Skocz do zawartości

Jakie macie konsole do gier - domowe albo przenośne?


Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, dokładnie tak wyglądała ta gierka ;) Kurcze, aż się popłakałem, te lata dzieciństwa... :(

 

jajka.jpg

 

W ramach wspomnień jeszcze jeden ciekawy link: http://www.pantuniestal.com/2008/07/30/ruskie-gierki/

 

 

o tak te jajka mam. tylko wersja z niebieskimi kolorkami na obudowie. Miałem jeszcze takie coŚ z myszką miki, ale nie pamietam dokładnie co się tam robiło. To były czasy - ruskie konsole :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Od ponad roku mam PS3 40 GB Wczoraj podczas grania w Burnout paradise gra stanela i konsolka sie zawiesila. Po odpieciu zasilania ponownie ja wlaczylem, ale nie czyta plyty z gra. Zglupialem... wymienilem gre w napedzie i nic..., zasadzilem do srodka film na DVD -tez nic nawet zadnego CD z muzykanie czyta. Nie mam pojecia co sie stalo , ale nie jestem pewny czy to laser wysiadl ,czy moze tylko naped ( bo konsolka wogole nie kreci zadna plyta , zero reakcji) :( Prosze o porade , moze tez ktos mial taka niemila niespodzianke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem Fanem konsol...

Posiadałem takie jak PSX, PS2, PS3, NES (nadal mam)...

Obecnie śmigam na X360 i jest to najlepsza konsolka, mimo słabszych parametrów od PS3 to programiści potrafią wyciągnąć więcej... Miałem wcześniej owe PS3 głownie dla BluRay ale zrezygnowałem i prawie nie żałuję, a prawie bo jestem przyzwyczajony do pada od PS3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od ponad roku mam PS3 40 GB Wczoraj podczas grania w Burnout paradise gra stanela i konsolka sie zawiesila. Po odpieciu zasilania ponownie ja wlaczylem, ale nie czyta plyty z gra. Zglupialem... wymienilem gre w napedzie i nic..., zasadzilem do srodka film na DVD -tez nic nawet zadnego CD z muzykanie czyta. Nie mam pojecia co sie stalo , ale nie jestem pewny czy to laser wysiadl ,czy moze tylko naped ( bo konsolka wogole nie kreci zadna plyta , zero reakcji) :( Prosze o porade , moze tez ktos mial taka niemila niespodzianke.

Masz "flaszowaną" konsolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest o konsolach to...

 

Według badań firmy analitycznej NPD w styczniu 2009 roku sprzedaż Play Station 3 spadła o 60 tysięcy w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. Liderem w styczniu '09 był Wii, który znalazł o 400 tysięcy więcej nabywców od stycznia '08. Na drugim miejscu jest Xbox 360.

 

Źródło: Komputer Świat nr 5/2009.

 

Moim zdaniem sprzedaż PS 3 spadła z poprzednim roku z powodu:

a) kryzysu,

B) wysokiej ceny za Blu-ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...