Skocz do zawartości

TVN Meteo


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od dziś to nie tylko płaskie mapy jak dotychczas a studio wirtualne i całkowicie nowa oprawa graficzna kanału - od map, poprzez identy, belki. Rano gdy jest emitowany Poranek TVN Meteo nad standardowym paskiem przewijają się również aktualne temperatury dla polskich miast i są pokazywane widoki na miasta z danymi na temat temperatur, wiatru, temp odczuwalnej. Wszystko pięknie ładnie, tylko logo nie pasuje do nowej oprawy graficznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istnienie owej stacji - straciło rację bytu finansowego . Te ogrody Mai czy jak to tam się nazywa - do TTV . Programy pana Zubilewicza również . Myślę że większość młodych ludzi sprawdza pogodę w Internecie , na Telefonie ... a prognoz pogody w TV mamy tonę poza TVN Meteo .

a z reszta te ich prognozy często mają dużo wspólnego z wieczornym pasmem .... Kosmica TV hahahahahah ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istnienie owej stacji - straciło rację bytu finansowego.

 

A dla mnie jest czymś nienormalnym żeby coś takiego kodować... przecież to jest troszeczkę lepsze od Mango 24. Poza wróżkami z Kosmica TV to nawet ta prognoza pogody o której mowa się nie sprawdza.... :-] Śmiech na sali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwa razy zerkałem na prognozę dla kraju i nie dopatrzyłem się prognozy na jutro (była mapka dzisiejsza a potem następne dni zaczynając od czwartku). Coś źle patrzyłem czy to tak ma być ?
Ja oglądałem prognozę i normalnie była na noc, jutro i kolejne 4 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ekonomicznego punktu widzenia TVN Meteo ma rację bytu. Mimo niskiej oglądalności nadal utrzymuje się na runku, co nie jest dziwne, ponieważ kanał teoretycznie jest tani w utrzymaniu. Oczywiście dla przeciętnego odbiorcy nie jest zbyt atrakcyjny, co mogłaby poprawić zmiana profilu na bardziej dokumentalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem prognozę i normalnie była na noc, jutro i kolejne 4 dni.

W takim razie mówimy o innych audycjach. Ja oglądałem tą co zaczyna się mapą europy, a potem jest pani w wirtualnym studiu i pokazuje mapki. Nie ma tam prognozy na noc. Dzisiaj było ok, tzn. następne dni też zaczynały się od czwartku, ale tym razem tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pokićkali dziś wieczorem, bo mimo, że pogodę po "Faktach" w "TVN" prezentowała Agnieszka Cegielska, to na "TVN Meteo" ciągle jest Tomasz Zubilewicz, z porannej zmiany (myślałem, że już zobaczę "Cegiełkę" po raz pierwszy w tej nowej grafice :D )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość pietryga511

Właśnie oglądam Encyklopedię Pogody i jestem przerażony wielkością oznaczenia wiekowego. "12" jest dużo większa niż logo i w dodatku nie wycięta. Niestety nie mogę wstawić zdjęcia. Ten kanał jest znany z niewybrednych oznaczeń, no ale to już jest przesada :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Też wydaje mi się, że kanał jest zbędny, ale z perspektywy ITI to pewnie żyła złota ;) Koszt stacji to tak na prawdę tylko zatrudnienie pogodynek i miejsce na satelicie. Studio mają po TVN 24 (od niedawna CHYBA nawet wirtualne), prognozy i tak muszą przygotowywać dla głównego TVN, więc nie ma różnicy czy puszczą ją też w Meteo, a stacja zarabia i to chyba nawet całkiem nieźle skoro chcieli są wsadzić o MUX-I. Kasę dostają z reklam (jak na dość niszowy kanał, to oglądalność b. dobra - około 0.21%) i od operatorów którzy będą na tyle naiwni żeby płacić im za włączenie tej stacji, więc wcale nie dziwię się, że istnieje już od tylu lat i ma się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...