Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę tygodni temu pakiet Polsat roztopił się w pakietach Orange, a jego cenę przerzucono na wszystkich podwyższając ceny Orange Love o 10 zł/mc. Tym sposobem pakiet Extra+ przestał być już atrakcyjny dla klientów Orange.

 

Co ma pakiet Extra+, a nie ma zestaw pakietów Komfortowy i Multi+:

Active Family, Da Vinci, FightKlub HD, Motowizja HD (dostępny też w pakiecie Fun), Polsat JimJam.

 

Co ma zestaw pakietów Komfortowy i Multi+, a nie ma pakiet Extra+:

Adventure HD, Club MTV, Duck TV, FightBox HD, History2 HD, MTV 80s, MTV Hits, Sundance TV HD, Top Kids HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem pakietu telewizyjnego Orange IPTV. Co sądzicie o jakości kanałów puszczanych po światłowodzie i jakości sprzętu (ICU100)? Lepiej skorzystać z Orange IPTV, czy może zdecydować się na CANAL+ (przez satelitę)? Jako trzecią opcję biorę pod uwagę rozliczne serwisy streamingowe, ale te, które najbardziej mnie interesują, pojawią się na polskim rynku dopiero w przyszłym roku, więc nie wiem czy się nie wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te same wątpliwości, ale coraz bliżej mi do PC+, szczególnie jak dołączyli Eleven 4K, podobno w świetnej jakości. Nie mówiąc o C+4K, który jakoś nie może zawitać do Orange. Tak przy okazji jak wygląda Eleven 4K w Orange, bo w Vectrze naprawdę się poprawiła jakość. Serwisy streamingowe można mieć jako dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 10:03, mrozio11 napisał:

Pod względem jakości zdecydowanie lepiej wypada C+. Jeśli na tym ci zależy, to bierz satelitę. 

Niemniej na twoim miejscu wybrałbym opcję numer trzy :)

Pod względem jakości?

Większość kanałów w Orange IPTV ma jakość HD z dobrym bitrate branych od nadawców światłowodem, za to satce jest jeszcze mnóstwo reliktów w jakości SD.

Do tego większa stabilność  np warunki pogodowe nie mają wpływu na działanie usługi.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w teorii to tak wygląda jak napisałeś. W praktyce te kanały, które oglądam regularnie czyli C+ czy Eleven wyglądają gorzej w Orange. Kwestia na czym zależy autorowi.

Oczywiście, te relikty w SD, które są w HD w Orange będą lepsze ale wątpie, żeby one kogoś interesowały. Jakość na najciekawszych kanałach jest gorsza w Orange. A co do źródła sygnału, część jest światłowodem, część satelity i nikt nie wie które są jak dostarczane. PSP z satelity, FOX tak samo. Nie zdziwi mnie jak większość jest brana z SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...