Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Nie mam zastrzeżeń. Kalibracja sprawiła, że znakomicie się ogląda. Brak artefaktów, czysty obraz, przyjemność dla oka. Na mniejszym TV i w nc+ po prostu było gorzej.
Sony 55XD9305.

Edytowane przez lukimann
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem abonentem NC+. We wrześniu prawdopodobnie wypowiem umowę, żeby przejść do ORANGE TV.

Byłem już dzisiaj w salonie Orange i dowiedziałem się, że będę miał 97 kanałów + Canal Plusy. Zaproponowali mi pakiet LOVE.

Chciałem również mieć Polsat Sporty, ale niestety podobno nie mogę ich mieć. Trochę nie zrozumiałem dlaczego.

Poradźcie mi, czy warto się przenosić? W NC+ mam prawie wszystkie kanały za 120 złotych.

Niby w Orange wychodzi taniej, ale nie wiem dokładnie jakie kanały będę posiadał. Proszę o poradę. Z góry wielkie dzięki.

Edytowane przez Vampi
Nowy, oddzielny wątek jest zbędny. Połączono ze sobą dwa wątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli będziesz pobierał sygnał z sat, to nie będziesz miał kanałów Polsat Sport, paru innych i kanałów z Astry na liście kanałów w dekoderze, a co do światłowodu to oprócz prędkości jest różnica w cenie i sprzęcie jakim od nich dostaniesz. :)

Na pewno wyjdzie Ci taniej niż nc+ bo w Orange masz ofertę łączona, podobnie jak SmartDom od CP , im więcej usług , tym większy rabat, teraz tylko musisz wybrać czy chcesz ofertę z telefonem stacjonarnym , jaką prędkością neostrady i jaki pakiet byś chciał , na stronie Orange można to łatwo wyliczyć :)

https://www.orange.pl/love/krok1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was udało się może wymienić dekoder na nowy ICU100 w czasie trwania umowy? Ja już do swojego dekodera UHD88 (2x wymieniany) tracę cierpliwość. Ostatnio podczas oglądania nagranego programu i podczas reklam jak chciałam przewijać, to program wracał na sam początek nagrania, pomógł reset dekodera. Druga sprawa zdarza mi się, że mam głos a nie ma obrazu i tu również pomaga reset. Widać, że ten dekoder to nieporozumienie. Orange nie chce wymieniać na nowe dekodery, tylko na ten sam. Nawet WHD80 nie mam opcji otrzymać. 

Czytam to forum i ponoć od 1 września tracimy gwarantowany program. Być może wypowiedzenie przyniesie rezultat i uda mi się wynegocjować ICU100? Jak myślicie? 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj, pisz skargi. Ja nie mam cierpliwości. Wymieniałem WHD80 5 razy i nadal jest to Fiat Multipla wśród dekoderów - z silnikiem od kosiarki.

Wkurzyłem się i wypowiedziałem umowę. Teraz biorę CP i Orange mi może pomachać. Dekodery tej firmy to jakaś [beep]na porażka.

 

P.S Nie chcę aby jakaś kosiarka poczuła się urażona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie masz światłowodu to nie zostaniesz Samsunga , on jest tylko dla nowych klientów ze swiatłowodem. Ja mam WHD80 i prócz tego że ma mało opcji , nie jest demonem prędkości i ma niedopracowany interfejs nie miałem żadnych problemów z nim od prawie 2 lat (czyli od kiedy go mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje problemy z WHD80

- telewizor nie widzi dekodera - po wyłączeniu dekodera i telewizora, a po ponownym włączeniu telewizor sygnalizuje ,,Brak sygnału", a dodam, że inne dekodery i urządzenia działają bez problemu. Dzieje się to na każdym dekoderze jaki został mi wymieniony.

- kanały ulubione znikają - mam ustawione chyba z 30 ale i tak znikają. Nie wiem czy problem ustapił z wymianami dekoderów bo nir chciało mi się non-stop klikać i ustawiać.

- regulacja głośności działa jak chce - na jednym kanale jest na maksa, a po przełączeniu dźwięk się wycisza. Każdy dekoder - na jednym więcej na drugim mniej.

- brak informacji o kanałach - Informacje niedostępne. Na każdym egzenplarzu tak się działo

- Wi-Fi chyba na każdym dekoderze źle funkcjonowało, nawet już kabel pociągłem...

- pilot - w jednym dekoderze pilot był jakiś cudowny, wszystkie przyciski nie zgadzały się ze swoim przeznaczeniem np. strzałka w lewo wysyłała sygnał strzałki w prawo.

Edytowane przez kacpi1029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICU 100 też czasami lubi się "zawiesić".Restart pomaga..ale to nie o to chyba chodzi.Pani z infolinii stwiedziła ,że od czasu do czasu to się ma prawo tak zdarzyć, że dekoder gubi IP, pojawiają się jakieś błędy i pomaga wtedy restart, nic niezwykłego.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja trafiłem na dobry model, albo Ty na jakieś *****, z wymienionych przez Ciebie problemów nie mam żadnego, moza poza jednym , tylko w innej formie ( czasem jak właczę dekoder to potrafi się przywiesić na ekranie " witamy w świecie Orange" , ale to bardzo rzadko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICU 100 też czasami lubi się "zawiesić".Restart pomaga..ale to nie o to chyba chodzi.Pani z infolinii stwiedziła ,że od czasu do czasu to się ma prawo tak zdarzyć, że dekoder gubi IP, pojawiają się jakieś błędy i pomaga wtedy restart, nic niezwykłego.

 

Hahaha uśmiałam się!

Nic niezwykłego chyba w Orange. W NC+ czy UPC Mediabox takich jaj nie ma, a jak się faktycznie coś takiego zdarzy to raz, czy dwa na dwa lata umowy. W Orange przynajmniej raz czy dwa w tygodniu. Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosłownie. Przecież to jest kpina co się dzieje. Najgorsze jest to, że mam 80% nagranych materiałów, których jeszcze nie obejrzeliśmy a każda wymiana kończy się formatem lub wymianą dysku.

Gdybym wiedziała, że Orange ma taki syf w dekoderach to bym brała Multimedię.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Multimedię miałem okazję "przetestować" u rodziny i... dziękuję. Nie ma idealnego operatora. Co do restartu dekodera, zdarzyło się to 2 razy od połowy maja. Jeśli mowa o jego funkcjonalności, menu, bardziej mi odpowiada, porównując do nc+ Mediaboxa.

 

Usunęli kanał Promo TV... :)

W ofercie IPTV kanał dostępny. Edytowane przez lukimann
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam nc+, CP i Orange IPTV / Love.

 

W takiej kolejności wieszają się u mnie dekodery:

1. nc+ - dekoder wifiPremiumbox+ - kilka razy na tydzień.

2. Orange - dekoder Sagemcom WHD80 - raz na dwa tygodnie.

3. CP - dekoder Evobox - wcale.

 

Zauważyłem, że dekoder Orange wiesza się, gdy Internet się "zmniejszy", gdy centralka jest przeciążona. Tak chodzi bez zarzutów. Może osoby mające problemy mają za słaby internet?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zbliża się jakaś roz****** na liście kanałów w Orange ?

Ze strony SK wynika,że nowa ESKA TV trafi na nr. 68,czyli między ZOOM TV a EUROSPORT 1 HD, czyli w kanały ogólnotematyczne, dlaczego nie w muzyczne?

Slot po 8TV byłby wolny, natomiast ESKA TV EXTRA ma trafić na nr. 679, gdzie obecnie jest HIP HOP TV, przecież po Esce TV byłoby wolne miejsce. 

Czyżby szykowali miejsce na NUTĘ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest Kino Polska Muzyka obecnie :),  ogólnie rozwalona jest lista muzycznych  i ogólnotematycznych kanałów, TO!TV nie jest w muzycznych, a 2 kanały ZPR wciśnięte pomiędzy paczkę VIACOM, reszta rozsypana dalej, a kanały  WP, ZOOM, METRO i NOWA są między informacyjnymi a sportowymi, zamiast  przy kanałach takich jak TTV  czy Puls :) Troszke to głupie, bo po zmianie układu miało być czytelniej, teoretycznie jest,  pozostawiali luki, żeby można było coś tam dodać, ale jakoś nie potrafią tego wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...