Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do terminów to najlepiej zadzwoń do Bok-u zaś pismo ? totalnie standartowe .Z uwagi na koniec umowy upływający w dniu ..... proszę o rozwiązanie umowy z ww. dniem.Nadmieniam ,że recorder odniosę do punktu w dniu....Na górze pełne dane adresowe plus numer abonenta i umowy.Wysłać listem poleconym.Ewentualnie tuż przed terminem sprawdzić telefonicznie podobno zdarzały się przypadki "niby"nie dotarcia listu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. Co do BOK-u, to właśnie dlatego tu napisałem. Kilka dni przed świetami i wczoraj i dziś prubuje się dodzwonić. A jak mi się uda to zasłaniają się że niby nie mają wglądu do kont abonentów i odsyłają mnie do innego numeru do którego dzwoniłem i zktórego przekierowywali mnie na ten na który w tym momencie dzwoniłem. Śmieszni są ci konsultanci. Naprawdę, trzeba mieć przy nich stalowe nerwy. No ale chyba będę musiał cierpliwie wydzwaniać kolejne złotówki, bo w salonie też nic nie załatwie.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach udało mi się dodzwonić i dowiedzieć do kiedy obowiązuje mnie umowa - 24,03,2009. Pismo już napisałem tak jak poradził mi PAWCHO. Ale właściwie jak należy (do kogo) zaadresować to pismo. Czy ma to być siedziba w Warszawie ITI ??? Bo na umowie mam napisanę zę umowe zawarłem ITI Neovision Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa. Z kolei na Aneksie do umowy, mam podany adres również w Warszawie, jednak już ulica Powsińska 4, 02-920 Warszawa. Jak sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście radziłbym złożyć rezygnację na piśmie w najbliższym punkcie n-ki. umożliwia to regulamin - można wówczas żądać potwierdzenia złożenia rezygnacji z umowy na kopii tejże rezygnacji.

sam tak zrobiłem - zresztą za podpowiedzią uprzejmej pani z BOK-u.

wtedy jest pewność, że rezygnacja pisemna dotrze gdzie trzeba i nikt ni będzie wciskał kitu że "nie dotarła", "zaginęła" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz macie niepowtarzalną okazje zerwać umowę z TNG n !

Tak, tak, trzeba tylko posiadać pakiet "Kultura - Nauka - Świat"

Dnia 01.01.2009r. przestaje nadawać kanał Podróże TV który jest w płakiecie płatnym (tylko dlaczego on tam się znalazł ? Przecież on jest bezpłatny :lol2: ). TNG n wprowadza za niego słynny kanał bezpłatny za który będziemy musieli płacić, a nazywa się Patio TV. Kanały nie są powiązane tematycznie, tak więc według regulaminu TNG n, możemy zerwać umowę bez żadnych konsekwencji. Pewnie mi teraz nie wierzycie, ale to cytat ze strony oficjalnej TNG n (http://www.n.pl - dla tych co nie pamiętają). Niestety mamy czas tylko do 31.12.2008r. aby złożyć pismo z zerwaniem umowy. Z tego co się dowiedziałem od innych użytkowików trzeba w piśmie napisać że zrywamy umowę dnia 31.12.2008r. Te pismo trzeba zostawić w APS, gdyż polecony nie zdąży na 31.12.2008r. dostarczyć TNG n pisma ze zerwaniem umowy.

O to cytat ze strony TNG n:

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania kanału Podróże TV przez nadawcę, z dniem 1.01.2009r kanał ten zostanie zastąpiony kanałem Patio TV. W przypadku, kiedy uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 31.12.2008 włącznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak masowym powodzeniu oferty N w ostatnim czasie, nikt chyba nie będzie zrywał umowy i to jeszcze z powodu takiego kanału. O czym Wy mówicie ? Nie sądzę, żeby chociaż jedna osoba zrezygnowała. Wyjątek mogą stanowić osoby, które chcą wziąć N w korzystniejszej, obecnej ofercie. Nawet w takim układzie ilość abonentów się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz macie niepowtarzalną okazje zerwać umowę z TNG n !

Tak, tak, trzeba tylko posiadać pakiet "Kultura - Nauka - Świat"

Dnia 01.01.2009r. przestaje nadawać kanał Podróże TV który jest w płakiecie płatnym (tylko dlaczego on tam się znalazł ? Przecież on jest bezpłatny :lol2: ). TNG n wprowadza za niego słynny kanał bezpłatny za który będziemy musieli płacić, a nazywa się Patio TV. Kanały nie są powiązane tematycznie, tak więc według regulaminu TNG n, możemy zerwać umowę bez żadnych konsekwencji. Pewnie mi teraz nie wierzycie, ale to cytat ze strony oficjalnej TNG n (http://www.n.pl - dla tych co nie pamiętają). Niestety mamy czas tylko do 31.12.2008r. aby złożyć pismo z zerwaniem umowy. Z tego co się dowiedziałem od innych użytkowików trzeba w piśmie napisać że zrywamy umowę dnia 31.12.2008r. Te pismo trzeba zostawić w APS, gdyż polecony nie zdąży na 31.12.2008r. dostarczyć TNG n pisma ze zerwaniem umowy.

O to cytat ze strony TNG n:

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania kanału Podróże TV przez nadawcę, z dniem 1.01.2009r kanał ten zostanie zastąpiony kanałem Patio TV. W przypadku, kiedy uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 31.12.2008 włącznie.

 

:D:brawo::brawo: Ja jestem zainteresowany i to bardzo. :brawo::jupi::brawo::jupi::brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście tak jest, że można to zrobić to jest to idealna dla mnie sytuacja. Zostało mi 3 miesiące do końca umowy. Już zamówiłem nową N na warunkach promocyjnych. Zamówiłem przez internet żeby związać się tylko na 12 misięcy :D Teraz wystarczyło by rozwiązać starą umowę i mam 3 miesiące za darmo ;). Tylko troszkę mi nie pasuje to że rezygnację należy złożyć do 31-12-2008...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda dopiero zaczynam być abonentem N-ki, na razie pozostało 2 m-ce za darmo...ale chciałbym zapytać się o następującą

rzecz: gdybym chciał zakończyć umowę (oczywiście w zgodzie z terminarzem czyli bez kar) to zdanie recordera musi odbyć się do centrali

czy wystarczy oddać całość w firmowym kartonie łącznie z kartą u dystrybutora lokalnego :?:

 

dzięki z góry za wyjaśnienie tej kwestii "technicznej" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze myśle

umowa kończy mi się w połowie miesiąca

tak jak Kolega mi napisał mam 14 dni na oddanie sprzętu

to płatność za luty będę miał za połowę miesiąca

sygnał z n-ki wyłącza w połowie miesiąca ?? chyba nie

 

czy może coś takiego

połowa miesiąca + dni do czasu kiedy oddam sprzęt w punkcie n-ki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cie okłamał REZYGNACJE MUSI przyjąć, powiedz mu że rezygnacje wysyłane są w zbiorówce razem z umowami. Rezygnacja to jest akurat jeden z niewielu papierów które APs MUSI od ciebie przyjąć. Oczywiście poproś o kopie z datą podpisem i pieczątką APsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...