Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem na etapie negocjowania umowy z Orange Love z pakietu maksymalnego za 249,99 schodzę na optymalny, Canal+, multi+, kanały z nc+, np Trace Urban. Internet z 100mb na 300 i do tego za 1zł Huawai P6 jako prezent za przedłużenie - za 149,99.

Dobra Oferta czy negocjować dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest, że wam składają tak ciekawe oferty? Czy posiadanie światłowodu aż tak obniża cenę (u mnie wciąż światłowodu brak...)? Aktualnie mam pakiet za 105zł, pakiet optymalny plus Polsat 10zł, internet do 80mb/s, komórka, stacjonarny. W sumie HBO to dodatkowo 25zł/m, a Eleven to 15zł/m. Razem wyszłoby mi 150zł, czyli na dzień dzisiejszy jakoś mi się to nie uśmiecha. Teraz będę przedłużać umowę, więc teoretycznie powinny być jakieś propozycje, ale jak dzwonili to w zasadzie nic nowego, oferta praktycznie identyczna do tej co mam. Czy jeśli idzie o brak światłowodu można powiedzieć, że w ofertach od Orange doszedłem już do ściany i tylko światłowód mógłby coś zmienić? A jak wygląda sprawa przy światłowodzie z telefonem stacjonarnym można wtedy bez problemu zrezygnować? Aktualnie mam ten stacjonarny, ale szczerze mówić kompletnie mi niepotrzebny, jednak z tego co pamiętam rezygnacja jest nieopłacalna, bo wtedy znowu płaci się za utrzymanie gniazdka, zresztą w Orange Love i tak chyba ten stacjonarny trzeba mieć?

 

Mam pytanie jeszcze odnośnie dodatkowych pakietów tv w Orange, jak wygląda rezygnacja? Tzn. załóżmy że chcę sobie sprawdzić jak wygląda taki pakiet HBO, ale właśnie o to chodzi, że chciałbym sobie go przetestować, a potem podjąć decyzję. HBO kosztuje 25zł/m, więc jesli mi nie podpasuje, to nie chciałbym wchodzić w to na 2lata, czy jest opcja, że zamówię pakiet HBO i jeśli mi nie przypadnie do gustu, to zrezygnuję np. po 1,2,3 miesiącach bez ponoszenia żadnych kosztów? I jak wyglądałaby taka rezygnacja, trzeba iść do salonu czy da się to załatwić internetowo/telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lipel tak, oferta ze światłowodem jest sporo tańsza. Obecnie można mieć Orange Love bez telefonu stacjonarnego. Przedłużając umowę będę miał Internet + abonament komórkowy, ale też w cenie śmiesznie wysokiej tj. 79.90 zł. Niestety u mnie na wsi nie ma innej alternatywy. Światłowód w mojej okolicy może się pojawić dopiero po wakacjach bo działa w tym temacie firma NEXERA. Może w twojej miejscowości też są w tym kierunku jakieś ruchy.  

U ciebie rezygnacja z telefonu stacjonarnego nie wchodzi w grę bo interesuje cię telewizja, a pakiet z TV zawiera również stacjonarny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, szansa na światłowód raczej niska, niby praktycznie centrum dużego miasta, niby nie jest to jakieś odludzie, a od 2lat w okolicy jakoś z tego co widzę na mapkach Orange za bardzo nie przybyło miejsc ze światłowodem. Skoro ta opcja jest sporo tańsza to bym bardziej szkoda... Aha, czyli rozumiem, że już nie jest tak jak dawniej, że telefon był obowiązkowy, tylko tak jak piszesz, w moim przypadku z tv telefonu muszę mieć.

A jak w ogóle wygląda instalacja światłowodu. Patrzę na mapkę zasięgu w mojej okolicy. Widzę, że np. budynek naprzeciwko ma światłowód, że budynek po przekątnej też ma światłowód. Czemu to nie jest pociągnięte na całą ulicę tylko tak punktowo na konkretne budynki?

 

A ktoś się orientuje jeszcze odnośnie tego mojego pytania z poprzedniego postu, jak wygląda sprawa z dodatkowymi pakietami, czy można spokojnie po jakimś czasie zrezygnować bez żadnych konsekwencji, czy jednak coś tam się płaci?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozważam ofertę z Orange, bo jest tam Polsat Sport Premium. Mają do mnie dzwonić w październiku. Ciekawe co zaproponują. Jeśli podobną ofertę jak mam w Vectrze, to pewnie się skuszę, bo moja kablówka nie ma nawet Polsat Sport News. Mam światłowód, więc może propozycja nie będzie tak kosmicznie droga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne regulaminy, kiedyś nawet na jeden pakiet była umowa z taką samą opłatą na czas określony i nieokreślony. Różniło się brakiem np. 3 miesięcy za darmo, które były tylko przy umowie na czas oznaczony. Dlatego warto posprawdzać cenniki i regulaminy i jeśli jest oferowany w różnych wariantach poprosić o umowę bezterminową - wtedy masz możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Opłata jest pobierana za okres rozliczeniowy (raz na miesiąc, doliczana do faktury).

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

Sam rozważam ofertę z Orange, bo jest tam Polsat Sport Premium. Mają do mnie dzwonić w październiku. Ciekawe co zaproponują. Jeśli podobną ofertę jak mam w Vectrze, to pewnie się skuszę, bo moja kablówka nie ma nawet Polsat Sport News. Mam światłowód, więc może propozycja nie będzie tak kosmicznie droga?

Z tym ,że jest jedno "ale", brakuje kanału C+4K. Z 3 kanałami prawie UHD ..oferta taka sobie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon - obecnie Eleven w Orange (bez wybitnie powtórkowego Eleven Sports 4, którego raczej nie szkoda) jest już w pakiecie Orange Love Extra (149 PLN/mies. - światłowód 300 Mbit/s, telefon komórkowy, telefon stacjonarny, telewizja) bądź jako opcja Eleven , a w przypadku niższego pakietu Standard można go sobie zamówić nawet na miesiąc. Polsat Sport Premium obecnie jest dostępne łącznie z Canal+ (jako Pakiet Mistrzowska Piłka), który jest dostępny w pakiecie Orange Love Premium (219 PLN/mies.) bądź jako opcja Canal+ Prestige (Polsaty Sport Premium w cenie opcji - 49,99 PLN/mies.) lub Canal+ Select (39,99+30 PLN/mies.).

 

Tak poza tym: telewizja w Orange Love Extra to dawny Bogaty + opcja Polsat, a w Orange Love Premium - dawny pakiet Maksymalny + opcja Canal+ Prestige. Do tego do października mogą się zmienić zasady wykupu Pakietu Mistrzowska Piłka wskutek odpowiedniej umowy pomiędzy Orange a Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukis90el napisał:

@Arkon - obecnie Eleven w Orange (bez wybitnie powtórkowego Eleven Sports 4, którego raczej nie szkoda) jest już w pakiecie Orange Love Extra (149 PLN/mies. - światłowód 300 Mbit/s, telefon komórkowy, telefon stacjonarny, telewizja) bądź jako opcja Eleven , a w przypadku niższego pakietu Standard można go sobie zamówić nawet na miesiąc. Polsat Sport Premium obecnie jest dostępne łącznie z Canal+ (jako Pakiet Mistrzowska Piłka), który jest dostępny w pakiecie Orange Love Premium (219 PLN/mies.) bądź jako opcja Canal+ Prestige (Polsaty Sport Premium w cenie opcji - 49,99 PLN/mies.) lub Canal+ Select (39,99+30 PLN/mies.).

 

Tak poza tym: telewizja w Orange Love Extra to dawny Bogaty + opcja Polsat, a w Orange Love Premium - dawny pakiet Maksymalny + opcja Canal+ Prestige. Do tego do października mogą się zmienić zasady wykupu Pakietu Mistrzowska Piłka wskutek odpowiedniej umowy pomiędzy Orange a Polsatem.

Dzięki za odpowiedź. Chciałbym zaznaczyć, że mam już abonament rodzinny w Orange(3 osoby). Zależy mi też na dwóch dekoderach z nagrywarką, w tym jeden 4K. Nie będę zawiedziony niższą prędkością internetu- 100- 150 spokojnie mi wystarczy. Rozumiem, że Orange daje swój router? Po cichu liczę na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange mi wystawiło rachunek za ofertę Love na 229 zł. Umowa przeszła na czas nieokreślony. Jest w niej mowa o tym, że abonament będzie w takiej samej wysokości jak ostatni rachunek. Ostatni rachunek był o 139 zł mniejszy. Termin płatności do 10 lipca. Dodam, że przed przejściem umowy na czas nieokreślony zawarta została nowa przez telefon. Kurier miał przyjechać w tym tygodniu i przez 5 dni roboczych nie dotarł. 

Ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia,

Jeśli chodzi o załatwianie korekt jest to chyba najbardziej" nienormalny " operator z którego usług kiedyś korzystałem.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎06‎-‎28 o 23:52, the cable guy napisał:

Orange mi wystawiło rachunek za ofertę Love na 229 zł. Umowa przeszła na czas nieokreślony. Jest w niej mowa o tym, że abonament będzie w takiej samej wysokości jak ostatni rachunek. Ostatni rachunek był o 139 zł mniejszy. Termin płatności do 10 lipca. Dodam, że przed przejściem umowy na czas nieokreślony zawarta została nowa przez telefon. Kurier miał przyjechać w tym tygodniu i przez 5 dni roboczych nie dotarł. 

Ktoś miał podobnie?

A nie miałeś w umowie, że będzie przedłużana na 6 miesięcy? Ja mam Love, w sierpniu będą 2 lata i już dzwonią żeby przedłużać ale w umowie jest jak wół, że będzie automatycznie przedłużana na kolejne 6 miesięcy i wcale mi się nie spieszy do podpisywania nowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomPL przedłużyła się, ale zmieniłem ją na mniejszą bo nie potrzebuję ani TV, ani telefonu stacjonarnego. Rachunek poszedł do reklamacji, a z nową umową kurier nie przyjechał. Zwyczajnie sobie ją anulował, że niby klient zrezygnował. 2 lata temu zdarzyło się dokładnie to samo tylko wtedy do mnie od razu z Orange zadzwoniono z pytaniem dlaczego zrezygnowałem z umowy. Chętnie bym się dowiedział kto był teraz tym kurierem i upewnił się, że jego szef wie co wyprawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2019 o 23:26, spello napisał:

 

Uwaga - T-Mobile zaoferował dekoder KSTB6077. Taki sam zostanie wprowadzone również w Orange.

 

Tutaj informacje o dekoderze w brandingu T-Mobile: https://satkurier.pl/news/181757/t-mobile-zaoferowal-androidowy-dekoder-4k-z-dvb-t-wideo.html

Instrukcja: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00008/D_002_0018043.pdf

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...