Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ostatnio wynegocjował ciekawą ofertę? Interesuje mnie internet 60, MaxBox, HBO, HBO + GO, C+ pełny, pakiet HD, Eleven, Cinemax,  multiroom, dekoder PVR.

Przedłużałem w październiku pakiet maxbox z multiroom. Opłata 45zł. Do tego dorzucili HBO na 2 miesiące za 0, potem 25zł z opcją rezygnacji w dowolnym momencie. Potrzebowałem też Canal+ Prestige. Tu już nie ugięli się na nic ponad. Pół roku za 39, drugie pół za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje info za jaką cene mogę nabyć multiroom w postaci modułu CI+? Zadzwoniłem dzis na infolinie i babeczka dała propozycje na 12 miesiecy 15zł/mc i akt 49zł. Coś drożyzną mi zalatuje... ;/ niestety jestem już po przedłużeniu umowy i nie wiem jaki ich ugryźć...

 

Faktycznie coś drogo. Wczoraj byłem w lokalnym BOK z kolegą, który właśnie pytał o multi-room. Miła pani poinformowała go, że dodatkowa opłata to 10zł za każdy moduł (można wziąć więcej niż dwa) plus aktywacja jednorazowa opłata 29zł. Można  także mieszać dekoder i moduł - to od niedawna, bo jeszcze dwa miesiące temu nie było w naszej lokalizacji takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Multimedia daje jakieś upusty czy gratisy dla chętnych na przedłużenie umowy na 24 miesiące zamiast na 12-13. ? Czy to nie ma znaczenia.?

Należę do tych leniów co nie chcą  co rok wypowiadać,negocjować,wysyłać,stać w kolejkach,itp itp. Gdyby co nieco było taniej to bym chyba przystał na 2-letnią umowę. Macie jakieś doświadczenia z tym związane ??    :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także należę do tej grupy abonentów ,którą byłeś łaskaw wymienić. :wink: Przedłużałem umowę w czerwcu tego roku i pani w BOK-u na moje pytanie ,czy nie będzie nic taniej jeśli przedłużę umowę na 24 miesiące,odpowiedziała ,że to bez różnicy ,czy umowa jest zawierana na rok czy 2 lata, cena jest taka sama.Być może teraz jest inaczej lub wtedy miałem pecha i był to przypadek jednostkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio wynegocjował ciekawą ofertę? Interesuje mnie internet 60, MaxBox, HBO, HBO + GO, C+ pełny, pakiet HD, Eleven, Cinemax,  multiroom, dekoder PVR.

U mnie od stycznia 100 zł przez 3 m-ce a następnie 124 zł za internet 60, MaxBox, C+ pełny, pakiet HD,  multiroom X3 i dekoder PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje Super Polsat, jak myślicie gdzie trafi? Otóż do sieci kablowej MM i tym samym Polsat Sport News przestanie być dostępny w kablówce MM. Identyczna sytuacja jaka miała miejsce kilkanaście dni temu z kanałem Eska TV. Kolejny śmieciowy kanał. Bym zapomniał przecież ja nawet nie mam dostępu do Polsat Sport News :lol2:  z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było. Widzę, że MMP już nie oferuje liczby gwarantowanych kanałów tylko konkretne programy. :) Ze 131 kanałów(MaxBox) tylko 59 kanałów jest gwarantowanych w tym TVN Meteo Active,

Swoją drogą ciekawe, że aMazing nie jest gwarantowany. :P

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał aMazing nie jest gwarantowany z tego względu, gdyż jak już władze przejmie UPC, to ten kanał zniknie z oferty. Co do kanału TVN Meteo Active skoro MM go gwarantuje a za kilka dni kanał zmienia nazwę, to wydaje mi się że powinno być prawo rezygnacji z usług MM bez płacenia kary, skoro gwarantują kanał jako TVN Meteo Active, a nie TVN.... jakoś tam.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wszędzie jest tak z kanałami gwarantowanymi, że jak nastąpi zmiana nazwy programu (rebranding) to z automatu będzie podmieniona także nazwa na spisie kanałów gwarantowanych bo "nowy" program wchodzi w miejsce "starego". Jak dla mnie to nic innego jak sposób na obejście tych wszystkich zapisów i umów przez nadawców, nie trzeba na jeden program umowy z operatorami rozwiązywać, na drugi podpisywać, zabiegać o zasięg dla nowego programu itd. Po prostu nadawcy zamiast zlikwidować program A i uruchomić program B oznajmiają wszystkim, że od dnia tego czy innego program A będzie się nazywał B i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN od nowego roku będzie zarządzał wszystkimi markami Scrippsa. HGTV będzie od TVN, nie Scripps. Więc, nadawca w żaden sposób się nie zmienia.

 

Bardziej martwiłbym się tym, żeby Travel Channel nie wyleciał z oferty z tego powodu. ;)

 

A, najbardziej utratą "Polsatu Sport News", bo też przejdzie zmianę na "Super Polsat". PSN, podobnie jak w przypadku "Eski TV", dostanie nową koncesję. Czyli, MM będzie musiała negocjować przyłączenie go do oferty. Na razie nic na to nie wskazuje. Trochę szkoda, bo CP da mu w końcu wersję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN od nowego roku będzie zarządzał wszystkimi markami Scrippsa. HGTV będzie od TVN, nie Scripps. Więc, nadawca w żaden sposób się nie zmienia.

 

...

A TVN jest czyją własnością jak nie Scripps ?Amerykanie wprowadzają do Polski nowy kanał poprzez swoją spółkę zależną czyli TVN.TVN będzie nim zarządzał,emitował go ale to nie zmienia faktu że jest to zupełnie nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rebranding i wszystko wskazuje na to, że operatorzy tak to potraktują

Operatorzy potraktują to z korzyścią dla siebie co jest oczywiste.Jeszcze kilka lat temu nazywało by się to wprowadzenie do Polski nowego kanału.Dzisiaj żeby obejść przepisy operację wprowadzenia nowego kanału nazywa się rebrandingiem.

 

Analogicznie.Podpisujesz umowę z Developerem na zakup mieszkania a on w ramach rebrandingu zamiast łazienki i kuchni buduje dwie łazienki i tłumaczy że liczba pomieszczeń się nie zmienia.Rozumiem że dla Ciebie taka zmiana nie stanowi różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN od nowego roku będzie zarządzał wszystkimi markami Scrippsa. HGTV będzie od TVN, nie Scripps. Więc, nadawca w żaden sposób się nie zmienia.

 

Bardziej martwiłbym się tym, żeby Travel Channel nie wyleciał z oferty z tego powodu. ;)

 

A, najbardziej utratą "Polsatu Sport News", bo też przejdzie zmianę na "Super Polsat". PSN, podobnie jak w przypadku "Eski TV", dostanie nową koncesję. Czyli, MM będzie musiała negocjować przyłączenie go do oferty. Na razie nic na to nie wskazuje. Trochę szkoda, bo CP da mu w końcu wersję HD.

To, ze Polsat Sport News będzie w HD to dla 99,9% abonentów MM jak na razie jest bez znaczenia, bo i tak szybko go nie zobaczą nawet jak MM włączy ten kanał do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...