Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki router będzie pasował do internetu z kablówki  w Inowrocławiu. Zamierzam dobrać również usługę multiroom, czy mogę wybrać dekoder z ich oferty, czy zupełnie nie mam na to wpływu jaki sprzęt dostanę I ewentualnie jakie dekodery dedykowane polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder tylko w parach, ips z ips lub kaon z kaonem - właśnie przerabiam ustawienie ips - kaon - nie działa

Co do routera wszystko zależy jaką prędkość internetu, ale szukaj router który obsługuje minimum 450 mb i ma pasmo 5gz. Osobiście polecam jakiegoś Asusa. Sam mam RT- Ac68u super sprzęt, ale niestety to już wyższa półka cenowa, ale nie ma problemu z wifi przy prędkości około 600/600 Mb na moim łączu

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę dostałem przy wypowiedzeniu: SuperBox + dzieci, filmy, sport + HD + 60Mb za 50zł/12 miesięcy. Co sądzicie?

Ja do podobnego zestawu z miniboxem+ za 40 zł /12 msc otrzymałem C+ na 2 msc gratis. A ... i zamiast sport+ mam sport champion z 3 x eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym Hbo i Canale, bo nawet miałem je przez 3 miesiące w obecnej umowie, ale doszedłem do wniosku, że chyba jednego filmu tam nie obejrzałem, bo już je widziałem. W każdym razie przedłużyłem umowę, bo cena bardzo niska, gdzie u innych operatorów pewnie można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondzik23 Poczytaj sobie lepiej opinie na ich temat bardzo dużo ludzi narzeka na ich internet .Lepiej jak chcesz zmienić koniecznie dostawce wybierz 3Play(też są z Zamościa a mają dużo lepsze opinie ) lub zostań przy MM a tv wybierz sobie w CP lub NC+ .Ja tak mam i nie narzekam

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 PLN  :wink:

 

W Twojej lokalizacji może i tak, ale tam gdzie nie ma za wiele alternatyw (a kablowych prawie wcale) to kwota nie do uzyskania. Ja za to co w podpisie płacę 112 zł i niżej chyba nie będzie się już dało u mnie zejść, co najwyżej w tej cenie dodają jakieś Cinamaxy czy inne Filmboxy.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej lokalizacji może i tak, ale tam gdzie nie ma za wiele alternatyw (a kablowych prawie wcale) to kwota nie do uzyskania. Ja za to co w podpisie płacę 112 zł i niżej chyba nie będzie się już dało u mnie zejść, co najwyżej w tej cenie dodają jakieś Cinamaxy czy inne Filmboxy.

Wbrew pozorom jako alternatywę mam w swojej lokalizacji tylko Netię i oczywiście platformy cyfrowe NC+ i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...