Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że wina leży po stronie antywirusa Kaspersky - wiele stron przestało działać:

https://community.kaspersky.com/kaspersky-internet-security-13/kaspersky-err-http2-protocol-error-on-particular-sites-22180/index3.html

Co więcej pracownicy wiedzą już o tym problemie od prawie 3 tygodni, a ich wiadomość sprzed kilkunastu godzin jest taka:

 

Cytat

The issue has high priority, we are working on it. Cannot give any ETA, sorry. 

 

Czyli pracują nad tym, to jest ich priorytet, ale nie są w stanie powiedzieć, kiedy problem zostanie rozwiązany.

 

Tymczasowym sposobem jest dodanie satkurier.pl do Zaufanych stron w Ustawieniach programu Kaspersky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky zapewnił mnie, że problem z dostępnością satkurier.pl na komputerach z antywirusem Kaspersky został rozwiązany.

https://satkurier.pl/news/212561/kaspersky-zmaga-sie-z-powaznym-bledem-nie-dzialaja-strony-akt.html

 

Cytat

- Problem z wyświetlaniem strony SAT Kuriera na komputerach z oprogramowaniem Kaspersky został globalnie rozwiązany. Testy wykonane przez naszych techników potwierdzają, że strona wyświetla się prawidłowo. Poprawka została rozesłana wraz z uaktualnieniem antywirusowych baz danych i powinna się zainstalować automatycznie u wszystkich użytkowników. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności Państwa i wszystkich Państwa czytelników korzystających z produktów firmy Kaspersky - poinformował satkurier.pl Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami w Kaspersky Lab Polska.

 

Kto może, dajcie proszę znać, czy problem rzeczywiście już nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z redakcji mógłby zrobić porządek z komentarzami osoby @Victorius?:

https://satkurier.pl/news/215077/jest-zgoda-na-zmiane-nsport-w-canal-sport-5.html

Chodzi mi mianowicie o niemały spam, który ta osoba zrobiła pod komentarzem na temat rebrandingu nSport+ w Canal+ Sport 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu na przeglądarce Opera po włączeniu forum procesor dostaje dużego obciążenia i przez około 30 sekund nie da się kliknąć w żaden temat ani nic innego otworzyć. Po około 30 sekundach obciążenie procesora spada do niskiego poziomu, wtedy już można normalnie przeglądać forum. Nadmieniam że taka sytuacja nie ma miejsca na żadnej innej stronie. Więc winę mojego komputera raczej można wykluczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że to wina blokowania reklam, ale wyłączenie blokowania reklam nic nie zmienia. Co do procesów to tak, w menedżerze jest kilka procesów pochodzących od opery. Po włączenie forum jeden jeden z tych procesów powoduje wzrost obciążenia procesora do 60%. Ale nie widzę tam żadnej informacji za co odpowiada ten konkretny proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam... przynajmniej w Chrome tak było, każda zakładka to jeden proces więc to coś z forum.
Spróbuj skasować wszystkie ciasteczka powiązane z forum, być może coś tak siedzi... a najlepiej skasuj całą pamięć, może coś w cache pozostało.

 

Jak rozumiem na innej przeglądarce jest dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Apeluje do twórców strony żeby naprawili działanie forum na przeglądarce Opera. Kilka postów wcześniej pisałem że źle działa na moim komputerze. Ale na telefonie tez mam opere i tam też ta strona działa niepoprawnie, ogólnie zniechęca mnie do zaglądania na tą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...