Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w oczekiwaniu na wiadomość. Być może, to tu, zostanie zaraz wyjaśnione. Proszę o wyrozumiałoś. Jest to, chwilowa awaria - może być również tak, że pojawienie się strony SAT Kuriera, będzie zarazem odpowiedzią na Wasze zapytania. Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

 

Wszystkich pozdrawiamy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na temat serwera https://satkurier.pl:

 

Niestety z powodu bardzo wysokich obciążeń generowanych przez

kilkadziesiąt równoczesnych odwołań do plików w katalogu

satkurier.pl nastąpiła automatyczna blokada serwera. Po usunięciu przeszkód serwer został odblokowany i działa już dobrze.

 

Przepraszamy wszystkich za brak dostępu do serwisu, ale na zwiększoną liczbę czytelników dobry serwer w NetArt (jest tu Interia.pl) po prostu nie wyrabia.

 

Domena https://satkurier.eu została standardowo wykupiona przez redakcję, więc nie ma tu żadnej sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

A ja mam takie pytanie. W sklepie Hollex.pl jest informacja ze niby mozna kupic towar na raty przez AIG - zakupy na raty. Pytanie brzmi jak to zrobic zeby ta opcja byla mozliwa do zrealizowania, bo nie ma jej w formach platnosci. Pytam z ciekawosci. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Uwaga wklejam:

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'skforum'@'server219026.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

 

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3 błędy:

 

[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem webmaster@forum.satkurier.pl i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyną błędu.

 

 

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator webmaster@forum.satkurier.pl and inform them of the time the error occured and anything you might have done that may have caused the error.

 

 

 

 

 

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

 

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

phpBB : Critical Error

 

Error doing DB query userdata row fetch

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

 

SELECT u.*, s.* FROM phpbb_sessions s, phpbb_users u WHERE s.session_id = '6920d35312cdb083cf96c7ea5e4186ba' AND u.user_id = s.session_user_id

 

Line : 315

File : sessions.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie tak ma ale z wielkim trudem otwierają mi się strony: SATKurier i ForumSK, myślałem że to u mnie przycina internet i stąd te problemy, jednak inne adresy otwierają się normalnie.

Teraz np. jest wszystko w porządku. Niby to są krótkotrwałe problemy ale czasami jest to trochę uciążliwe bo na otwarcie serwisu SK potrzeba niekiedy kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...