Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@maro_1983:
Szczerze mówiąc do tej pory miałem to trochę w... nosie. :D Co raz mniej oglądam telewizji, ale gdy chodzę po znajomych, którzy mają czy to nc+ czy innego operatora, wkurza mnie to że moja kablówka w ogóle się nie rozwija. 

 

Ceny w MM są okej, ale i tak chce zmniejszyć swój pakiet i przestać subskrybować CANAL+ czy HBO i zejść z MaxBoxa na mniejszy pakiet - sportu tak bardzo nie lubię, dzieci nie mam, a AXN Black czy Novela TV to dla mnie śmietnik. 

Więc jak zostanę z MM to i tak z ograniczoną ofertą od tej co mam w stopce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabi mnie ta dyskusja kto ile płaci. Przecież wiadomo że każdy by chciał za 50 zł full ofertę i wiadomo że nigdy tyle nie uzyska. MM ma cennik,każdy wie ile co kosztuje. A fakt że ktoś wynegocjuje niższą cenę to plus dla tego gościa. Jeżeli ktoś chce tylko kanały podstawowe to rzeczywiście DVB T jest najkorzystniejsze.Minusem jest mało kanałów HD.Jeżeli prezes wprowadzi TVP Sport HD na mux3 to wiele osób się skusi na przejście na naziemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HGTV dostępny u mnie na pozycji 32, na tej samej pozycji Polsat Sport News 2. Takie cyrki tylko w Multimedia.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żeby nie był skoro wszedł za TVN Meteo.

Bardziej byś mnie zaskoczył gdybyś napisał że jest w HD :D

Ta jasne.

 

HGTV dostępny u mnie na pozycji 32, na tej samej pozycji Polsat Sport News 2. Takie cyrki tylko w Multimedia.

W Bytomiu na poz. 5027 na samym końcu listy, tylko że dotychczas na dekoderze miałem 186 pozycji.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wartościowy kanał tematyczny po TVN Warszawa, który zaorała grupa TVN. :(

Czy ty inne [beep]iane kanały mają aż taką oglądalność czy niskie koszty utrzymania? TVN Warszawa i Meteo to było coś wartościowego. A z tych (nie wiem) 150 kanałów, które mam w MM oddałbym 3/4 by mieć te dwa. Jeżeli takie są gusta Polaków to ja się z nimi grubo mijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...