Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, dzisiaj dzwoniłem do MM z pytaniem o wypowiedzenie umowy i tak C+,Sport Champions mam do sierpnia a tv+internet do października i tu moje pytanie muszę pisać trzy wypowiedzenia tzn. na c+,sport champions, a oddzielnie na tv wraz z internetem ? czy lepiej powyłączać usługi przed okresem końca i dopiero wtedy negocjować przy tv i internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondzik23 Możesz wysłać wypowiedzenie jedne na wzorze który wrzuciłem. Trzeba tylko wpisać z jakiego pakietu, usługi się rezygnuje i kiedy kończy się promocja na dany pakiet, daną usługę.  Przy przedłużaniu umowy wywalczyłem też zrównanie terminów końca wszystkich usług, czyli Internetu i TV i dodatkowych pakietów. Poszli na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie skojarzyłem że chodzi o Go.  Nie obejrzysz TVP Sport HD jeśli nie masz Maxboxa lub Sport Extra HD. Możesz tylko wersję SD. Sport Champions nie uaktywni tego kanału. Mam rozpiskę (dostałem w BOK-u jak kupowałem Go)  jestem po lekturze i tak jest na pewno.

Multimedia Go ma trochę inne zasady niż pakiety DTV. W DTV Sport HD jest bez problemu.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Z Multimediami jestem związany od prawie 9 lat, co jakiś czas z nową umową są kilkuzłotowe...podwyżki. Teraz jest to kwota 93zł. Chce złożyć po raz pierwszy wypowiedzenie. Jak myślicie do ilu zł można ugrać, za..

- Telewizję Cyfrową Superbox ( nie chce innych dodatkowych pakietów, wystarczy mi tylko to)

- Multiroom (2 moduły CAM, 2 telewizory)

- Internet 60Mbit/s

- Telefon stacjonarny (100 lub 200 bezpłatnych min.)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje czas zacząć, a wypowiedzenie wyslane. O jaką cenę za usługi mogę powalczyć?

Aktualnie mam:

 

-maxbox + moduł CAM

-superbox + dekoder

-internet 120mb

 

Co chcę....

 

-maxbox +multiroom+tv od MM z modułami CAM

-internet 120mb

-pakiety sport,HD,

-hbo+C+

-jedna karta sim

-MM GO

 

Jaka realna cena za w/w usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spostrzeżenia przy mundialu:

- w Warszawie w sieci UPC na TVP Sport jest lekkie opóźnienie względem MM, ~2s

- podczas Euro we Francji 2 lata temu naziemna wyprzedzała u mnie obraz w MM co mnie wkurzało gdy sąsiedzi już się cieszy ;) Teraz jest chyba równo lub różnica nie jest duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje czas zacząć, a wypowiedzenie wyslane. O jaką cenę za usługi mogę powalczyć?

Aktualnie mam:

 

-maxbox + moduł CAM

-superbox + dekoder

-internet 120mb

 

Co chcę....

 

-maxbox +multiroom+tv od MM z modułami CAM

-internet 120mb

-pakiety sport,HD,

-hbo+C+

-jedna karta sim

-MM GO

 

Jaka realna cena za w/w usługi?

No i jestem po pierwszych negocjacjach. Zaproponowana cena to 130 PLNów.....Dużo? Mało? TV jaki chcą dać to Sharp 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...