Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ten pakiet w którym jest 138 kanałow czy jak bo słabo sie w tym orientuje. I słabo ze pakietu comfort + już nie ma bo tam były kanały canal+ a tutaj nie ma :(


Dlaczego zamiast comfort + optymalny ? Optymalny w jakiej cenie i czy poprzednia osoba miała race ,że go już nie wolno , jak tak to dlaczego ? Wczoraj fan tv pisał ,że za pakiet comfort 24 zł to nie dużo wiec ten pakiet chyba jest aktywny :) ?

Edytowane przez kotik231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich strona jest beznadziejna jeśli chodzi o przejrzystość. A jeśli chodzi o pakiety to na dzień dzisiejszy można zamówić takie (opracowane na podstawie regulaminów i cenników):

 

każdy na starcie ma ten pakiet:

* Optymalny - 0 zł (jest to pakiet, który zastąpił Podstawowy)

 

dostępne dla wszystkich - umowa z nc+ (można na czas bezterminowy, lub na oznaczony i wtedy jest kilka miesięcy za darmo - tak jak w nawiasie)

* Extra+ - 29,99 zł (2 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.)

* Extra+ z CANAL+ Prestige - 79,98 zł (6 mies. za darmo przy umowie na 24 mies. lub 2 mies. przy umowie na 14 mies.)

* Extra+ z CANAL+ Select - 69,98 zł (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies. lub 2 mies. przy umowie na 14 mies.)

* CANAL+ Prestige - 49,99 zł (6 mies. za darmo przy umowie na 24 mies. lub 2 mies. przy umowie na 14 mies.)

* CANAL+ Select - 39,99 zł (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies. lub 2 mies. przy umowie na 14 mies.)

 

dostępne jeśli ma się któryś z pakietów: CANAL+ Prestige, Extra+ z CANAL+ Prestige

* CANAL+ Seriale Extra - 10 zł

 

dostępne jeśli ma się któryś z pakietów: Extra+, Extra+ z CANAL+ Prestige, Extra+ z CANAL+ Select, CANAL+ Prestige

* HBO - 20 zł (6 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.)

 

dostępne dla wszystkich:

* HBO - 29,90 zł (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.)

* Bogaty - 29,90 zł  (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.)

* Bogaty z HBO - 59,90 zł  (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.)

* Cinemax - 15,00 zł
* FilmBox - 15,00 zł
* Fun (czyli erotyka) - 20,00 zł

* Maksymalny - 89,90 zł  (3 mies. za darmo przy umowie na 24 mies.) [zawiera w sobie pakiet Bogaty+HBO+Cinemax+Filmbox+Fun]

* Multi+ - 5,00 zł
Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dość przyzwoicie , ale dziwi mnie ta cena 29,99 za 138 kanałow , niby niektore się pokrywają ale nie moge uwierzyć ze aż tak tanio :D http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001405/4098877812.pdf dlaczego tutaj cena wynosi 55 zł ? I nie rozumiem dlaczego gdy przedłużałem umowe nie proponowano mi pakietu optymalnego .. 

Edytowane przez kotik231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ Select jest samodzielnym pakietem. Być może regulamin starego pakietu Comfort+ wyklucza jego wzięcie.

 

CANAL+ Select powinno się móc wziąć bez obowiązku dokupienia innych pakietów. Być może regulamin starego pakietu Comfort+ wyklucza jego wzięcie.

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dość przyzwoicie , ale dziwi mnie ta cena 29,99 za 138 kanałow , niby niektore się pokrywają ale nie moge uwierzyć ze aż tak tanio :D http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001405/4098877812.pdf dlaczego tutaj cena wynosi 55 zł ? 

 

Jeśli podpiszesz umowę to zapłacisz tyle ile podałem w poprzednim poście.

Tutaj regulamin do aktualnej promocji na te pakiety nc+, w tabelce poszukaj Extra+

na 24 mies.: https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4e/he1/8870296322078/Regulamin-promocji-Pakiety-nc-24m.pdf

na 14 mies.: https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h24/h0b/8870296256542/Regulamin-promocji-Pakiety-nc-14m.pdf

 

 

Według konsultantów Orange na pewno nie można.

 

Z konsultantami to jest ruletka - albo trafisz na kumatego albo trzeba dzwonić po kilka razy i łapać innych.

 

Wg regulaminu MOŻNA. Pakiety są podzielone na "obowiązkowe" i "opcjonalne – dostępne z wybranymi Pakietami".

CANAL+ Select jest wliczany do pierwszej grupy, czyli pakietów które można zamówić samodzielnie.

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te regulaminy za 29,99 są z 2016, to może jednak obowiązuja ta droższa z 2017?

 

Są aktualne. W regulaminie jest zapis "Okres obowiązywania Promocji: od 12.01.2017 r. do odwołania, z zachowaniem praw nabytych Abonentów."

Dziękuję. :D Jeszcze zapytam dokładnie, ale wielkie dzięki. :)

 

Extra+ jest w tej samej cenie co Bogaty. Popatrz, który bardziej Ci odpowiada.

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, nie wiedziałem :) To dość dobrze, bo pakiet podstawowy od dawna mi nie pasuje... A kablówki ostatnio mają świetne oferty, ale że w sat są takie ceny.
 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet extra kosztuje 39,90 gdyż przed chwilą dzowniłem i taką cene podał pan na infolinii :D

Ja również dzisiaj dzwoniłem i przedłużając umowę wziąłem pakiet Extra+ za 29,90 więc konsultant, z którym rozmawiałeś jest albo niekompetentny albo jest jakieś ale o którym nie wiemy i nie możesz skorzystać z aktualnych promocji i wrzucają ci starą cene tego pakietu.

Dla pewności na twoim miejscu zadzwoniłbym jeszcze raz i spytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...