Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia oferta ma byc poszerzona o nowe kanały w pakiecie podstawowym i sa prowadzone rozmowy aby stworzyć na wzór pakietów L i M.

Dodatkowo wideo na zadanie będzie dostępne od stycznia. Oprócz tego w roku 2009 pojawią się dwa lub trzy kanały produkcji Orange.

Teraz platforma jest pod marką TP, ale wkrótce zmieni nazwę na Orange TV

 

Karta francuskiej platformy Orange TV ;)

pyaa08q5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu któryś z przedstawicieli TP wspomniał że wszystko zmierza do tego że bez względu na sposób przekazu (IPTV i z satelitarnie) oferty kanałów będą zbliżone do siebie. Wiadomo że nie można tu uwzględniać kanałów CP czy n-ki które w ramach umowy z tvn pojawiły się w pakietach videostrady IPTV ale część kanałów prędzje czy później trafi do platformy satelitarnej Orange. Czy źródło wie cokolwiek o nowych kanałach w IPTV? Są jeszcze ciekawe kanały FTA jak np.Patio TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie kupujcie tej platformy oni robia testy na klijentach, dzownie do nich i nic to nie daje. Poszły juz 2 interwencje i 1 reklmacja ilosc czasu spedzonych na 0800-102-102 0801-321-123 i 9393 licze juz w godzinach od dzwięku tej muzyki dostaje szału. Dekoder jest tragicznie wolny do tego zawiesza sie traci połaczenie z liveboxem i po restarcie w magiczny sposób je wznawia.

W obecnym stadium platforma dobra do polecenia dla najgorszych wrogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na forum Platformę orange?

Mam. Po tygodniu reklamacji wreszcie ruszyło i działa. Nie zauważam teraz żadnych zawieszeń czy innych problemów, ale używam mało intensywnie...

Ale dodzwonić się na ich infolinię to trzeba mieć cierpliwość...

Przy okazji, czy ktos wie, czy da się jakieś radio na tym dekoderze (SDH-85) odbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"powinien", a "po ma"?

ja co prawda nie jestem ekspertem, ale ten SDH-85 ma orange-oprogramowanie i ja tam nie widzę tych mozliwości co niby "powinien", jeśli ktoś go ma i mu się udało - to proszę o info, bo takie gdybanie to tylko... tu takie niedomówienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości odnośnie Platformy Orange:

1. Orange Sport i kanały tematyczne TVN (TVN 24, TVN, CNBC Biznes, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style) za darmo nie do końca lutego 2009 roku, ale do końca kwietnia 2009 roku. Pewnie znowu się przedłuży, bo jak na razie z tego co czytam są problemy z włączeniem tych kanałów dla abonentów:/

2. Wyrzucono z oferty niekodowany kanał Podróże TV, który z końcem grudnia skończył nadawanie satelitarne, a zamiast niego wrzucono dwa nowe kanały niekodowane TVN Warszawa i Patio TV, w sumie żadna atrakcja:/

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel ... 16/677417/

3. Pewnie na dniach do oferty dojdzie kanał Religia.tv, kodowanie Orange do kanału dołożone kilka tygodni temu

https://satkurier.pl/news/44575/religia- ... range.html

http://media2.pl/media/44976-religia.tv-w-orange.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wczoraj wieczorem dekoder SDH-85 się zaktualizował i grzecznie zaproponował ponowne przeskanowanie programów z satelity. Pojawiły się TVN Warszawa (format 16:9) i Patio TV oraz inne małe zmiany, z których najbardziej wkurzyła mnie zmiana kanału Euronews na wersję... francuskojęzyczną! Ech tech Orange :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Pewnie na dniach do oferty dojdzie kanał Religia.tv, kodowanie Orange do kanału dołożone kilka tygodni temu

Kanał TVN Lingua od dzisiaj też kodowany w Viacess-ie...

Ciekawe czy i kiedy dołączą oba kanały do oferty...i czy trafią one również do tepsianego IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Od stycznia oferta ma byc poszerzona o nowe kanały w pakiecie podstawowym i sa prowadzone rozmowy aby stworzyć na wzór pakietów L i M.

Dodatkowo wideo na zadanie będzie dostępne od stycznia. Oprócz tego w roku 2009 pojawią się dwa lub trzy kanały produkcji Orange.

Teraz platforma jest pod marką TP, ale wkrótce zmieni nazwę na Orange TV

 

Mamy już połowę lutego i jakoś nie widać zmian, a co najważniejsze nie słychać o zmianach na Platformie Orange/TP, no chyba, że mamy brać pod uwagę kanały FTA: Patio TV i TVN Warszawa. Chciałbym, żeby TP wprowadziła podobne pakiety co ma w Videostradzie, wiadomo, że nie będą takie same, ponieważ kilka kanałów ma umowy na wyłączność, ale sporo jest, które można by było włączyc. Ja chętnie bym wykupił jakieś pakiety tak jak jest możliwość w Videostradzie w promocji na 12 mies., bo TVN za prawie 10 zł to nie mam zamiaru wykopywać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta Platforma to jedno wielkie g. Dekoder by wstać potrzebuje 1,5 min i te logo ORANGE non stop, gdzie jest logika gdzie Dekoder satelitarny musi być NON STOP podłączony do LIVEBOXA >? Fakt używam Pentagrama i LIVEBOX mi do niczego nie jest potrzebny, wiec udało mi się oszukać tego SAMSUNGA ( włączam tylko LB na chwile podczas uruchamiania i spokojnie odpala). A oferta programowa? na dekoderze FTA to i POLSAT NEWS mam, a w tej platformnie zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...