Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę tu bronić MM jeśli chodzi o dostępność kanałów NG,FOX czy BBC w osiedlowych kablówkach, tam jest garstka abonentów a MM jest ogólnopolskim operatorem który ma ich kilka tysięcy inne umowy i opłaty od gniazdka, większe koszta itp. Ale faktycznie przynajmniej jedenego z tych nadawców kanały powinny być w MM bo to wstyd i przestać się bawić w kanały SD z dopiskiem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Ci to przeszkadza? Nadawanie w analogu z dobrym SNR dorównuje cyfrowemu SD. Conajmniej połowa abonentów pakietów DTV posiada w domach kolejne telewizory, które korzystają z bezpłatnego analogu.

Zgadzam się z tym, nie jedna osoba nie chce płacić za multiroom dla kilku podstawowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do specjalistów tutaj :) Za ile można najtaniej "wydębić" w DUK-u Multimedia internet stacjonarny o prędkości 30mb/s? Ojcu konczy się za dwa miesiące umowa i płaci obecnie 44 zł. Wypowiedzenie zostało wysłane poleconym przed świętami. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u Ciebie nie ma ale w większości jest. Odbiór po kablu w MM czterech multipleksów naziemnych to świetna sprawa. Bez anten i dodatkowych kabli,jakość 100/100.Można nawet w ogóle z analogu nie korzystać i mieć cyfrę np. do pokoju dziecięcego albo sypialni nie płacąc za multiroom.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny rok przede mną z Multimedią. Warunki takie jak przez ostatnie 12 miesięcy. Oczywiście bez wypowiedzenia się nie dało, co jest dosyć śmieszne. Wcześniej miałem trzy telefony, w których odpowiednio oferowano mi 140 , 117 lub 137 zł. Bo ponoć lepiej już się nie da, a to co mam to najlepsza oferta i nie ma możliwości, aby ją powtórzyć. Po złożeniu rezygnacji otrzymałem smsa, aby się skontaktować w związku z rezygnacją. Rzecz jasna zignorowałem. Dzisiaj natomiast otrzymałem telefon z DUK, gdzie miły konsultant mój imiennik bez zbędnego owijania w bawełnę utrzymał mój abonament na tym samym poziomie, czyli 92 zł/12 miesięcy. Jestem zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...