Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znów kolejny serial bez powtórki w ciągu tygodnia. Tym razem "Młody papież". Nie każdy może sobie zagospodarować dwe godziny w piątek. Najwyraźniej muszę nadrobić te odcinki w HBO GO. Skoro ciągle powtarzają szósty sezon Gry o Tron na HBO 3, to nie zaszkodzi im dać powtórki serialu na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie? Ten serial to niewypał HBO, z powodu pseudo-intelektualnego scenariusza Sorrentino. Ten facet jest już u mnie skreślony. Przerost formy nad treścią i zmarnowany potencjał. Dialogi to prawie bełkot. Szkoda, bo praca kamery, montaż i aktorstwo były niczego sobie. Nie zamierzam oglądać dalszych odcinków.

Podobno będzie 2 sezon, co mnie dziwi. Ale najwyraźniej ludzie lubią takich twórców, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Tylko silą się na artyzm, kopiują styl innych, z domieszką banałów. Odradzam.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Kiedy dowiedziałem się o powstawaniu tej produkcji w pierwszej chwili pomyślałem, że zrobią z niej współczesnych Borgiów, a gołe cycki będą świecić w co drugiej scenie. Tymczasem jest kontrowersyjnie, ale w zupełnie inny sposób. Serial mnie zaintrygował, więc na pewno obejrzę kolejne odcinki.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie? Ten serial to niewypał HBO, z powodu pseudo-intelektualnego scenariusza Sorrentino. Ten facet jest już u mnie skreślony. Przerost formy nad treścią i zmarnowany potencjał. Dialogi to prawie bełkot. Szkoda, bo praca kamery, montaż i aktorstwo były niczego sobie. Nie zamierzam oglądać dalszych odcinków.

 

Podobno będzie 2 sezon, co mnie dziwi. Ale najwyraźniej ludzie lubią takich ludzi, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Tylko silą się na artyzm, kopiują styl innych, z domieszką banałów. Odradzam.

Nikt Cię nie zmusza, abyś oglądał, mi się podoba na chwilę obecną i nic Ci do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 31.10.- 06.11.2016:

 

czwartek, 3 listopada 2016:

18:40 Po prostu być - komedia romantyczna, USA 2016 HBO

20:10 Gwiezdne wrota: Arka prawdy - SF, USA 2008 HBO

 

piątek, 4 listopada 2016:

22:15 Krocząc wśród cieni - thriller, USA 2014 HBO

 

sobota, 5 listopada 2016:

17:00 Niezwykła przygoda Kubusia Puchatka - animowany, USA 1997 HBO

 

niedziela, 6 listopada 2016:

20:10 Chemia - dramat, Polska 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Zwierzogród w niedzielę, no ale pewnie będzie milion powtórek :)

Zwierzogród jest już dostępny na HBO GO nie musisz czekać na premierę oraz na powtórki :P

 

 

 

2016_10_30_173200.jpg

 

 

Fantastyczne dwa odcinki serialu "Młody papież". ..................Ja jestem zachwycony. Oczywiście HBO musiało dać ciała i brak powtórek tej produkcji jest skandalem.

HBO GO wystarczy posiadać tam jest :P

 

 

 

2016_10_30_173652.jpg

 

 

Tak na marginesie nie oglądałem i chyba się nie skuszę wkręciłem się w inny serial u konkurencji w UHD :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Nie wstawiać w post dużych zrzutów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po najnowszym odcinku Westworld. Zostawił on więcej pytań niż odpowiedzi. Ogólnie odcinek byl bardzo dobry.

 

Czekałem na moment zabicia tego szwagra Williama, mocno mnie wkurzał swoją arogancją. Podczas trwania odcinka byłem kilka razy zszokowany, np. gdy Dolores zabiła kilku ludzi. Spodobało mi się, że ukrywa kontakty z Arnoldem przed dr. Robertem.

Wątek Edka (Człowiek w czerni) i Teddy'ego jest ciekawy. Oby szybko się nie pozbył tego pechowca, jak jego poprzednika.

I mamy pierwszy wątek miłosny między Dolores a William'em. Gdy on kopnął szwagra w zad, od razu go polubiłem.

Rozmowa między Fordem, a Edziem była nawet niezła. Ta scena ukazuje, że każdy host będzie chronił swego stwórcę.

"[beep]mama" znów zaskakuje. Ten azjata znalazł się w nieciekawej sytuacji.

 

Czekam na kolejne odcinki. Mam wrażenie, że dopiero teraz serial się rozkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News troszkę spóźniony, ale właśnie dzisiaj na niego trafiłem. HBO w Holandii zakończy swoją działalność! Od 1 stycznia 2017 r. już nie będą dostępni na rynku holenderskim. Wszystkie prawa i licencje przejmie operator Ziggo, który współtworzy holenderską wersję HBO. Ziggo tłumaczyło to tym, że jest to decyzja biznesowahttp://www.totaaltv.nl/nieuws/hbo-films-en-series-vanaf-2017-in-nederland-exclusief-bij-ziggo/ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odc. "Westworld" niestety słabszy od poprzedniego. Niby dowiedzieliśmy się trochę więcej o głównych postaciach, ale była cała masa niepotrzebnych scen, w tym te nagości. Jeżeli bliżej finału sezonu pewne sprawy nie zmienią się drastycznie to ostatecznie z serialu wyjdzie średniak.


Na plus zaliczę nieznaczne nadanie większego znaczenia pewnej postaci pobocznej. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne, nieprawidłowo zastosowane w treści postu znaki interpunkcyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 7-13.11.2016:

 

czwartek, 10 listopada 2016:

20:10 Powiedzmy sobie wszystko - komedia, USA 2014 HBO

21:55 Marsylski łącznik - kryminalny, Francja 2014 HBO

 

piątek, 11 listopada 2016:

22:15 Las samobójców - horror, USA 2016 HBO

 

sobota, 12 listopada 2016:

16:50 Mała syrenka 2: Powrót do morza - animowany, USA 2000 HBO

 

niedziela, 13 listopada 2016:

20:10 Zoolander 2 - komedia, USA 2016 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie można natrafić na różne teorie, np.

 

Są conajmniej dwie linie czasowe:

ww-logos.gif

 

-William to prawdopodobnie młodszy o 30 lat Edek (człowiek w czernii).

-Arnold żyje, a Ford zamknął go w labiryncie

 

Jest jeszcze kilka teorii, ale te trzy są moim zdaniem najbardziej interesujące. Oglądając ten serial momentami przechodzą mi ciarki po plecach. Szósty odcinek był jak dla mnie najlepszym odcinkiem.

Edit: WlaśnIe na HBO 2 leci "Młody papież", a wg. EPG powinien być emitowany Westworld.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że HBO inwestuję w HBO Go. Najpierw pojawiło się kilkadzięsiąt filmów Disneya, potem doszła podobna ilość produkcji Miramaxu. Niedawno poinformowali o dodaniu ok 20 filmów od Gutka, a od kilku dni jest dostępnych kilkadziesiąt pozycji z katalogu Kino Świat :)

Mogliby się postarać jeszcze o seriale, np produkcję Amazonu, czy Hulu, do tej pory tylko kilka pozycji od nich pojawiło się u nas.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, niektóre serwisy to robią nawet artykuły na podstawie wpisów z forum ;)

 

Widać, że HBO inwestuję w HBO Go. Najpierw pojawiło się kilkadzięsiąt filmów Disneya, potem doszła podobna ilość produkcji Miramaxu. Niedawno poinformowali o dodaniu ok 20 filmów od Gutka, a od kilku dni jest dostępnych kilkadziesiąt pozycji z katalogu Kino Świat :)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...