Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłam już w placówce Orange. Oczywiście wszędzie już maja wywieszone informacje o nowym pakiecie i sprzęcie LOVE.

Pytałam się o możliwość przejścia w trakcie umowy na LOVE lub tylko otrzymanie nowego dekodera lub modemu. Niestety nie ma takiej możliwości. Dopiero na 3 miesiące przed zakończeniem umowy czyli muszę czekać do września 2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,na stronie orange pojawiła się oferta orange love, niestety tak jak już to wcześniej bywało jest ona mało czytelna, zawiera za mało szczegółów. Oprócz tego co już wcześniej podano w internecie na stronach z newsami to nie mogę znaleźć informacji jakie dokładnie modele telewizora oferuje orange i przede wszystkim z jakimi kosztami to.się wiąże. Jest tylko ogólna informacja, że chodzi o samsung 49 i55 cali. A modelu to już podać nie łaska? Dodatkowo chciałbym wiedzieć ile kosztują dodatkowe pakiety, kanały itp. Tutaj też są tylko drobne informacje czyli np. wiem że canal+ select kosztuje 39zl za miesiąc, ale ja chętnie dowiedzialbym się jakie są ceny dodatkowych pakietów. Eh szkoda, że dla bardziej wymagających ofertowo klientów ta ich strona jest tak mało przejrzysta.

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na regulaminy bo z ich strony nie dowie się człowiek nic. 

 

Pytałam się o możliwość przejścia w trakcie umowy na LOVE lub tylko otrzymanie nowego dekodera lub modemu. Niestety nie ma takiej możliwości. Dopiero na 3 miesiące przed zakończeniem umowy czyli muszę czekać do września 2018r.

A to dziwne, przecież wcześniej pojawiały sie jasne informacje, że będzie można przejść na Orange Love w trakcie trwania umowy, w takim przypadku stara umowa miała wygasać. No cóż, mimo wszystko trzeba poczekać jeszcze te kilka dni, często pracownicy w salonach czy na infoliniach nie są sami do końca poinformowani we wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla ludzi nieposiadających światłowodu jest żadna a wręcz żałosna....wystarczy popatrzeć na stronę z promocją. http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004899763,article.html#oferta_menu
Ten  pakiet Orange LOVE- 4 usług ofeują póki co wyłacznie dla światłowodu - info ze strony i z infolini (dwukronie uzyskałem taką informację).
Nastawili się wyłącznie na ludzi na światłowodzie (obecnie jest ich 100 tys- docelowa grupa 1,5mln). Szacunek dla klienta, nie ma co....czyli z wielkiej burzy mały deszcz. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na regulaminy bo z ich strony nie dowie się człowiek nic. 

 

A to dziwne, przecież wcześniej pojawiały sie jasne informacje, że będzie można przejść na Orange Love w trakcie trwania umowy, w takim przypadku stara umowa miała wygasać. No cóż, mimo wszystko trzeba poczekać jeszcze te kilka dni, często pracownicy w salonach czy na infoliniach nie są sami do końca poinformowani we wszystkim.

Wszystko jest ładnie wypunktowane na telepolis. @martusia83 ma światłowód. Z pamięci: przejście w trakcie umowy jest możliwe na ADSL/VDSL, jeśli w ostatnich 12 miesiącach nie brało się prezentu.

 

 

Oferta dla ludzi nieposiadających światłowodu jest żadna a wręcz żałosna....wystarczy popatrzeć na stronę z promocją. http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004899763,article.html#oferta_menu

Ten  pakiet Orange LOVE- 4 usług ofeują póki co wyłacznie dla światłowodu - info ze strony i z infolini (dwukronie uzyskałem taką informację).

To dzwonić do skutku aż trafi się na kumatego konsultanta. Przecież jesteśmy na Satkurierze. Pouczanie konsuli co mają klikać w systemie, żeby coś załatwić, to chleb powszedni.

Co ciekawe oferta VDSL/ADSL jest dostępna od końca stycznia, a światłowód dopiero od dzisiaj.

Ale jeśli materiały dla pracowników są takie, jak strona www, to nie dziwię się, że nic nie kumają.

 

Ale dopóki regulaminów nie ma stronie, to nie mamy żadnej broni w ręce.

Nieoficjalny cennik masz na blogu i jest opcja 10/20/80.

http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-love-swiatlowod-telewizja-i-nielimitowane-rozmowy-w-jednym-pakiecie-za-mniej-niz-3-zl-dziennie/

 

Ja być może wieczorem będę dzwonił. Liczyłem na formularz online, żeby właśnie nie spotkać się z jakimś betonem przez telefon, ale skoro nie dają mi wyjścia.

Trochę ich nie ogarniam. Jednego dnia startują z wybierzorange.pl a drugiego startują z flagowym produktem, którego nie można zamówić w żaden nowoczesny sposób.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem w regulaminach jak to jest z dokupieniem Elevenów. I w regulaminie z kwietnia 2016 jest napisane, że należy mieć jeden z kanałów Canal+,  z regulaminu z października nie ma nic o tym obowiązku.

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005389/4107037840.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga do @martusia83

Regulamin, który mamy od tygodnia dotyczy tylko opcji 10/20/80. Nic więc dziwnego, że nie pozwalał on na migrację z światłowodu.

Jak pojawi się regulamin LOVE dla światłowodu, to zgaduje, że na 90% będzie migracja dla obecnych klientów do oferty 4w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo nowego dekodera Orange TV to załączam moją wersję na interfejs dekoderów Orange , który kiedyś stworzyłem  ( lekka modyfikacja intefejsu dekodera Sagemcom WHD 80 /obrazek 2,3 ), może komuś się coś spodoba :)

b09b2348fc542.png5cfb1138c59ce.pngdeff8bfeecae8.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w pakiecie Orange TV widzę że Motowizja jest w HD hm? Prawda to? ;)

 

Tak, Motowizja jest w HD w pakietach Orange.

A propo nowego dekodera Orange TV to załączam moją wersję na interfejs dekoderów Orange , który kiedyś stworzyłem  ( lekka modyfikacja intefejsu dekodera Sagemcom WHD 80 /obrazek 2,3 ), może komuś się coś spodoba :)

b09b2348fc542.png5cfb1138c59ce.pngdeff8bfeecae8.png

 

 

Co do wyglądu to można i tak:

 

108ab99b37f3d481.jpg

 

e94e152b287d8997.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciekawe info. A telewizja jak sie sprawuje po swiatlowodzie? Czy czasami zdarzaja się jakieś zacięcia obrazu?

 

Pamiętam, że parę tygodni temu jakiś tester pisał, że dekoder zostawi konkurencję daleko w tyle. Jak myślisz, czy chodziło mu tylko o opcję 4k czy może ta telewizja wyróżnia się jeszcze czymś szczególnym?

 

Ps. Czy pilot działa przez wifi jak w upc na horizonie czy jednak trzeba skierować go w stronę dekodera ;-).

 

Ps2. I czemu canal plus jest dopiero na dwieście którejś pozycji ? :-P

Zacięć nie ma, były problemy w grudniu ale po to były testy aby je wyeliminować. A co do pilota to jest na podczerwień. Ogólnie w porównaniu z UPC brakuje mi funkcji nagrywają seriali. To jest wielki plus dekoderów UPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...