteś w UK oglądnij się w sklepach za telewizorem Panasonic G10B one mają tuner z freeview i zablokowanym DiSEqC który można odblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam, nie wiem czy moj post umieszczam w dobrym miejscu(jesli nie to prepraszm, ok sprawa wyglada tak. Mieszkam w anglii i od ok 2 lat odbieram tu tnk. Przez otatni miesiac z powodu przeprowadzki itd nie uzywalem tnk. W nowym mieszkaniu ustawilem antene: poziom 91%, sila 7,2db. działa większość programów z oferty tnk prócz TVP info i TV, nie działają również programy polskie FTA oraz polskie radia. Tu moje pytanie, na ile to wina ustawien anteny a ile ustawien tunera to jest jaka polaryzacja i czestotliwosc kanalow. Proszę o pomoc w znalezieniu sczegolnie tv4 i radia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś mieć z ustawieniami LNB w tunerze - coś się przestawiło. Antena również może być niedokładnie ustawiona. Ważne jest, aby wtyczki "F" poprawnie były zarobione na kablu. Wcześniej przed przeprowadzką miałeś z transponderów mniej więcej taki sam sygnał?

Parametry techniczne kanałów znajdziesz TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki za odzew, jak narazie znalalem tv4! i tutaj moje nastepne pytanie: chcąc wyszukać brakujące kanały powinienem do każdeg z osobna wpisywać odpowiednia polaryzacje i czestotliwosc transpondera i za kazdym razem dodawac znalezione kanaly oraz wyszukac ten ktory mnie interesuje?,

bo tak wlasnie zrobilem z tv4, który to program zaczął działać na tym samym kanale na którym miałem go poprednio,

acha no i nie mam zadneg z polskich kanalów fta ani radia,

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...