Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Z tego co wiem Miałem przypadek taki że kolesiowi zepsul sie pilot od thomsona albo sagema starego nio i zachciało mu sie HD tunera.A i Owszem Dystrybutor mu wymieni ale za 499zł byl :)Umowa nadal pozostaje ta sama tylko cena za dekoder wyjechana w kosmos>Nie wiem czy będzie taka możliwosc z modułem ale zaryzykuj w najgorszym wypadku zapłacisz 499zł:) za modul xD to juz takto taniej by bylo zerwac umowe i wziąsc nową.Ktos tu u te antene za 50zł pytał.W systemie jest zaznaczane ze sie ''wzielo''antene za te 50zl ale dystrybutor wyda antene jak bedzie potrzeba potem sie rozlicza jakos z anten i tyle:) stąd to ze mozna po tygodniu wziasc antenke jesli bedzie potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos odpowie na pytanie część z was juz moze wymieniła dekoder SD na HD z zachowaniem starego nr konta itd itp...

Konto na które płacisz pieniądze pozostaje to samo. Numer abonenta się nie zmienia. Zmienia się tylko numer karty (bo sama karta jest druga). Nowe konto w ICOK, dla nowego numeru karty, założyć to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wymiana dekodera SD kosztuje 499zł oczywiscie mam na mysli stare thomsony i sagemy:)jeśli ktoś jest zainteresowany(wzoruje się na abonencie który miał od początku Polsat Cyfrowy z abonamentem za 77.80bodajże) Nie Wiem czy jest możliwość zamiany tunera sd na moduł ale To musi powiedzieć ktoś kto jest stałym pracownikiem AP CP albo CP:)infolinii :D W systemie nie zauważyłem opcji Podarowania anteny jak to napisano ale Moża oszukac system;)Zaznaczając ze sie kupiło antene i tym sposobem bez problemu 50zl zaplacisz po tygodniu i masz antene xD:) Odnosnie zamiany sprzetów. Kazdy AP powinnien mieć taką fajną rozpiske sprzetow z wymianą wraz z cenami.Nie mam jak zeskanowac bo to materiały privatne ale Opcje wymian bez problemow macie tylko ceny...:)Cena zalezy od tego czy sd na sd zmieniasz czy sd na Hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

1) Z pakietem MINI - 299zł | Umowa 24 miesiące | 1mc - pakiet Familijny [0zł] || 2mc - pakiet Mini - 19,80zł || 3-24mc - 9,90zł

....

 

Czy tu nie jest bląd? w module CAM na własność?

 

dlaczego drugi miesiąc jest za 19,80zł ?

 

w ogole to dziwne ze tylko punkty autoryzowane wiedza o promocji 12 miesiecznej, a na infolinii CP nie o tym nie slyszeli... hmm.. dziwna polityka, ale moze chodzi o to zeby najpierw zarobily sobie autoryzwowane punkty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz podpisywać umowy. Moduł masz na własność.

Wracasz po 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12...n miesiącach i podpisujesz umowę, LUB nie podpisujesz umowy i załóżmy dzwonisz na infolinię i włączasz pakiet np. Familijny na 1 mc - wówczas jedyna różnica występuje w cenie pakietu - normalnie każdy, kto ma umowę płaci 37,90zł, w opcji bez umowy ta opłata wynosi 42,80zł, ale w zamian za to możesz robić dowolnie długie przerwy, lub jak inni płacić co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

 

umowe mam na fam na czas nieokreslony podpisaną w październiku + na RM na 12m z października.

 

Ile kosztowała by mnie wymiana z Mini(mam go od lipca z prepaid, coraz mniej mi się podoba) na Samsunga HD? 399 czy 299? poniewaz w tym tyg chyba zmienie TV na TV HD Ready?

 

Chodziły by mi kanały HD z CP na TV HD Ready?. i czy ten dekoder potrafi w gorszej jakości wyświetlić na TV CRT?

 

warto teraz wymieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

 

umowe mam na fam na czas nieokreslony podpisaną w październiku + na RM na 12m z października.

 

Ile kosztowała by mnie wymiana z Mini(mam go od lipca z prepaid, coraz mniej mi się podoba) na Samsunga HD? 399 czy 299? poniewaz w tym tyg chyba zmienie TV na TV HD Ready?

 

Chodziły by mi kanały HD z CP na TV HD Ready?. i czy ten dekoder potrafi w gorszej jakości wyświetlić na TV CRT?

 

warto teraz wymieni?

 

Podmiana na dekoder HD za 199 zł z umową na 24 miesiące z obowiązkiem na Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix. || Nie ma HBO HD w gratisie.

Zakładając, że umowa przeszła na czas nieokreślony i faktycznie opłacasz pakiet Familijny + Relax Mix.

Jeżeli jednak wciąż masz umowę - wówczas:

Podmiana na dekoder HD za 399 zł z obowiązkiem na Pakiet Familijny i RelaxMix. || Nie ma HBO HD w gratisie.

 

Stary dekoder zawsze zatrzymujesz - poczytaj 1 post w tym temacie.

Bardziej opłaca się wypowiedzieć dotychczasową umowę i skorzystać z nowej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakiś czas temu pytałem się tutaj o podmianę dekoderów, w związku z końcem obecnej umowy pod koniec stycznia. I ten moment nadchodzi coraz to większymi krokami, więc mam prośbę o radę:

1. Czy rozwiązać obecną umowę i podpisać nową-umowa na 29 miesięcy, koszt dekodera 249 zł

2. dokonać podmiany dekodera SD na HD

a) w czasie trwania umowy(okres podstawowy) - koszt dekodera 399 zł !!!

B) po przejściu na czas nieokreślony(po okresie podstawowym) - umowa na 24 miesięcy, koszt dekodera 199 zł?

Może pozostawić bez zmian?

 

I chyba ostatnia rzecz: Czy po dokonaniu podmiany dekodera SD na HD po okresie podstawowym jest jakiś obowiązek na kanały HD? Czy np. wystarczy podpisać umowę na Familijny + RelaxMix bez dobierania kanałów HD? Przy tym pakiecie(Fam+RM) są gratis kanały HD przez 6 miesięcy(bez HBO HD)? Po tych 6 miesiącach rezygnuje się z nich czy sami "odcinają"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy rozwiązać obecną umowę i podpisać nową-umowa na 29 miesięcy, koszt dekodera 249 zł

Ja tylko mogę polecić zakup modułu CAM na 29mc. Koszt 99pln. I dokupić do tego porządny tuner

żeby nie brać tych złomów od CP.

 

Branie, czy zamiana dekoderów przy obecnych promocjach to imho głupota.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zależy mi na dekoderze HD, a do modułu kupić porządny tuner HD to kwestia około 1000 zł, więc dla mnie stanowczo za dużo. Wolę przepłacić za złom CP :wink: ,a jakiś oszałamiających promocji od CP w najbliższym czasie nie ma raczej co się spodziewać. Echoś to już nie ten, co trzy lata temu :( Ewentualnie wchodziłaby rezygnacja z CP :( , ale ciekawej alternatywy to ja na horyzoncie nie widzę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na dekoderze HD, a do modułu kupić porządny tuner HD to kwestia około 1000 zł,

Jak dobrze poszukasz na aledrogo to znajdziesz za połowę tego. Pozatym nie jestes ograniczony do jednego tunera i jednej platformy TV.

A jak coś im nie wyjdzie przy aktualizacji oprogramowania to zostaje Ci FTA a może nawet TNK czy inna C+ które mozna

używać równolegle z innymi platformami.

 

Fakt, trochę drożej ale za to jaki komfort.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi tylko dekoder od CP. Inne platformy na jednym tunerze są mi niepotrzebne.

Rób jak chcesz :) Pamiętaj, że umowa jest na 3 lata. W ciągu tego czasu pojawią się nowsze tańsze, tunery.

A Ty dalej będziesz się męczył z polsatowskim złomem. Przecież teraz to nawet mozliwości nagrywania nie ma.

 

Wybór należy do Ciebie. Może ktos bardziej zorientowany podpowie jak to najlepiej zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...