Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Można też co jest dosyć dziwne bo umieszone na bardzo dalekiej częstotliwości podajże ponad 850 Mhz plansza testowa TVP która wygląda tak:

b69c564e0cef3935m.jpg

 

W miejsce tej planszy pewnie pojawi się TVP Historia, pod warunkiem że Multimedia czerpie sygnał z Astry albo z Eutelsat i test jest nadawany całą dobe w Twojej kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niemieckie kanały znikają z sieci kablowych z dwóch powodów - jakoś pewien okres temu wprowadzono konieczność zdobywania licencji także od niekodowanych kanałów z Niemiec. Do tej pory kablówki puszczały je bez umów, bo były za darmo dostępne z satelity. Gdy pojawiła się konieczność zawierania umów to już lepiej i łatwiej dogadać się z polskimi nadawcami.

Druga sprawa to Entavio - możliwe, że niemieckie kanały i tak zostaną zakodowane, więc wcześniej czy później znikną z kablówek. Teraz traktowane są jako coś ala "zapchajdziury" - póki nie ma ciekawego kanału są dostępne, ale są to z reguły pierwsze kanały do odrzutu jak pojawia się coś ciekawego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są ciekawe wartosciowe kanały to dołączają np tvn gra... francuskie etc rozmumie ze są ludzie oglądający to ale zeby zamiast zapchajdziurek dali cos wartosciowego to by było miło a tak wyłaczają ciekawe kanały a dają zapchajdziurki:( to troszke niebardzo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Chociaż akurat u mnie zastąpili niemieckie kanały Comedy Central i Superstacja, więc jest to dobre posunięcie. Ale zamiast Reality Zone mam TVN Gra, a zamiast National Geographic kanał Planete. Jak widać niektóre posunięcie są dobre, natomiast niektóre bebe ;P W ogóle zastanawia mnie czemu u nas nie ma 4fun.tv, przecież to kanał FTA, więc mogli by go dać, bo jest zajefany ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu nie dodali ESPN Sport.

Bo nawet na stronie już o tym pisali, że kanał wejdzie w życie, ale potem to skasowali :?

 

Również mnie to zastanawia. Mogli by chociaż napisać jakieś wyjaśnienia... a nie napisali coś na stronie, a potem to kasują... Chyba nie jest to jakiś drogi kanał, a może po prostu się nie dogadali... szkoda, wielka szkoda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu też w końcu pojawiła się Superstacja - zamiast ZDF. A pozycje 31 gdzie był VOX i 60 - RTL ostatecznie wyrzucono z oferty przez co liczba kanałów zmniejszyła się z 64 do 62. Ciekawe czy w moim mieście też wyrzucą Tele5 i dadzą TVP Kultura. Wszystko wskazuje, że tak. A co do ESPN pani na infolinii powiedziała, że coś więcej będzie wiadomo w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...