Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja też pokombinuję (czy forum działa od tygodnia i właśnie ustalamy rangi?)

 

Nowy jest niezłe. Zamiast "Czasami" proponuję "Czasem" bo mi się językowo bardziej podoba. Inne propozycje : Zagorzały fan, Forumowicz I, II, III klasy, Miłośnik forum, Domownik, Gość, Czasem tu bywa, Przyjaciel forum, Początkujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, między innymi, proponuję do dotychczasowych rang:

 

Zasłużony Mini

Zasłużony

Zasłużony Max

Ekspert Mini

Ekspert Hit

Ekspret Max

Ekspert Super - w tym kolorku, rangi nadaje administrator.

Ekspert Klawiatury. :wink:

Kolejność i ilość potrzebnych postów do dowolnego ustalenia.

- :lol::wink: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś te twoje rangi rozmydlone

Potwierdzam. :lol: :lol: :lol:. Myślałem, że z tego powodu temat się rozgrzeje i będzie "pienisty" :lol::lol: - a tu nici :P - potwierdza to, że aktualne rangi są GIT - i oto chodziło. :lol::lol::lol:

P.S.

.....czasami lubię, tak dla "zaczepki" (rozwoju tematu), w tym pozytywnym słowa znaczeniu, napisać właśnie takiego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie podłubałem w rangach. Teraz jest tak:

 

0 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

75 - Czasami wpada

200 - Zagląda regularnie

500 - Stały bywalec

800 - Forum to jego drugi dom

1500 - Na forum jest 24/7

10000 - Nabijacz :P

 

Czekam na konkretne propozycje i opinie o propozycjach, które już się pojawiły powyżej w kilku postach :wink:

 

Teraz to inaczej wygląda...

 

0 - Nowy

75 - Czasami wpada

200 - Zagląda regularnie

500 - Stały bywalec

800 - Forum to jego drugi dom

1500 - Na forum jest 24/7

10000 - Nabijacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinieneś również zmienić "czasami wpada" na "czasami wpadam" "zagląda regularnie" na "zaglądam regularnie" i "na forum jest 24/7" na "na forum jestem 24/7" Wtedy wszytko byłoby w pierwszej osobie, a tak troche głupio wygląda.

 

Edycja Mr. Orbita: W sumie fakt - zmienione dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Ho Ho Ho!

 

To ja, czyli Św. Mikołaj. We współpracy z Mr. Orbitą i ekipą moderatorów przygotowaliśmy kilka prezentów i zmian :D

 

Na początku sprawy porządkowe: Shadowriver został awansowany na SAT Kurier VIP, a marcin_c zgodnie z obietnicami otrzymał rangę Król C+ Sport Typer 2007 ;) Gratuluję obydwu Panom :)

 

Teraz kwestie porządkowe:

 

Powstała nowa grupa: Przyjaciele forum SAT Kuriera. W związku z tym nastąpił podział SAT Kurier VIP. Na wstępie informuję, że obydwie grupy są równorzędne, a różni je to, że SAT Kurier VIP udzielili bardzo dużo porad z zakresu TV Sat/Naziemnej/Kablowej, są specjalistami i wspierają forum, natomiast Przyjaciele forum SAT Kuriera nie udzielają aż tylu porad, ale dużo się wypowiadają i wspierają forum wysokim poziomem swoich wypowiedzi na tematy bardziej ogólne.

 

Chodzi o to, aby docelowo więcej osób mogło w przyszłości załapać się do VIP jako Przyjaciel, bo ograniczenie specjalizacji w poradach z zakresu techniki nadawczej i odbiorczej zbyt mocno filtrowało możliwość przyjmowania nowych użytkowników, którzy się wyróżniali na inny sposób.

 

Proszę nie traktować tego jako podziału na "lepszy"/"gorszy", bo każdy z tych użytkowników przyszłużył się w taki sam duży sposób. Wszyscy mają nadal takie same możliwości na forum.

Aktualną ilość osób w poszczególnych grupach można podejrzeć przez panel Grupy u góry strony.

 

Ho Ho Ho!

 

I ostatnia zmiana: wyraźnie poszerzyła się grupa MOD Weteran. Trafili do niej wszyscy rozpoznani moderatorzy/administratorzy wspierający dawne forum MediaLink i będący jednocześnie aktywnymi użytkownikami tu. Niestety nie wszystkich udało się namierzyć, bo część osób pozmieniała nicki, co utrudnia poszukiwania. Proszę zgłaszać się na PW do Mr. Orbity, jeśli kogokolwiek z aktywnych użytkowników teraz i jednocześnie będących w ekipie rządzącej na starym forum brakuje :) Grupa jest na normalnych prawach i podlega tradycyjnie pod regulamin. Nie zobowiązuje do niczego. Ma jedynie wyróżniać tych użytkowników spośród "tłumu", bo zawdzięczamy im stworzenie sporej społeczności, z której wiele osób jest z nami do dziś :D Dziękujemy (tj. ja - Św. Mikołaj przekazuję podziękowania od Mr. Orbity i reszty ;) )

 

Aktualnie w tej grupie znajdują się:

 

Adrian

bogdan425

CYFROmaniak

Jarek

Karol

Łukasz

Piotr

satfreee

vince

 

Ale wiem, że Mr. Orbita prowadzi dalsze poszukiwania. W wypadku braku kogoś zasłużonego proszę kontaktować się z nim :) Jednocześnie pragnę zauważyć, że MOD Weteran mogą otrzymać tylko aktywni użytkownicy tego forum. To chyba logiczne, bo kto się nie wypowiada, nie potrzebuje wyróżnienia.

 

Jeśli ktoś nie chce należeć do tej grupy - także kontakt do Mr. Orbity.

 

...a i bym zapomniał o amnestii - ostrzeżenia starsze niż 90 dni idą w zapomnienie (tj. ekipa rządząca będzie je posiadać w pamięci, ale nie będą doliczane do aktualnego stanu - idą do archiwum X ;) ).

 

To na tyle świątecznych prezentów od Mikołaja ;) Do zobaczenia za rok ;) Dalej tematem zajmuje się Mr. Orbita, być może wraz z moderacją przemyśli dalsze awanse, bo teraz ma więcej możliwości :)

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ho Ho Ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mikołajowi i Mr. Orbicie za wyróżnienie :)

Cieszy mnie, że pamięta się jeszcze o dawnym forum Medialink.pl :)

Właściwie to Satkurierowe jest niemalże takie samo - podobny układ tematów, te same nieustające dyskusje o wyższości jednej platformy nad drugą (obecnie i nad trzecią ;) ) :D no i teraz zebrane jeszcze osoby z poprzedniego forum. Ma to swój urok...

 

Postaram się włączać w dyskusje częściej ;)

 

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...