Skocz do zawartości

Zdjęcie

Multimedia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21782 odpowiedzi w tym temacie

#21781 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1343 postów
  • Od: 04 gru 2013
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 październik 2017 - 20:21

UOKiK o przejęciu przez UPC sieci Multimedia Polska

http://satkurier.pl/...dia-polska.html

Kiedyś byłem za szybkim przejęciem przez UPC. Teraz, gdy cyfryzacja niebawem obejmie 100% obszaru nadawania jestem przeciw.Większa konkurencja to niższe ceny.Liczę również na uzupełnienie oferty o kanały HD które uparcie nadawane są w SD. Myślę jednak że UOKiK się ugnie i zezwoli na przejęcie. Gdzieś w połowie przyszłego roku... :wink:

Multimedia Polska-Południe : superbox+HD+2 x moduł CAM (multiroom) +net 30Mb z wi-fi

#21782 haxon

haxon

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Od: 22 gru 2015
  • LokalizacjaChełm/Warszawa

Napisano 21 październik 2017 - 09:21

Orientujecie się czy jest możliwość wymiany modemo-routera na sam modem? Aktualnie posiadam Technicolor EPC3949 i już widzę pierwsze problemy z nim. Nie wiem z jakiego powodu, ale stracił łączność z WiFi na 2.4 GHz (dioda nie świeci się i oczywiście urządzenia nie wykrywają sieci). Do tego zero możliwości jakiejkolwiek konfiguracji czy nawet restartu z poziomu urządzenia to jest dramat. Przy montażu internetu gość powiedział, że już teraz nie montują modemów tylko właśnie te Technicolory. Nie wiem czy to tylko w Warszawie tak jest, ale w Chełmie mam modem Cisco i tam dalej montują modemy z tego co orientuję się :)

#21783 Sony87

Sony87

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Od: 30 gru 2012

Napisano 21 październik 2017 - 16:33

Czy ktoś się orientuje czy przy złożonym wypowiedzeniu na Internet 60 Mb/s można negocjować zwiększenie uploadu? Standardowo jest marne 3 Mb/s wiadomo, że można zwiększyć do 6 Mb/s korzystając z usługi "Prędkość wysyłania danych x2", ale mi zależy na minimum 15 Mb/s... Da radę? Czy nie ma szans? Dodam, że w mojej miejscowości nie ma 120 Mb/s. BTW, czy po cyfryzacji Internet również jest dostępny w wyższych pakietach? Jak kto u Was wyglądało?

9gwok2.png Internet 60 Mb/s - modem Cisco EPC3212 + router TP-Link TL-WR841N (Gargoyle)