Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pawel

W TV mam automatyczną opcję wyszukiwania kanałów w DVB-T, nie ma możliwości wyszukiwania ręcznego (albo jest gdzieś bardzo ukryta...?)

 

Edit

No pogrzebałem trochę w menu TV, jest ręczne wyszukiwanie, ale i tak nic nie znalazł w DVB-T...

Przeszukałem ręcznie wszystkie kanały i nic.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabington

U mnie też  nie było wcześniej żadnych sygnałów. Na początku listopada nagle zniknęła część kanałów w analogu a po dwóch tygodniach pojawiła się pełna oferta cyfrowa.

No nie tak że kompletnie nic; na kanałach analogowych były paski informujące.  :wink:

 

***

Co do twojego wpisu sprzed bodajże trzech stron:

 

"Tak jest bajzel. W moim lolalnym BOK nigdy nic nie wiedzą. Nigdy nie miałem żadnych nowych informacji o tzw. cyfryzacji, ani SMS, ani email. Tak to już jest, może w innych lokalizacjach jest inaczej..."

 

O dziwo, wiedzieli  :shock: A przynajmniej jeden pracujący tam pan przedstawiciel handlowy. Gdy byłem w BOK może z jakieś 1,5 miecha do tyłu, przy okazji zapytałem się o cyfryzację i ów pan odpowiedział że będzie w listopadzie. Wziąłem to za chwyt marketingowy, lecz okazało się to prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekjot

U mnie wszystkie kanały Eleven są.

 

moimzdaniem

To miałeś szczęście w BOK. A tak na poważnie to jednak polityka informacyjna w MM, jest delikatnie mówiąc na słabym poziomie.

Jednak nie ma co drzeć szat, dobrze, że jest już pełna oferta.

Przy okazji, są u Ciebie dostępne kanały w DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałeś szczęście w BOK. A tak na poważnie to jednak polityka informacyjna w MM, jest delikatnie mówiąc na słabym poziomie.

Jednak nie ma co drzeć szat, dobrze, że jest już pełna oferta.

Przy okazji, są u Ciebie dostępne kanały w DVB-T?

Nigdy tego nie sprawdzałem, ale jeśli w Inie nie ma to sądzę że te 15 km obok musi być tak samo :-|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu27

Generalnie wydaje mi się, że na wielu kanałach obraz prezentuje się lepiej, na tych w SD też. Nie na wszystkich, ale jest ciut lepiej. To moje subiektywne odczucia, najlepszym sposobem byłoby sprawdzenie wartości bitrate, niestety nie mam takiej możliwości.

 

pepe77

Analogu od dawna nie oglądam, ale jak są jakieś problemy to może być kiepsko z pomocą techniczną, bo chyba analog nie jest już oferowany i jest tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj otrzymałem info, iż do konkurencji w mojej lokalizacji dołączyła Netia.

W ofercie NG i paczka BBC - wiedza i życie (to co bardzo lubię oglądać),

a czego brakuje w MM.

Net 100mbit.

Umowa 12 lub 24 m-ce.

Po za tym generalnie to co już mam w MM.

Cena z formularza na ich stronie to kosmos.

 

Pytanie do Was : czy ktoś korzystał już z ich usług i co można tam

ugrać względem standardowej ofert z www. ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na Canal+ Now będzie pierwsza transmisja LM Borusia Totenham w jakości 4K  :>

Ciekawe czy w MM będzie kiedyś dostępny w/w kanał i czy MM ma możliwość nadania

sygnału w jakości UHD?

 

Pozdrawiam. 

Możliwość to pewnie jest, ale co z urządzeniami końcowymi? Nie podejrzewam, aby starsze dekodery ADB miały możliwość odbioru 4k... :(. Pytanie co z odbiorem kanału kiedy ktoś ma CAM, a nie ma TV UHD ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość to pewnie jest, ale co z urządzeniami końcowymi? Nie podejrzewam, aby starsze dekodery ADB miały możliwość odbioru 4k... :(. Pytanie co z odbiorem kanału kiedy ktoś ma CAM, a nie ma TV UHD ? 

Ja akurat posiadam TV UHD i korzystam z modułu Cam+.

Nie wiem czy to technicznie wszystko z mojej strony, czego 

potrzebuję do odbioru treści 4K?

Oczywiście po za sygnałem w tym formacie od MM :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może listę kanałów po cyfryzacji? W tej liście z multimedia.pl nie ma w ogóle poprawnych kanałów, bo np. na 185 mam e-sport hd, na 186 TVR HD (a jest w sd oczywiście) co w ogóle nie wiem po co jest. Kanały w Częstochowie faktycznie wydają się ciut lepsze niż były przed cyfryzacją, aczkolwiek słabe, że nie ma w HD np. domo+, kuchnia+ gdzie w Orange bez problemu to jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...