Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zgodziłem się na nowe warunki MM

net 30MB, super box, HBO, HD, sport hd extra, eleven to wszystko w cenie 64,99 przez 3 miesiące a potem 88,99.

Może i mogłem wynegocjować coś więcej ale nie chciałem płacić znacznie więcej niż dotychczas.

W sumie płace więcej o 4zł a zyskałem pakiety: sport hd extra i eleven. 

Edytowane przez 4pepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wypowiedziałem umowę z MM w czerwcu, teraz dzwonią co drugi dzień. Oferują mi sperbox, internet 12 mb za 50zł. Przeglądałem stronę MM i zauważyłem promocję na internet mobilny 5gb za 1 zł przy zakupie programu Emil. Czy to sie opłaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest w ofercie MM jakiś inny dekoder PVR z większym dyskiem, niż 250GB? Bo ten jest trochę mały.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest w ofercie MM jakiś inny dekoder PVR z większym dyskiem, niż 250GB? Bo ten jest trochę mały.

Tak, ja mam dekoder ADB-3831CDX PVR z dyskiem 500GB. Przedłużałem umowę w kwietniu i taki dekoder dostałem (dodam, że technik sam był zdziwiony, bo myślał, że jest tam dysk 250GB). Więc jak widać są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przedłużając umowę sami ci wymienili dekoder czy to była twoja inicjatywa bo we wrześniu składam wypowiedzenie umowy i nie wiem czy mam ich o to pytać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem tylko dekoder HD bez nagrywarki, jak przedłużałem umowę wziąłem Multiroom i dekoder PVR. Poprzedni dekoder technik przemienił na dekoder do multiroomu, a dekoder PVR przyniósł technik i w sumie dopiero jak podłączył dowiedziałem się jaki jest dysk.

 

Jak widzę w opisie to masz już dekoder PVR, więc pewnie nie będą Tobie wymieniać, ale możesz zawsze się zapytać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy, ale forum śledzę już od dłuższego czasu. Mam takie pytanie: czy u was kanał Discovery Science w telewizji cyfrowej też wygląda tak tragicznie i jest tak mocno skompresowany, że wystarczy większy ruch na ekranie i wszystko się rozlewa i pikseluje, a logo kanału wygląda, jak rozmazana plama? Normalnie, aż się prosi o wersję HD tego kanału, zresztą inne też nie lepsze.

Edytowane przez Barti
Pierwszy post na forum, a napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy u was kanał Discovery Science w telewizji cyfrowej też wygląda tak tragicznie i jest tak mocno skompresowany, że wystarczy większy ruch na ekranie i wszystko się rozlewa i pikseluje, a logo kanału wygląda, jak rozmazana plama?...

 

Dokładnie tak jak piszesz, jakość tego kanału jest nie ciekawa, problemem jest nie samo nadawanie w SD, ale niski bitrate nadawania. Szkoda bo Science to moim zdaniem jedyny program z paczki Discovery, na którym można jeszcze obejżeć cokolwiek ciekawego, reszta to coraz gorsza szmira...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Science,TurboXtra i Viasaty Explore i History na "gwałt" powinny być w HD (jak w innych kablówkach). Tak,tak,wiem-cyfryzacja,redukcja analogu i inne [beep]oły,czyli mydlenie oczu abonentom. Gdyby nawet ta redukcja u mnie była,to i tak oprócz tej "dwunastki" nie dostałbym w/w kanałów w HD.

A "takie coś" jak Polsat Film naprawdę trudno u konkurencji znaleźć w SD. U nas łatwo!!  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta redukcja, to im idzie jak krew z nosa.Co ciekawe u mnie na końcu listy od nr 800,nadal są zdublowane kanały ze słynnej ósemki w SD,choć są one dostępne również w HD.Dodatkowo Polsat Romans, HBO SD i kilka pustch.Usuwając te duble spokojnie mogliby włączyć kanały od Winnickego.W analogu nadal dostępne 50 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...