Skocz do zawartości

TVN Meteo


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietryga511

Całkiem możliwe, ale np. TVN Meteo nie ma w Multimedia Polska, a TVN24 jest. Raczej żadna kablówka nie odmówiła by darmowego kanału, więc możliwe, że każą sobie za niego płacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta stacja nie ma racji bytu ... Kto ja ogląda ??? hahaha .Prognoże to masz podczas wiadomości w internecie 24h na dobę a z resztą te prognozy często warte sa tyle co Tele wróżby. Programy z Meteo do TTV dać i tyle .
Jak widać na statystykach to kanał cieszy się popularnością.
ITI nie oferuje kablówkom TVN Meteo jako gratis do TVN24, który słono kosztuje?

Zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kanały działające na polskiej koncesji muszą ileś tam procent programu nadawać z napisami dla niesłyszących. Napisy te można uruchomić w menu dekodera (a jeżeli są w analogu to już w zależności jak sieć kablowa ustawi). Napisy są zazwyczaj na magazynach i dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
„Szpilki i kalosze Mai Popielarskiej” w TVN Meteo

 

Prezenterka i ogrodniczka, znana widzom z poradnika „Maja w ogrodzie” tym razem porozmawia z ciekawymi ludźmi o ich pasjach, stylu życia i miejscu przyrody w

ich życiu. W nowym programie Maja nie będzie sadzić ani podlewać, nie będzie też odwiedzać ogrodów. Tym razem to właściciele ogrodów przyjadą do Mai.

 

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie – mówi Maja Popielarska. Do tej pory to ja

gościłam w ogrodach, teraz mogę

porozmawiać z gośćmi na naszej werandzie, w naszym wirtualnym studiu. To będą niezwykle ciekawe rozmowy, bo sami goście

to osoby interesujące, o nietypowych pasjach. Jesteśmy ciekawi, jaki wpływ na ich

życie i pracę ma przyroda. Mam nadzieję, że zdradzą nam co nieco!

Wspólnie z Mają, widzowie będą mogli sprawdzić, czy zaproszeni do programu artyści w ogrodzie raczej wypoczywają, czy poszukują inspiracji. Czy któryś z gości traktuje ogród tylko jako dodatkowy letni salon, czy raczej w kaloszach i z konewką

ochoczo rusza do pracy?

 

Premiera w niedzielę, 7 kwietnia o godz. 11:35

 

Źródło: magazyn.wybieram.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TVN Meteo obchodzi dziś 10. urodziny:

http://tvnfakty.pl/raport_specjalny_10_lat_tvn_meteo

Parę dni temu rozstrzygnięto konkurs RMF FM "Piękna pogoda" w którym zwyciężyła Dorota Gardias

http://tvnfakty.pl/gardias_z_wygrana_w_ ... cie_rmf_fm

A od kwietnia w ekipie TVN Meteo jest również Maciej Dolega, dziennikarz TVN24

http://tvnfakty.pl/dolega_w_tvn24_i_tvn_meteo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...