Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie. O co chodzi z tym: Do korzystania z nbox HDTV recorder wymagana jest odpowiednia dwuprzewodowa instalacja satelitarna. << O co z tym chodzi i po co to???

(Tak pisze na stronie http://www.n.pl kiedy się kliknie po lewej stronie na napis Promocja recorderowa!).

Proszę o odpowiedź.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mieli taki kaprys ktory okazal sie malym niewypalem. Takie anteny teoretycznie poleca sie gdzie sa wieksze wiatry ale u nas jest tez snieg i marznacy deszcz ktory jest zabojczy dla odbioru na tego rodzaju antenach. Snieg lub lod gromadzi sie w oczkach siateczki i znieksztalca powierzchni anteny w krytycznych przypadkach zeby odzyskach odbior trzeba polac taka antene ciepla woda ewentualnie z szuszarka i jedziemy.

 

Tak ze po za ladnym wygladadem malym oporze dla wiatru nie ma to zalet tylko same wady.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

miałem okazję testowac n boxa z hdd i jak dla mnie strasznie głosny buczy epg jako takie obraz na hd ładny chyba jedyne co mi się w nim podoba to dysk i vod - sam fakt ze jest a reszta to wygląda słaboo szkoda ze taka platforma ma jeszcze tyle niedociągnięć ehh zastanawia mnie to wyjscie usb kiedy z tego sie da zrobic użytek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak przełączasz dekoder?? Bo z tego co wiem nBox może działać tylko i wyłącznie na jednym z wyjść więc jak podłączasz przez SCARD to HDMI sie wyłączy i na odwrót (nie wiem jak z priorytetami jest) Może podłącz tylko kablem HDMI. I wybierz na TV wejście HDMI :D

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam od tygodnia n-boxa.Wcześniej miałem kablówkę UPC.Wynająłem n boxa z prostej przyczyny zakupiłem telewizor HD.Niestety UPC nadaje tak jak nadaje....W chwili obecnej za 48 zeta mam wszystko poza dziecięcym pakietem .Czytałem mnóstwo pozytywów na temat CYFRY.Czy za te pieniądze CYFRA daje cokolwiek?Może papier toaletowy w Gifcie?!!!Poza tym oglądając telewizje nie śledzę temperatury w pokoju ani gdzie indziej.EPG pozwala mi wejsć w szybki temat czyli to czego szukam .Mogę to zapisać ,zobaczyć etc.Obraz jest Żyleta .Dzwiek jest dobry więc nie widzę problemów.

Mam tylko jeden problem (ale nie winię tym specjalnie N-kę) po podłączeniu HDMI- HDMInie mam obrazu.Z kompa mam. N-ka tłumaczy to winą Panasonica >Panasonic wini N-ke.Przypuszczam ,że to software jest jeszcze nie gotowy na wszystkie modele TV.Coaxialem jest oki ale muszę specjalnie podłączać audio odzielnymi kablami .Posiadacze Panasonica Plazmy 70- tki czy macie podobne problemy ? i jak je ewentualnie usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co do tematów paropo czy Cyfra lepsza to chyba nie tu..... a Pytanie może zawrzeć więc z takimi rozważaniami to najlepiej do Hyde Park bo zwolenników każdej z 3 platform jest bardzo DUŻO.

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2951

 

A co do tego HDMI to ktoś już o tym pisał pobaw się przyciskiem RES i ustaw na HDMI 1080i (z tego co pamietam) ja nie mam żadnego problemu z HDMI i Sony Bravia

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...