Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z kupnem tego dekodera z TNK z uwagi na jego zaletę a mianowicie że jest mały i akurat mam tyle miejsca aby go postawić. Mam też jeszcze pytanie do użytkowników tego dekodera. Czy nie ma problemów z odbiorem programów na tym dekoderze ? Chodzi mi głównie o to czy dekoder się nie zawiesza, czy nie szatkuje obraz i tym podobne zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie zauważyłem tego typu przypadków na tym tunerze. Za to masz możliwość edycji tylko jednej listy ulubionych kanałów, tak więc brakuje tematycznego podziału kanałów. Ogólnie tuner spoko tylko nie bardzo wiem dlaczego tak długo przechodzi w stan uśpienia, tak jak by zapisywał ustawienia tylko po co ?. Raz tylko miałem przypadek że się zresetował do ustawień fabrycznych ale może dlatego że TNK puściła nową listę z TVN Warszawa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko dwie opinie o tym tunerka to troszkę za mało aby podjąć decyzję o jego kupnie. Proszę użytkowników tego sprzętu o zaprezentowanie swoich spostrzeżeń w tym temacie. Warto go nabyć czy też nie. Kiedyś nabyłem bez konsultacji Echostara w CP i przeszło pół roku miałem tylko problemy z odbiorem zanim wyrwałem od nich Samsunga dlatego chciałbym uniknąć podobnej sytuacji. Wizualnie ten tunerek jest spoko a jego działanie to jak na razie wielka niewiadoma. Pomóżcie! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam ten sprzęt zdecydowanie.To nie [beep] z Polsatu Cyfrowego czy Cyfry+. Po pierwsze marka Technisat, porządna niemiecka firma, wsparcie techniczne, po drugie masz gwarancję na sprzęt. Nie spotkałem się z reklamacją narazie. Sam sprzedaję te dekodery i schodzą jak świeże bułeczki. Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pytanie jest takie jak kupie ten zestaw TNK z tym odbiornikiem to co mi bedzie potrzebne żeby miec astre i hotbirda ja sie zastanawiam czy to bedzie dobre? http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=27&id=804 CZy coś innego bede musiał dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takich objawów podczas przełączania nie zauważyłem, jedyny wyjątek stanowi TVN Warszawa (tam taki komunikat występuje) no ale tam to TNK na razie nie ma dostępu może w późniejszym okresie skoro dodali go do listy TNK na tunerze :). Może karta nie ma dobrego styku w slocie, przetrzyj styki watą ze spirytusem może trochę się zatłuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę kupiłem tego Technisata z TNK i całą sobotę jak i niedzielę testowałem go. Sprawdziłem działanie prawie wszystkich funkcji w tym tunerku i test wyszedł na piątkę zarówno na jednej satelicie jak i na dwóch. Podłączyłem diseqc jeden, drugi , trzeci każdy innej firmy działały bez problemów i zaprogramowałem wszystkie kanały zarówno w sposób automatyczny jak i ręczny, usuwałem zbędny szajs, sortowałem na liście ulubionych, wywaliłem wszystko i ponownie wgrywałem i mile mnie zaskoczył ten sprzęcik nie było ani jednej zwiechy, dżwięk ani obraz nie szwankował wszystko działało jak należy. Krótko mówiąc duży plus dla niego. Jedna rzecz mnie tylko zastanowiła chociaż dla mnie to nie jest problem a mianowicie przejście w stan uśpienia trwa to na moim tunerku sześć sekund. Może jak będzie dostępne nowe oprogramowanie pomyślą o tym. Krótko mówiąc polecam ten dekoderek. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do użytkowników Technista:

1.Czy tuner dobrze współpracuje z TV w formacie 16:9 – przełącza automatycznie format obrazu w telewizorze przy zmianie programu z 4:3 na 16:9?

2.Czy jest w jakiś sposób okrojony przez TNK? Działaja funkcje SiehFern, można dowolnie posortować ulubione, czy ma wyświetlacz i timer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...