Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie teraz ogląda się inaczej Discovery Science czy CBS Europa. Jakość 1080i powinno być to minimum jakie serwuje nam naziemna czy kablowa TV. Nowe telewizory nie trawią 576i i obrazy wyglądają fatalnie. Szczegolnie od 55 cali wzwyż. Czekam na TTV w HD. Obejrzeć "Usterkę" w HD rzecz piękna. ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykonać strojenie. W innym przypadku dzwonimy pod 244244244.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz mieć lokalną awarie tylko na swoim osiedlu. U mnie na przedmieściu oławskim działa.

Lub ktoś rozwalił infrastrukture operatora - u mnie np. przećpane sebki w weekend powyrywały peszle z pionów i puszki z pomarańczowym światłem.

 

Zadzwoń i zgłoś. Jak podasz numer klienta to IVR może ci podać, że trwa awaria i naprawa o tej i o tej. Jak nie poda to zgłoś żywemu człowiekowi.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 13:20, Anaguma napisał:

Mam pytanie , obecnie w moim budynku posiadam telewizję światłowodową . Czy mając IPTV z dekoderem IPS-3000 mogę go wymienić na rzecz modułu CAM do telewizora?

 

Na IPTV nigdy, przenigdy nie uzyskasz karty CAM. Dekodery mają dedykowane porty do telewizji. Innej opcji nie uzyskasz.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zawsze temat przedłużenia umowy załatwiałem z DUK dzwoniąc do nich bezpośrednio na 244244335 , tylko z działem Utrzymania Klienta zawsze udawało mi się przedłużyć umowę bez składania wypowiedzenia na korzystnych dla mnie mnie warunkach.

Od jakiegoś czasu atakują mnie telefonami, że kończy się niedługo umowa, ale oferty, jakie składają, są żałosne. Widzę, że już nie dzwonią z numerów 244244xxx, tylko jakieś całkiem inne: 587700xxx.

 

Pytanko : czy macie może aktualny numer bezpośrednio do DUK?

Dzwoniąc na infolinię nigdy nie mogli, bo podejrzewam, że nie chcieli mnie połączyć z tym działem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Świdnicy chyba jakaś awaria. Brak TV i Internetu.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RICK SANCHEZ napisał:

Tak, nie warto dzwonić. Po złożeniu rezygnacji sami będą Cię atakowali telefonami z DUK...

Dzwonisz, żeby złożyć wypowiedzenie. Oczywiście można złożyć listownie, czy w BOK-u, tylko po co, skoro można telefonicznie i za jednym razem załatwić przedłużenie umowy? Trzy umowy już tak przedłużałem w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem, składając wypowiedzenie w jednej lub drugiej formie. DUK będzie dzwonił sam, składając lepsze oferty. To jedyna możliwość, żeby uzyskać dobrą ofertę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. W październiku kończy mi się umowa na TV i Internet, ale multiroom dobierałem w trakcie umowy i nie zauważyłem, że umowa jest na 24 miesiące, czyli do czerwca 2021.

Czy mogę wypowiedzieć umowę na TV i net, czy narażę się na jakąś karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...