Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę wielkiej rewolucji to nie ma. Poza 4K.

Jeśli ktoś jest maniakiem telewizyjnym to oferta jest dalej licha. Brak nowych kanałów, a przynajmniej zastąpienie niektórych SD wersjami HD, brak nowych serwisów VOD w dekoderach typu: Ipla, Player (o Netflixie to już nie marzę). Dalej nie można ułożyć własnej listy kanałów wg własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Orange rozwijasz menu na górze i w oferta wybierasz "zamów Orange Love", powinno cię przenieść na stronę, na której możesz zamówić usługi, tam na dole masz regulaminy. 

 

https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4a/hc4/8870294585374/Regulamin-promocji-Orange-Love-Internet-TV-Tel.domowy-Tel.kom-rkowy-1.17.pdf

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam w tym formularzu funkcja "Zaznacz, jeśli w twoim adresie nie ma ulicy"?

Tylko dymek wyskakuje, a nie ma żadnej kratki do zaznaczenia.

 

I tak ten formularz jest jakiś walnięty. Nie ma pytania co zrobić POTS-em.

Zaznaczenie, że mam telefon stacjonarny powoduje obniżenie ceny o 10zł. To raczej wygląda, że dadzą mi drugi numer, a nie przeniosą stary do VOIPa.

Brakuje też pola na przeniesienie numeru kom z innej sieci.

 

Od kiedy tak nachalnie promują swiatłowód, to ich formularze cofnęły się do XX wieku.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Orange rozwijasz menu na górze i w oferta wybierasz "zamów Orange Love", powinno cię przenieść na stronę, na której możesz zamówić usługi, tam na dole masz regulaminy. 

 

https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4a/hc4/8870294585374/Regulamin-promocji-Orange-Love-Internet-TV-Tel.domowy-Tel.kom-rkowy-1.17.pdf

Dzięki. To jest jakaś wersja regulaminu, dla tych co nie mają możliwości światłowodowych i tylko po miedzi do 80Mb? To jest akurat mój przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego Orange nie utworzy tylko samej telewizji, choćby jak Cyfrowy Polsat . Zastanawiam się i liczyłem sobie i wydaje mi się ,że gdy będę miał sam internet w Orange, bo nie chce zmieniać i mieć problemów z internetem, bo tak zazwyczaj jest. I telewizję Cyfrowego Polsatu, gdyż są tam dość niezłe ceny i w miarę ludzkie to wyjdę na tym lepiej :) Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w platformę DTH - dzierżawa transponderów to duże koszty i technologia nie jest przyszłościowa.

Orange stawia i będzie rozwijać ofertę TV w technologii kablowej IPTV w oparciu o własną infrastrukturę którą sukcesywnie rozbudowują.

Wiem że wiele osób napisze że światłowód to tylko garstka klientów i że większość marzy o 20 czy 80 M

To się powoli zmienia, zaniedbań z wielu lat nie nadrobi się w jednej chwili.

Mówi się nieśmiało że w ciągu 5 - 7 lat utrzymanie infrastruktury miedzianej przestanie się kalkulować i muszą myśleć o jej demontażu.

Wiem że to optymistyczne spojrzenie jednak realia są takie że aby dobrze funkcjonować będą nadal inwestować w rozwój sieci światłowodowej i powoli będzie ona docierać także poza miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange nie licząc pakietów z Canal+ nie jest bardzo drogo. 24 zł za Comfort+ to nie jest dużo.

 

Ale to też zależy jakich ty kanałów oczekujesz, gdzie akurat dany kanał jest w jakim cenowo pakiecie.

Najbardziej oczekuje kanałów sportowych :) A w orange nie ma przedewszystkim Polsat sport itp. A żeby wykupić eleveny musze posiadać Pakiet Bogaty którego ceny nie znam i mógłbyś podać mi jeszcze cene pakietu optymalnego , extra+, maksymalnego i bogatego :). I zauważyłem ze w cyfrowym polsacie w najniższym pakiecie moge mieć eleveny czyli płaciłbym za telewizje około 35 zł a miałbym 5 kanałow sportowych , a w orange płace 20 i posiadam tylko eurosport 1 , więc to jest śmiech na sali... Powinni ewidetnie dać coś za orange sport ,Canal+ mam wykupiony na laptopie i podłączam pod telewizor więc te kanały mnie nie interesują.

Edytowane przez xShandyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2018 roku co 4 gospodarstwo domowe (!) będzie miało dostęp do światłowodu. Przynajmniej takie są plany.

Co do telewizji to tak jak kiedyś wspominałem, mankamentem jest to, że wszystkie pakiety trzeba dobierać do pakietu bazowego.

Poza tym, mają bardzo dobrą i bogatą ofertę. Teraz ta oferta 4w1 Orange Love jest również bardzo korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange przejęło sieć TPSA za bezcen. Teraz państwowe programy i dotacje unijne tworzą sieci światłowodowe i co? Znowu za bezcen oddadzą Orange, a obywatele za których pieniądze powstała infrastruktura mają bulić prywaciarzom z zagranicy? Dziwić się, że politycy mówią o teoretycznym istnieniu naszego kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy, te lokalne sieci światłowodowe nie mają nic wspólnego z Orange. Każdy sam sobie robi sieć.

 

A żeby wykupić eleveny musze posiadać Pakiet Bogaty którego ceny nie znam i mógłbyś podać mi jeszcze cene pakietu optymalnego , extra+, maksymalnego i bogatego :).

 

Optymalny nie kosztuje nic, to pakiet startowy. Płacisz jak za LOVE.

Ceny pozostałych masz tutaj: https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h9d/h6b/8870295240734/Regulamin-promocji-Wi-cej-telewizji-na-pr-b-.pdf

https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4e/he1/8870296322078/Regulamin-promocji-Pakiety-nc-24m.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jak dawna Motowizja HD jest w Orange TV? Oraz czy to dotyczy jakiejś niezależnej oferty Orange TV czy to jest powiązane z pakietami nc+?

 

Pogubić się można z tymi ich pakietami oraz dodatkowo podziałem na telewizję satelitarną i poprzez światłowód… :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekuje kanałów sportowych :) A w orange nie ma przedewszystkim Polsat sport itp. A żeby wykupić eleveny musze posiadać Pakiet Bogaty którego ceny nie znam i mógłbyś podać mi jeszcze cene pakietu optymalnego , extra+, maksymalnego i bogatego :). I zauważyłem ze w cyfrowym polsacie w najniższym pakiecie moge mieć eleveny czyli płaciłbym za telewizje około 35 zł a miałbym 5 kanałow sportowych , a w orange płace 20 i posiadam tylko eurosport 1 , więc to jest śmiech na sali... Powinni ewidetnie dać coś za orange sport ,Canal+ mam wykupiony na laptopie i podłączam pod telewizor więc te kanały mnie nie interesują.

W optymalnym, czyli obecnie podstawowym, ze sportowych są ES 1 i 2 oraz TVP Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jak dawna Motowizja HD jest w Orange TV? Oraz czy to dotyczy jakiejś niezależnej oferty Orange TV czy to jest powiązane z pakietami nc+?

 

Pogubić się można z tymi ich pakietami oraz dodatkowo podziałem na telewizję satelitarną i poprzez światłowód… :/

Jak dla mnie to nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...