Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Typowa ulotka wysmarowana przez naganiacza będącego na prowizji, który tekstem : " Na terenie Konina trwa proces zmiany sygnału nadawania, w tym celu konieczna będzie wizyta naszego technika w Państwa lokalu oraz podłączenia dekodera HD lub karty Ci " chce wystraszyć emerytów że im wyłączą TV analogową. Oczywiście to kłamstwo.

Nie ma żadnego "procesu zmiany sygnału nadawania", a "konieczna będzie wizyta naszego technika" to kolejne kłamstwo. Nikt niczego nie wyłączy.

Co najwyżej będzie zredukowana ilość kanałów w TV analogowej. Multimedia działa w ponad 200 miejscowościach. W ilu z nich sygnał TV analogowej został całkowicie wyłączony ?  :wink:

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam superbox ,mam odkodowany TVP Sport HD. W moim pakiecie miałem tylko wersję SD tego kanału. Jakaś promocja ? Czy już na stałe ? Też tak macie ?  :curious:

A u mnie jest dokładnie odwrotnie. Miałem długo odkodowany TVP Sport HD pomimo że mam superboxa, a teraz parę dni temu mam już sygnał zakodowany i pozostał mi jedynie TVP Sport SD. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem za szybkim przejęciem przez UPC. Teraz, gdy cyfryzacja niebawem obejmie 100% obszaru nadawania jestem przeciw.Większa konkurencja to niższe ceny.Liczę również na uzupełnienie oferty o kanały HD które uparcie nadawane są w SD. Myślę jednak że UOKiK się ugnie i zezwoli na przejęcie. Gdzieś w połowie przyszłego roku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy jest możliwość wymiany modemo-routera na sam modem? Aktualnie posiadam Technicolor EPC3949 i już widzę pierwsze problemy z nim. Nie wiem z jakiego powodu, ale stracił łączność z WiFi na 2.4 GHz (dioda nie świeci się i oczywiście urządzenia nie wykrywają sieci). Do tego zero możliwości jakiejkolwiek konfiguracji czy nawet restartu z poziomu urządzenia to jest dramat. Przy montażu internetu gość powiedział, że już teraz nie montują modemów tylko właśnie te Technicolory. Nie wiem czy to tylko w Warszawie tak jest, ale w Chełmie mam modem Cisco i tam dalej montują modemy z tego co orientuję się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy przy złożonym wypowiedzeniu na Internet 60 Mb/s można negocjować zwiększenie uploadu? Standardowo jest marne 3 Mb/s wiadomo, że można zwiększyć do 6 Mb/s korzystając z usługi "Prędkość wysyłania danych x2", ale mi zależy na minimum 15 Mb/s... Da radę? Czy nie ma szans? Dodam, że w mojej miejscowości nie ma 120 Mb/s. BTW, czy po cyfryzacji Internet również jest dostępny w wyższych pakietach? Jak kto u Was wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy jest możliwość wymiany modemo-routera na sam modem? Aktualnie posiadam Technicolor EPC3949 i już widzę pierwsze problemy z nim. Nie wiem z jakiego powodu, ale stracił łączność z WiFi na 2.4 GHz (dioda nie świeci się i oczywiście urządzenia nie wykrywają sieci). Do tego zero możliwości jakiejkolwiek konfiguracji czy nawet restartu z poziomu urządzenia to jest dramat. Przy montażu internetu gość powiedział, że już teraz nie montują modemów tylko właśnie te Technicolory. Nie wiem czy to tylko w Warszawie tak jest, ale w Chełmie mam modem Cisco i tam dalej montują modemy z tego co orientuję się :)

 

Ja przy nowej umowie niecały rok temu zamówiłem sam modem, nie było z tym żadnego problemu. Zamontowali: Cisco EPC3008 (Warszawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem za szybkim przejęciem przez UPC. Teraz, gdy cyfryzacja niebawem obejmie 100% obszaru nadawania jestem przeciw.Większa konkurencja to niższe ceny.Liczę również na uzupełnienie oferty o kanały HD które uparcie nadawane są w SD. Myślę jednak że UOKiK się ugnie i zezwoli na przejęcie. Gdzieś w połowie przyszłego roku... :wink:

Już rok temu pisałem ze UPC jest dużo droższy a wy płakaliście że ma lepsze programy, więcej i jest super. Teraz gdy UPC ma przejąć mm i ceny niektórym wzrosną po roku o 50-100% to chwalicie MM. Ja zawsze chwaliłem MM w porównaniu z reszta za te pieniądze które płace a teraz mam jeszcze chyba pełną cyfryzację. Mam pytanie ile programów oglądacie regularnie w ciągu tygodnia. Ja około 30 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dać jakiś lokalny program każdej lokalizacji np. w Chełmie brakuje lubelska.tv, która jest w UPC jak  w MMP (jednak tylko w Lublinie i Zamościu).

 

Będzie drogo, dlatego wziąłem teraz na 24 m-ce

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...